Tarih:Nisan 20, 2024

En İyi Video İndirme Programları 2021

En sevdiğiniz filmleri ya da videoları hızlı bir şekilde indirmek için en iyi video indirme programları ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. İşte 2021 yılının en iyi video indirme programları

En İyi Video İndirme Programları 2020

YouTube, Facebook yada film indirme siteleri gibi sitelerden video indirmek mi istiyorsunuz? En iyi video indirme programları 2021 listesi ile bunu yapmanız mümkün. Windows için en iyi video indirme programları, videoları genellikle seçtiğiniz bir formatta kaydetmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Tüm video indiriciler aynı şekilde çalışmıyor. Hem ücretsiz hem de ücretli bir sürü seçenek varken, çoğu sinir bozucu bir deneyim sağlar. Bu yazıda, Windows 10 için favori video indirme programlarını sizler için sıraladık.

Sorumluluk reddi beyanı: Videoları indirirken, barındırma sitesinin kullanım şartlarını kontrol edin. Telif hakkı söz konusu olduğunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu liste yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

Tüm listeyi okumak için zamanınız yoksa, en video indirme programlarına hızlı bir bakış atabilirsiniz.

Ayrıca En İyi Film İndirme Siteleri ile bu programları deneyebilirsiniz.

Windows için En İyi Video İndirme Programları

 1. VideoProcWindows 10 için en çok tercih edilen video indirme rogramı. Tonlarca siteden 8K’ya kadar video indirmeyi destekler. Dahili olarak düzenleyici, dönüştürücü ve kaydedici araçlar içerir.
 2. 4K Video Downloader: En sevdikleri yayınları kaçırmak istemeyen YouTube hayranları için tasarlanmış düşük fiyatlı bir programdır.
 3. Allavsoft Video and Audio Downloader: Bu ücretsiz program, Windows ve macOS üzerinde çalışıyor. Üstelik bir ton siteyle uyumlu.
 4. YTD Video Downloader: Windows masaüstü ve mobil cihazlarda çalışan ücretsiz bir yazılım.
 5. WinX YouTube Downloader: Hızlı ve toplu indirmeye izin veren kullanımı kolay uygulama.
 6. aTube Catcher: Dahili olarak dönüştürücü, ekran kaydedici ve DVD oluşturucu içeriyor.
 7. Any Video Converter: Bir düzenleyici ve dönüştürücü ile birlikte gelir ve birçok format seçeneğine sahiptir.

Windows 10 için doğru video indirme programını seçmek her zaman kolay değildir. Seçtiğiniz ürün, özel ihtiyaçlarınızın yanı sıra fiyat ve özellikler gibi diğer faktörlere bağlı olacaktır. Windows için en iyi video programlarını seçerken dikkate aldığımız ana kriterler şunlardır:

 • Sağlam performans
 • Birden çok siteyle uyumluluk
 • Kullanım kolaylığı
 • Toplu indirme ve dönüştürme gibi özellikler
 • Fiyatı için değer mi

Windows 10 için En İyi Video İndirme Programları

1. VideoProc

(Windows, MacOS)

Digiarty tarafından oluşturulan VideoProc, harika bir indirme aracı içeren tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. Bu ücretli bir yazılımdır, ancak fiyatı çok makul ve almadan önce 7 günlük bir deneme sürümü vardır.

VideoProc’un kullanımı son derece basittir ve YouTube, Vevo, Vimeo, Dailymotion ve Facebook dahil 1000’den fazla video akış sitesini destekler. Video ve müzik akışlarını, canlı videoları, oynatma listelerini ve kanalları indirebilirsiniz.

Bu yazılım, biraz daha yaygın hale gelen 8K videoyu destekler, ancak çoğu rakip hala yalnızca 1080p veya 4K’ya kadar destekler. Yerleşik bir video dönüştürücü, indirmelerinizi AAC, MP3, MOV ve AVI dahil olmak üzere 70’den fazla formata dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.

2. 4K Video Downloader

(Windows, macOS, Linux)

4K Video Downloader, favori içeriklerinden hiçbirini kaçırmak istemeyen hevesli YouTube hayranları için idealdir. Biraz eski görünümü var, ancak kullanımı gerçekten çok kolay. 4K Video Downloader, YouTube’dan videoları tek tek veya oynatma listelerinin hepsini bir anda kaydetmenize olanak tanır.

Ayrıca TikTok, Facebook, Vimeo ve diğer video paylaşım siteleriyle de çalışır. Ücretsiz sürümü açısından, indirmelerde sınırlandırmalar söz konusudur.

Ayrıca bkz: En İyi Film İzleme Siteleri

Adından da anlaşılacağı gibi, bu yazılım 4K videoyu destekler, ancak 8K videoları da indirebilirsiniz. Özellikler arasında toplu indirme, YouTube altyazı çıkarma, özel YouTube içeriğine erişim, 3D ve 360° indirmeler ve bir uygulama içi proxy bulunur. Kaydedebileceğiniz formatlar MKV, MP4, MP3, OGG ve M4A ile sınırlıdır.

3. Allavsoft Video and Audio Downloader

(Windows, MacOS)

Allavsoft, video ve ses dosyalarını işleyebilen kullanışlı bir ücretsiz video indirme programıdır. Tasarım çok estetiktir ve kullanımı çok kolaydır. YouTube, Spotify, Facebook, DailyMotion, SoundCloud, Deezer, Tidal ve daha fazlası dahil olmak üzere 1.000’den fazla siteden dosya indirmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca bkz: Anime İndirme Siteleri

Ücretsiz sürüm, maksimum beş video indirmenize ve maksimum beş dakikalık videoları dönüştürmenize veya birleştirmenize olanak tanır.

Allavsoft, yerleşik bir dönüştürücü ile birlikte gelir ve MP3, M4A, Apple Lossless, WAV, MOV, MP4 ve AVI gibi çeşitli formatları destekler. HD 1080p ve 4K’yı destekler. Videoları toplu olarak indirmek ve dönüştürmek için birden fazla URL ekleyebilirsiniz.

4. YTD Video Downloader

YTD Video Downloader, sınırlı bir ücretsiz sürümü olan başka bir ücretsiz yazılımdır. Premium aracı 7 günlük ücretsiz deneme ile deneyebilirsiniz, ancak ücretsiz ve profesyonel sürümlerin ayrı yazılım parçaları olduğunu unutmayın.

Bu araç, YouTube, Facebook ve Vimeo dahil olmak üzere birçok siteden video indirmenize olanak tanır. YTD Video Downloader yerleşik bir dönüştürücüye sahiptir. MP3, MP4, AVI, MOV ve 3GP dahil olmak üzere çeşitli biçimlere dönüştürmeyi destekler.

Ayrıca bkz: Netflix Film İndirme Nasıl Yapılır

Premium kullanıcılar, birden fazla URL’yi tek adımda indirebilir ve dönüştürebilir. Sorunla karşılaşırsanız, bir destek talebi gönderebilirsiniz, ancak YTD, kullanıcıları öncelikle oldukça kapsamlı SSS bölümüne başvurmaya teşvik eder.

5. Freemake Video Downloader

(Windows)

Freemake Video Downloader, indirme, dönüştürme ve düzenleme için kullanılan popüler bir yazılımdır. Ücretsiz sürümün büyük bir dezavantajı olmasına rağmen, ücretsiz bir araçtır: İndirilen videoların ortasında bazılarını izlenemez kılan büyük bir filigran vardır.

Freemake uygulaması çoğunlukla sezgiseldir ve parlak, eğlenceli bir estetiğe sahiptir. İtalyanca, Portekizce ve Vietnamca dahil 18 farklı dilde geliyor. Freemake, 4K çözünürlüğü destekler ve 10.000’den fazla siteden video indirmenize izin verir.

AVI, MP3, MP4 ve MPEG dahil olmak üzere çeşitli farklı formatlarda kaydedebilirsiniz. Diğer özellikler arasında toplu indirme, bant genişliği tüketimini azaltma seçeneği (internetiniz zaten yavaşsa kullanışlıdır), buluta yükleme ve ebeveyn denetimleri bulunur.

6. aTube Catcher

(Windows, MacOS)

aTube Catcher tek bir araçta çok sayıda özelliğe sahiptir ve tamamen ücretsizdir. İndiricinin yanı sıra, bir ekran kaydedici, video dönüştürücü, DVD oluşturucu ve ses yakalama aracınız var.

Video indirici, binlerce video akışı sitesiyle uyumludur. Tek adımda indirmenize ve dönüştürmenize olanak tanır ve tonlarca dönüştürme seçeneği sunar. Desteklenen formatlar arasında 3G2, 3GP, AVI, MP4, MP3, XVID, GIF, MOV ve çok daha fazlası bulunuyor. Bununla birlikte biraz yavaş çalışıyor.

ATube Catcher ile ilgili bir sorun, cihazınıza birden fazla yazılım yüklemesidir.

7. Any Video Converter

(Windows, macOS)

Any Video Converter (AVC) öncelikle bir video dönüştürücü yazılımıdır, ancak yerleşik bir indirici ile birlikte gelir. Her biri ayrı bir kurulum gerektiren ücretsiz ve premium bir sürüme sahiptir.

AVC, Facebook, Vimeo, YouTube ve Metacafe dahil olmak üzere 100’den fazla video yayın sitesiyle çalışır. Beklendiği gibi dönüştürme bu yazılımın ana odak noktası olduğundan, AVI, MOV ve MP4 dahil olmak üzere geniş format seçenekleri vardır.

Ücretsiz sürüm, indirmenin yanı sıra, temel düzenlemeleri gerçekleştirmenize, video ve ses formatları arasında dönüştürme yapmanıza, videoyu DVD’ye yazmanıza ve yerleşik bir oynatıcıyla videoları ve DVD’leri oynatmanıza olanak tanır.

Paylaş

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir