Netflix En Çok Hasılat Yapan Filmler
Netflix En Çok Hasılat Yapan Filmler
En İyi Filmler

Netflix En Çok Hasılat Yapan Filmler

2020 yılının en çok hasılat yapan Netflix filmleri yayınlandı. En çok hasılat yapan bu filmlerin ne kadar iyi olduğunu siz de izleyip görmek ister misiniz? Netflix, tarihteki en popüler filmler ile dünyanın dört bir yanına adını duyurmayı başardı. En iyi ve en popüler film ve dizi platformu olan Netflix, sunduğu geniş film yelpazesi ile herkesin gönlüne taht kurdu.

Böylesine önemli ve popüler yapım şirketi Netflix en çok hasılat yapan filmler bularak sizlere sunmaya karar verdik. Bu filmleri izlerken yanınıza atıştırmalığınızı alarak, duygusal, korku, heyecan ve kahkaha dolu anlar yaşamaya hazırlıklı olun.

İşte sizler için Netflix en çok hasılat yapan filmler. Netflix’in yaptığı güncellemeler ile bu listeye daha fazlası eklenecektir.

Ayrıca bkz: Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

2020 Yılının En Çok Hasılat Yapan Netflix Filmleri

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull – Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı (2008)

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı, Steven Spielberg tarafından yönetilen 2008 Amerikan aksiyon-macera filmidir ve Indiana Jones serisinin dördüncüsüdür. Bir önceki filmden on dokuz yıl sonra vizyona giren filmde Indiana Jones, Sovyet ajanlarıyla karşı karşıya gelmekte ve kristal bir kafatası aramaktadır. Harrison Ford, Cate Blanchett ve Shia LaBeouf, filmde yer verilen önemli isimlerdir.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

The Wandering Earth (2019)

Frank Gwo’nun Liu Cixin’in kısa romanına dayanan 2019 aksiyon filmi, 2061 yılında bir grup astronotu ve onların dünyayı koruma misyonlarını konu alıyor. Filmde Qu Chuxiao, Li Guangjie, Ng Man-tat, Zhao Jinmai, Wu Jing ve Qu Jingjing yer almaktadır. Netflix en çok hasılat yapan filmler arasında bulunmaktadır.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

How to Train Your Dragon – Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010)

Netflix’te en çok hasılat yapan filmler arasında Ejderhanı Nasıl Eğitirsin yer almaktadır. DreamWorks Animation tarafından üretilen, Cressida Cowell’in 2003 tarihli aynı adlı kitabına dayalı 2010 yapımı Amerikan bilgisayar animasyon filmidir. Genç Viking, bir ejderhanın beklenmedik bir arkadaşı olur ve yaratıkların sandığından daha fazlası olabileceğini öğrenir.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

Madagascar: Escape 2 Africa – Madagaskar 2 (2008)

Alex, Marty, Gloria ve Melman, New York’taki hayvanat bahçesi hayatına geri dönmeye karar vermiş olabilirler, ancak uçakları yolda düştüğü için planları istedikleri gibi gitmez. Afrika kıtasına düştükten sonra vahşi doğada nasıl yaşandığı hakkında bilgi edinirler. Netflix en çok hasılat yapan filmler arasında yerini almıştır.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

Ayrıca bkz: En İyi Fantastik Filmler 2020

Despicable Me – Çılgın Hırsız (2010)

Çılgın Hırsız, Universal Pictures tarafından dağıtılan 2010 yapımı Amerikan animasyon filmidir. Kötü adam Gru, yetimhaneden üç kızı evlat edinmekte, bu kızlar sayesinde hayatı çok daha değişmekte ve bu durum Gru’yu bambaşka bir insan yapmaktadır.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

Extraction (2020)

Extraction, Chris Hemsworth’un oynadığı 2020 yılında yapılmış 2020 Amerikan aksiyon-gerilim filmidir. Yönetmenliğini Sam Hargrave yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi ve David Harbour yer alıyor. Netflix tarihinde en çok izlenen orijinal film olarak ön plana çıkmakta ve bir devam filmi de beklenmektedir.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

Bird Box – Kuş Kutusu (2018)

Bird Box, Susanne Bier tarafından yönetilen ve Josh Malerman’ın aynı adlı 2014 romanından uyarlanan 2018 Amerikan kıyamet sonrası gerilim filmidir. Film, Sandra Bullock’un canlandırdığı bir kadını, iki çocuğunu ve kötü niyetli doğaüstü varlıkları anlatır. Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich, filmde yer verilen önemli isimlerdir.

Netflix’de izlemek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir