Tarih:Haziran 16, 2024

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Netlik Kazanmaya Başladı

Xiaomi'ni yeni akıllı bilekliği hakkındaki özellikler netlik kazanmaya başladı. Mevcut modele göre daha fazla özelliğe sahip olacak gibi duruyor...

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Netlik Kazanmaya Başladı

Xiaomi Mi Band 6 özellikleri hakkında ilk söylentiler gündeme gelmeye başladı. Mi Band 5‘in yeni bir şarj yöntemi de dahil olmak üzere büyük değişikliklerle tanıtılmasının üzerinden 7 aydan fazla zaman geçti.

Şimdi yaklaşan Mi Band 6 ile ilgili raporlar ortaya çıktı. Zepp uygulama koduna göre, kod adıPangu” ve model numarasıXMSH16HM” olan yeni bir cihaz var. Firmware ve Resources dosyaları, Mi Band 6’da yeni özellikleri hakkında küçük bilgileri sunuyor.

“XMSH16HM”, Çin NFC sürümüdür ve ayrıca “XMSH15HM” ise NFC’siz genel versiyondur. Ürün yazılımı ayrıca GPS desteği ile gelebileceğini ve ayrıca Amazon Alexa ve son olarak SpO2 izleme getirebileceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Netlik Kazanmaya Başladı

Saat temaları daha büyüktür. Ayrıca Xiaomi Mi Band 6’nın bant ekran genişliği 152 piksel olacaktır ve yükseklik 360 piksel civarında olabilir. Bu özellikleri göz önünde bulundurursak, Mi Band 5’teki 1.1 inç (126 x 294 piksel) ile karşılaştırıldığında bu daha büyük bir ekrana sahip gibi duruyor.

Ayrıca bkz: OnePlus Band Vs Xiaomi Mi Band 5 Karşılaştırması

Mi Band 5, açık havada koşu, yürüyüş, bisiklet, kapalı alanda koşu, yüzme, egzersiz, kapalı bisiklet, eliptik makine, atlama ipi, yoga ve kürek makinesi içeren 11 spor moduna sahiptir.

Mi Band 6, Kapalı alan sporu, Kapalı buz pateni, HIIT, Temel Antrenmanı, Esneme, Step, Jimnastik, Pilates, Sokak dansı, Dans, Zumba, Kriket, Bowling, Basketbol, ​​Voleybol, Masa tenisi, Badminton, Boks ve Kickboks, toplam spor modlarını 30’a çıkarıyor.

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Netlik Kazanmaya Başladı

Ayrıca doğrudan Mi Band’ta alarm ayarlama seçeneği olduğu söyleniyor. Diğer seçenekler arasında yüzme sırasında ekranı kilitleme seçeneği, daha iyi üretkenlik için Pomodoro zamanlayıcı ve uyku verilerini doğrudan akıllı banttan görüntüleme seçeneği bulunur.

Ayrıca bkz: Xiaomi Mi Band 5 Ön İncelemesi

Mi Band 6’nın Çin’de 2021 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Yeni özelliklerle fiyatın da Mi Band 5’e göre artması bekleniyor.

Kaynak: XDA Developers

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir