Tarih:Haziran 16, 2024

En İyi YouTube Video İndirme Programları

2021 yılında kullanabileceğiniz en iyi Youtube video indirme programları sizlerle....

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Android ya da iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi YouTube video indirme programları klavuzunu oluşturduk. Bu programlar ile YouTube videoları indirilebilir ve telefonunuzda saklayabilirsiniz.

YouTube’un Hizmet Şartları, YouTube tarafından belirli bir hizmette bir indirme düğmesi veya bağlantı gösterilmedikçe kullanıcıların videoları indirmemeleri gerektiğini açıkça belirtir.

Ayrıca, telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesine veya kopyalanmasına izin verilmez. Bunu yaparken yakalanılırrsa, teorik olarak yargılanabilir veya para cezası almanız mümkün hale gelebilir.

Telefonunuzda en sevdiğiniz YouTube videolarına yer vermek için en iyi YouTube video indirme programları listesine göz atabilirsiniz. Bu sayede hemen her videoya anında sahip olabilirsiniz.

Ayrıca En iyiler kategorimize göz atarak, diğer konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YouTube için En İyi 10 Android Video İndirme Programları

1. YouTube Go

YouTube Go, Google’ın düşük performanslı akıllı telefonlar için tasarlanmış olduğu Android uygulamalarından biridir. YouTube videolarını ücretsiz ve yasal olarak indirmek isteyen kullanıcılar için oldukça idealdir.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Seçili videolarda indirme düğmesini gösteren ve sizi YouTube Premium’a abone olmaya teşvik eden normal YouTube uygulamasından farklıdır. İnsanlar kolaylıkla videoları indirmek için uygulamayı kullanabilir.

YouTube Video İndirici, yüksek kaliteli videoları internet olmadan paylaşmanıza da olanak tanır. Bu uygulamanın tek sınırlaması Instagram, Facebook vb. diğer hizmetlerden video çekmenize izin vermemesidir.

YouTube Go İndir

Ayrıca bkz: Anime İndirme Siteleri 2021

2. Videoder

Videoder, Android için en iyi YouTube video indirme programlarından birisidir. Video indirme programları arasında bu, YouTube, Facebook, Instagram vb. gibi çeşitli siteler arasından seçim yapmanıza olanak sağlar.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Videoların çeşitli formatlarda indirilmesine izin verir. Tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteden birini seçebilir ve ayrıca videoyu uygulama içinden paylaşabilirsiniz. Uygulama özelleştirilebilir ve etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Daha hızlı indirme hızı sunar.

Videoder indir

3. TubeMate

TubeMate, başka bir en iyi ücretsiz youtube video indirme programıdır. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kullanıcıların videoyu tercih edilen siteden indirmelerine olanak tanıyan yerleşik bir tarayıcıyla birlikte geliyor.

TubeMate ayrıca indirmeden önce videonun kalitesini ve dosya formatını seçme seçeneği sunar. İndirilen videolar otomatik olarak telefon belleğinizde saklanır.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Youtube videolarını MP3 formatında indirmeyi de seçebilirsiniz, ancak MP3 dönüştürücü uygulaması için bir program daha kurmalısınız. Genel olarak, TubeMate Android için mükemmel bir video indiricidir, ancak çok sayıda izinsiz reklamla uğraşmanız gerekiyor.

TubeMate indir

Ayrıca bkz: En İyi Film İndirme Siteleri

4. Dentex YouTube Downloader

Dentex, YouTube videolarını ücretsiz indirmek için kullanabileceğiniz başka bir video indirme programıdır. Android uygulamasının basit bir kullanıcı arayüzü vardır ve reklam içermez.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Videoyu seçer seçmez uygulama sizi video formatını seçebileceğiniz Biçim sekmesine götürür. Video önizlemesi, YouTube videoları için bu video indiricide mevcut değildir. Biçimi seçtikten sonra, indirme durumunu Gösterge Tablosunda görebilirsiniz.

Dentex indir

5. Snaptube

Snaptube, videoları birden çok kaynaktan indirmek için kullanabileceğiniz başka bir YouTube video indirme programıdır. Popüler siteler, popüler videolar ve bloklar halinde düzenlenmiş kategorilerle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Doğrudan arama çubuğundan da Youtube araması yapabilirsiniz.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Snaptube ayrıca hızlı bir Android YouTube indiricisi görevi görür ve indirmeden önce videonun kalitesini seçebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları uygulamadan Facebook, Twitter vb. üzerinden paylaşabilirsiniz.

 Snaptube İndir

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

6. InsTube

InsTube, Android için en iyi YouTube Video indirme programlarından biridir. Ayrıca Instagram, Twitter, Vimeo gibi diğer popüler sitelerden de videolar indirebilir. Hızlı indirme hızı sağlayan güvenilir bir Android uygulamasıdır.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

İndirmeden önce Youtube videolarının kalitesini seçebilirsiniz. YouTube videolarını Youtube uygulamasından InsTube’da bile paylaşabilirsiniz. Dahası InsTube son derece özelleştirilebilir, yer imleri ekleyebilir ve isterseniz herhangi bir videoyu gizlemek için özel alan oluşturabilirsiniz.

 Instube indir

7. VidMate App

VidMate, dikkate değer bir Android video indirme uygulamasıdır. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için çok güvenilir. Filmler, müzik, diziler gibi farklı kategorilere göre dosyaları indirebilir veya doğrudan Arama Çubuğundan herhangi bir dosyayı arayabilirsiniz.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

VidMate size hızlı bir video indirme hızı sağlar, ancak aynı zamanda hızı özelleştirebilir ve indirme ayarlarında tercih edilen indirme konumunu seçebilirsiniz.

VidMate App indir

Ayrıca bkz: En İyi Video İndirme Programları 2020

8. NewPipe

NewPipe, YouTube videolarını ücretsiz indirmek için kullanılabilecek açık kaynaklı bir Android uygulamasıdır. NewPipe, rahatsız edici reklamlar göstermeden kullanıcılarına orijinal YouTube uygulama deneyimini sunmayı hedefliyor.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Çok sezgisel bir arayüze sahip açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu uygulamanın en iyi yanı, diğer uygulamaları kullanırken herhangi bir YouTube videosunu arka planda oynatmanıza olanak tanıyan arka plan oynatıcısıdır.

NewPipe indir

9. YMusic

YMusic – YouTube videolarını indirmek için kullanıcıların arka planda YouTube videoları oynatmasına da olanak tanıyan bir Android uygulaması.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Android uygulaması içinde, kullanıcılar popüler YouTube videolarının yanı sıra popüler müzik parçalarını da görebilir. Kullanıcılar, video oynatırken video hızını değiştirebilir ve uyku zamanlayıcısı tutabilir.3

YMusic indir

Ayrıca bkz: Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

10. YT3 YouTube Downloader

YouTube videolarını MP3 ve MP4 formatlarında indirebileceğiniz çok basit bir Android YouTube video indiricisidir. Kullanımı oldukça kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Önizleme düğmesi, indirmeden önce videoya göz atmanızı sağlar.

En İyi YouTube Video İndirme Programları

Daha hızlı indirme hızlarına izin verir ve indirdiğiniz her şey İndirme klasörüne kaydedilir. Üstelik siz müzik dinlerken şarkı sözlerini de gösteriyor. Düşük veya yüksek kaliteli videoları indirebilirsiniz. Diğer uygulamaların aksine, bu uygulama müzik ve videoları yalnızca Youtube’dan indirir.

 YT3 indir

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir