Tarih:Haziran 16, 2024

En İyi Romantik Diziler 2021

Duygusal anlar yaşayarak aşkın en farklı hallerine tanık olabilmeniz için en iyi romantik diziler listesini sizler için hazırladık...

Aşk dolu bir havadaysanız, izleyeceğiniz romantik filmler ile yeni maceralara açılabilirsiniz. Bir diziyi heyecan verici ve romantik kılmak için aşktan daha iyi bir şey olamaz.

İster ağlayabilir, ister gülebilir veya isterseniz de her iki duyguyu aynı anda yaşayabilirsiniz. Yasak aşktan romantik dramalara, aşk üçgenleri içeren konulara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız en iyi romantik diziler 2021 listesine bakarak kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz en iyi filmler listemize göz atarak farklı türlere de ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: En İyi Fantastik Filmler 2020

Duygu Seline Kapılacağınız En İyi Romantik Diziler

Virgin River (2019- )

Robyn Carr’ın aynı isme sahip romanlarına dayanan Virgin River dizisi, Amerikan romantik diziler arasındadır. Yeni bir başlangıç yapmak ve acı dolu anılarını geride bırakmak için Melinda, Kuzey Kaliforniya’ya hemşire olarak çalışmak için gidiyor. Fakat yeni hayatında da yaşadığı zorluklar umduğu gibi gitmemesine sebep oluyor. Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence, filmin başrolüne yerleşerek kalbimize taht kuracak isimlerdir.

IMDb Puanı: 7,5

This Is Us (2016- )

This Is Us, Dan Fogelman tarafından tasarlanan romantik aile draması türünü işleyen Amerikan dizisidir. Birkaç farklı zaman diliminde iki ebeveynin ve üç çocuğunun yaşamlarını ve ailelerini anlatmaktadır. Dizi, Kevin, Kate ve Randall kardeşler ile ebeveynleri Jack ve Rebecca Pearson’un hayatlarını konu almaktadır. Esas olaylar günümüzde gerçekleşir fakat ailenin geçmişini göstermek için geri dönüşler kullanır. Duygu dolu anlar yaşarken heyecana da kapılmanıza olanak tanır.

IMDb Puanı: 8,7

Ayrıca Bkz: En İyi Korku Oyunları 2020

You (2018- )

Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanan You dizisi, psikolojik gerilim ve aşk temalarını işlemektedir. New York’ta Guinevere Beck adlı bir müşteriye aşık olan kitapçı Joe Goldberg’in saplantılı aşk hikayesini anlatmaktadır. Penn Badgley, Victoria Pedretti ve Ambyr Childers, başrolü oluşturan temel isimlerdir.

IMDb Puanı: 7,7

Ayrıca Bkz: Mutlaka Denemeniz Gereken 6 Uygulama 2021

Once Upon a Time – Bir Varmış Bir Yokmuş (2011-2018)

Disney tarafından yapılan dizinin yönetmenliğini Edward Kitsis ve Adam Horowitz üstlenmiştir. Gösterinin karakterlerinin çoğu popüler Batı edebiyatından ve orijinal Disney karakterlerinden alınmıştır. Hikayenin fantastik kısmı Pamuk Prenses ve Beyaz Atlı Prens dünyasında başlamakta ve daha sonra Harikalar Diyarı, Varolmayan Ülke, Oz Büyücüsü ve Frozen’dan devam etmektedir. Macera, fantastik ve romantizm gibi türleri kapsayan bir dizidir.

IMDb Puanı: 7,7

Modern Family (2009-2020)

Proje tasarımı Christopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yapılan Modern Family, Amerikan Yayın Şirketi aracılığıyla gösterime sunulmuş aile durum komedisidir. Ayrıca romantik ilişkiler ve aşk gibi görmek isteyeceğiniz temalar da işlenmiştir. Dizi, çekirdek aile, üvey aile ve eşcinsel aile olmak üzere 3 farklı aile üzerinde dönmektedir.

IMDb Puanı: 8,4

Ayrıca Bkz: En İyi Yabancı Dil Öğrenme Programları

Bridgerton (2020- )

Yaratıcısı Chris Van Dusen olan Bridgerton, Amerikan yapımı drama ve aşk dizisidir. Dizi, Londra yüksek sosyetesinin rekabetçi dünyasında geçen hikayelere dayanmaktadır. Julia Quinn tarafından yazılan romandan esinlenilmiştir. 19. yüzyılın İngilteresi’ne dayanan gelenekler ve görenekler ile aşkı harmanlayarak seyircilerine sunmuştur.

IMDb Puanı: 7,4

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir