Tarih:Mayıs 25, 2024

En İyi Film İzleme Siteleri 2022

2022 yılının en iyi film izleme sitelerini sizler için derledik...

En İyi Film İzleme Siteleri

“2022 yılının en iyi film izleme siteleri nedir?” diye düşünüyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. En güncel, en yeni ve en kaliteli filmleri takip edip, izleyebileceğiniz en iyi film izleme sitelerini bir araya getirdik.

Piyasada bulunan onlarca film sitesi, reklamlar doldurulup para kazanmayı amaç edinmiş insanlar tarafından oluşturulmuştur. Sürekli reklam kapatmak nereye kadar? Ayrıca Full HD film izlemek için girdiğiniz sitede ne yazık ki istenilen kalitede bütün videoları bulmak mümkün değil.

2021 yılında film izleyebileceğiniz en iyi sitelere karar vermek için, aşağıdaki kısa açıklamalarla oluşturduğumuz listeye göz atabilirsiniz. Her biri en güncelle filmlere, oldukça geniş kategorilere ve birbirinden farklı video oynatıcılara ev sahipliği yapmakta. Dilerseniz filmleri indirmek için 2022 Yılının En İyi Film İndirme Siteleri adlı makalemizden yardım alabilirsiniz.

İşte 2022 Yılının En İyi Film İzleme Siteleri

Fullhdfilmizlesene.pw

Listemizin ilk sırasında ülkemizde en çok ziyaret edilen film izleme sitesi FullHDFilmİzlesene gelmekte. Kullanıcı arayüzü son derece basit olan bu sitede, hemen her filmi bulmak mümkün. Güncel ve ses getiren filmleri siteyi açtığınızda ilk sırada bulunan slayt kısmında bulabilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri

Sitenin muhtemelen olumsuz olan tek özelliği altyazılı ve Türkçe dublajlı aynı filmi farklı olarak siteye yüklemesi ya da eklenilen filmlerin sadece tek bir kategoriye ait olmasıdır. Genel olarak film izleme söz konusu olduğunda en iyi sitedir diye biliriz. Üstelik video oynatma seçenekleri de oldukça fazladır.

Ayrıca bkz: En İyi Dram Filmleri

Hdfilmcehennemi

İzleyebileceğiniz birçok filmde “hdfilmcehennemi sitesi tarafından yüklenmiştir.” diye bir yazı görüyorsunuzdur. Bu site kelimenin tam anlamıyla çok iyi çalışıyor ve en güncel filmleri ister sinema çekimi olsun, iste blu-ray sürümleri olsun anında siteye yüklemekteler. Kategori bakımından oldukça zengindir.

En İyi Film İzleme Siteleri

Diğer sitelerin aksine buradaki film kategorileri sitenin doğrudan üzerine eklenmiştir ve hemen altında en güncel filmleri gösteren bir slayt var. Siyah tema biraz itici dursa da, işini gerçekten iyi yapıyor. Sitenin olumsuz yanı ise, herhangi bir yere ilk tıkladığınızda küçük bir reklamın arka planda açılması.

Ayrıca bkz: Netflix En Çok Hasılat Yapan Filmler

720p-İzle

Türkçe alt yazılı filmler izleyebileceğiniz en iyi sitelerden birisi 720p-İzle sitesidir. Basit bir arayüzü var ve daha çok ses getiren filmleri ekliyorlar. Film kaliteleri isminden de anlaşılacağı üzere daha çok 720p’dir. Video oynatma seçenekleri arasında hızı bağlantılar da bulunur. Bu yüzden düşük internette bile donmadan film izleyebilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri

Sitenin en çok sevdiğim yanlarından birisi sürekli olarak tavsiyeler sunması ve IMDB’de yer alan hemen hemen bütün filmleri barındırmasıdır. Ana sayfasında bulunan küçük sıralama botu sayesinde film izlemeye karar veremiyorsanız, sizlere yardımcı olacaktır.

Ayrıca bkz: En İyi Film İndirme Siteleri

Altyazılıfilmizle

Adından da anlaşılacağı gibi alt yazılı filmler izlemek için en iyi sitelerden birisi budur. Hemen hemen bütün filmler orjinal dilleri ile paylaşılmıştır. Film veritabanı küçük olsa da, muhtemelen birçok filmi bulmak mümkün.

En İyi Film İzleme Siteleri

Ana sayfasında bulunan filmler en güncel olanlar değil de, daha çok ünlü olan blockbuster filmlerden oluşuyor. Farklı kategorilerde filmler seçebilir ve onları yıllara göre sıralabilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi Romantik Diziler

Film Modu

Söz konusu kullanıcı arayüzü çekiliği olduğunda Film Modu, muhtemelen listemizdeki en iyi görünüme sahip sitedir. Film kaliteleri genellikle 1080p olan sitenin ana sayfasında, güncel ve yeni eklenen filmler yer alıyor. Filmlerin orjinal dilde mi yoksa alt yazılı mı olduğunu resimlerin üzerindeki bayraklardan anlayabilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri

İzlemek istediğiniz filmi seçin, dilerseniz filmin fragmanını izleyin, dilerseniz de hızlı bağlantıya yüklenmiş olan 1080p filmi izleyebilirsiniz. Sitede neredeyse dikkat dağıtıcı hiç bir unsur bulunmuyor. İyi seyirler!

Ayrıca bkz: En İyi Bilim Kurgu Filmleri

FilMakinesi

En iyi film izleme siteleri arasında yer alan FilMakinesi, oldukça sade arayüzü ile ön plana çıkıyor. Geniş bir veritabanına ev sahipliği yapan sitede, küçük bir arama makinesi sayesinde dileğiniz filmi bulabilirsiniz.

Genel olarak sitenin arayüzünde önceden oluşturulmuş filtreleme seçeneği mevcut. Ayrıca farklı video kaynakları ile internetinize en uygun seçeneği bularak, kesintisiz bir film deneyimi gerçekleştirebilirsiniz…

Ayrıca bkz: En İyi Korku Filmleri

NetFlix

Söz konusu film izleme olduğunda, şüphesiz ücretli film akışı sunan siteler arasında en çok tercih edilen NetFlix’tir. Binlerce filmi onlarca farklı kategorilerde bulabilirsiniz. Reklamsız film izleme siteleri arasında da ismini duyuran yegane sitelerden birisidir.

Netflix Ne Kadar İnternet Harcıyor

Dilerseniz, en iyi film listelerimize göz atıp, NetFlix film listeleri arasındaki en iyilerine doğrudan göz atabilirsiniz.

PuhuTv

İsmine bakarsak ücretli bir site gibi kulağa geliyor. Ama en iyi Netflix alternatifi bir site diyebiliriz. Kendinize ücretsiz bir hesap olusturarak en sevdiğiniz filmleri anında izleyebilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri 2021

En iyi film izleme siteleri arasında arayüzünü en çok sevdiğim site diyebilirim. Filminizi bulduğunuzda altında film hakkında genel açıklamalar yer alan bir kısım göreceksiniz. Hızlı bir video izleme sistemine sahip.

Ayrıca bkz: En İyi Netflix Dizileri 2021

Uğur Film

Film izleme konusunda yeni ismini duyduğumuz Uğur Film, biraz kişisel bir site gibi görünebilir. Ancak içerisine sürekli olarak yeni filmler eklenerek kendini geliştiren bir site diyebiliriz. Oldukça basit bir arayüze sahip olan sitede birçok farklı kategori de onlarca film yer almakta.

En İyi Film İzleme Siteleri 2021

İsterseniz bir filmi arayabilir, kategorilerden seçebilir ya da doğrudan anasayfada gezinerek istediğiniz filmi doğrudan bulabilirsiniz. Türkçe dublaj izle, fullHD izle ya da alt yazılı izle gibi seçeneklerde en sevdiğiniz filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir