Tarih:Haziran 16, 2024

1337x Proxy Listesi 2022

En iyi torrent sitelerinden olan 1337x'e giriş için kullanabileceğiniz, en iyi proxy listesini sizler için oluşturduk...

1337x Proxy Listesi 2022

Torrent sitelerine girmek genellikle yasak, bundan dolayı 1337x sitesine giriş için 1337x Proxy Listesi oluşturduk. Torrent siteleri, filmler, TV şovları, yazılımlar, oyunlar vb. olsun, bir içerik kaynağıdır. Ancak telif hakları baskısından dolayı, popüler torrent sitelerinin çoğu kapatıldı. En iyi torrent sitelerinden olan 1337x, bu durumdan etkilenerek, erişime kısmen kapatıldı.

Coğrafi olarak engellenmiş olsa bile ve bir VPN hizmetinin yardımıyla web sitesine erişmek mümkündür. Ancak VPN kullanmak istemiyorsanız, aynı sitenin farklı adreslerinden siteye girmek mümkün olabiliyor. Aşağıda belirtilen 1337x proxy listesi, siteye erişiminiz için kullanılabilecek VPN’siz adresleri içeriyor .

2022 Yılının 1337x Proxy Adresleri

1337x için Çalışan Proxy Listesi
1337x Proxy 1
1337x Proxy 2
1337x Proxy 3
1337x Proxy 4
1337x Proxy 5
1337x Proxy 6
1337x Proxy 7
1337x Proxy 8

1337x Torrent Alternatifleri 2022

The Pirate Bay

KickAssTorrent sitesinden sonra en çok ismini duyuran site The Pirate Bay olmuştur. Torrent konusunda en eski ve en ünlü torrent sitelerinden bir tanesidir. Site şu anda oyunlar, filmler, müzik ve diğerleri gibi her tür kategoriden yüz binlerce torrent dosyasına barındırmaktadır.

Bununla birlikte güvenilir indirmeler yapmak için indirme sayılarına göz atmanız da yarar olacaktır. Çünkü birçoğunda virüsler olmaktadır. Sisteminize zararlı programların yüklenmesini istemezsiniz. Ayrıca hızlı seed ve peer bulma oranları sayesinde olağanüstü indirme hızları sunabilen güvenilir bir torrent sitesidir.

Zooqle

Torrent siteleri arasında nispeten yeni bir isim. Ancak söz konusu başarı grafiği olunca, oldukça hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bu artışısının en büyük sebebi veritabanlarında ki binlerce torrentin sürekli olarak eklenmesidir.

Çok sayıda alt kategoriye sahip olan Zooqle, nadiren kullanan kişiler için bile çok daha kolay seçimi yapmaktadır. Web sitesi, 3 milyondan fazla doğrulanmış torrentleri dizinlemeye programlanmıştır.

Torrents.Me

Torrents.me sitesi genel olarak diğer torrent sitelerinde bulunan verilerin bir arama motorundan arama yapılıyormuş gibi sonuçlar arayarak sizlere yardımcı oluyor. Aslında Torrents.me, torrentleri arayarak diğer sitelerden veri toplayıp sizlere bir tablo sunar.

Site torrent gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda torrent sitesini listeler ve bunları farklı kategorilere ayırır. Örneğin, kullanıcılar ilgili kategori sayfasını ziyaret ederek filmler için en iyi torrent sitelerini kolayca bulabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir