Tarih:Mayıs 25, 2024

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

Netflix’ten nasıl film indirilir? Ya da Netflix hesabı olmadan film indirilebilir mi? Apsisx, farkıyla bunu birlikte öğrenelim. Netflix, en sevdiğiniz filmleri ve dizileri istediğiniz zaman çevrimiçi izlemenizi sağlayan harika bir video hizmeti sunar.

Ancak, hızlı denilebilecek bir internet bağlantınız yoksa, muhtemelen Netflix’in düşük kaliteli oynatımı ile hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Tabi ki bu kadar çok insanın çevrimdışı oynatma için Netflix filmlerini indirmenin yollarını aramasının nedeni budur.

Netflix’in en son güncellemeleriyle artık Netflix’ten film veya dizi indirebilirsiniz. Bununla birlikte, indirme işlevi iOS, Android ve Windows 10 uygulamaları ile sınırlı değil. 

Ya diğer sistemleri kullanıyorsanız ve Netflix’ten film indirmek istiyorsanız? O halde doğru yere geldiniz. Burada en iyi Netflix film indirme yolunu anlatacağız.

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

Netflix’ten Film Nasıl İndirilir?

Video Keeper ile Netflix Film İndirme Adımları

Netflix’ten film indirmek için, AceThinker tarafından geliştirilen Video Keeper en iyi çözüm olabilir. Netflix filmlerini kişisel bilgisayarınıza indirmek için hızlı bir yol sağlar. Bununla, Netflix ve YouTube, Vimeo, Dailymotion, Yahoo Video vb. gibi binlerce video paylaşım sitesinden kolayca indirme yapabilirsiniz.

İndirme işlemi oldukça basittir: videoyu URL linkini kopyalayıp yapıştırmak için yeterli. Bu Netflix video indiricisinin bir diğer harika özelliği de, videoları istediğiniz yerde oynatmak için AVI, FLV, MP4, MOV, WMV, 3GP ve daha birçok dosyaya dönüştürmenize yardımcı olabilmesidir.

Netflix’ten ekran kayıt fonksiyonuyla video kaydetmek için de bu programı kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, toplu indirme ve sınırsız indirme sağlar. İşletim sisteminize göre doğru sürümü edinin ve birkaç fare tıklamasıyla Netflix filmlerini ve dizilerini bilgisayarınıza indirin!

Yazılımı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki yönergeleri izleyin:

Adım 1: Programı İndirin

Video Keeper programını indirmek için resmi sitesine gidin ve kullandığınız bilgisayara göre mevcut sürümlerden birisini seçin.  Resmi siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

 

Adım 2: Programı Kurun ve Çalıştırın

Programı kurup başlattıktan sonra, videonuzun URL’sini tarayıcınızdan kopyalayın ve Video Keeper’ın ana penceresindeki “Paste URL” düğmesine tıklayın. Açılan ekranda URL adresini yapıştırın. Şimdi indirmeye başlamak için hazırsınız.

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

 

Adım 3: İndirme İşlemini Takip Etme

İndirilen dosyaları görüntülemek için soldaki “Download” sekmesine tıklayın. Bir video indirmeyi tamamladıktan sonra, “Completed” klasöründen kontrol edebilirsiniz.

Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

Tüm yapmanız gereken bu kadar. Sadece Netflix ile sınırlı kalmayıp birçok video paylaşım sitesi için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ücretsiz sürüm belirli bir zamana kadar premium sunuyor. Para vermek istemezseniz, kaliteli bir program kaldırma aracı ile kaldırıp, tekrar kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir