Tarih:Mayıs 18, 2022

Anime İndirme Siteleri 2021

2021 yılının en güncel anime indirme siteleri ile sevilen mangaların animelerini yüksek hızlarda indirmeniz mümkün olacak...

2021 yılının en iyi anime indirme siteleri nelerdir diye arayanlardansınız, doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Toplu anime indir seçeneği ile serileri anında indirmeniz mümkün olacak. Özellikle benim gibi anime hayranıysanız, bu yazıyı sonuna kadar okuyabilirsiniz. 1999 yılından beri süre gelen One Piece gibi bir efsane anime serisinin yanı sıra Bleach gibi ruhlar dünyasının en üst savaşçısı olan Ichigo gibi birçok animeyi indirebilirsiniz.

Peki anime indirme siteleri neye göre seçiliyor? Sitelerin güven oylarına göre, yayında kalma sürelerine oluşturuyoruz. Aşağıda yer alan sitelere göz gezdirin. Naruto’nun efsanevi dövüşlerine tanıklık etmenin zamanı geldi.

Birbirinden güzel ve eğlenceli anime serilerini indirebileceğiniz, anime indirme siteleri ile en sevdiğiniz animelere kısa süre içerisinde bilgisayarıza, tabletinize ya da telefonunuza indirerek izleyebilirsiniz. İndirme sitelerinin arayüzleri, indirme bağlantıları ve veritabanları birbirinden farklı. Sizler için en kolay indirme yöntemlerine sahip olanları sıraladık.

Ayrıca en iyi anime dizilerine En İyi Anime Serileri 2021 isimli makalemizden göz atabilirsiniz.

2021 Yılının Anime İndirme Siteleri

Anime-İndir

Her gün güncellenen bölümleri en yeni animeleri indirmek için Anime-İndir sitesini kullanabilirsiniz. Sitenin alt resimden gördüğünüz gibi oldukça sade bir tasarımı mevcut. Çok fazla karışıklığa mahal vermeden, doğrudan istediğiniz animeleri bulabilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin sunduğu en iyi özellik bana göre, devam eden ya da tamamlanan animeleri ayırması olmuş. Ayrıca sevdiğiniz animelerin mangalarını indirip, okumanız mümkün. Google Drive ve Mega indirme linkleri ile hızlı indirme yapmanıza olanak tanımaktadır.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

Anime Kalesi

Diğer film izleme ya da indirme sitelerini geride bırakarak, en farklı tasarıma sahip olan anime indirme sitesi muhtemelen Anime Kalesi’dir. Beyaz ve grip tasarımının oldukça forum-vari hazırlanmış tasarımı ile oldukça farklı bir yeri var diyebiliriz. Sitenin normal görünümü oldukça karmaşık. Ancak kullanmaya başladıkça ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitede aramak istediğiniz animeyi alfabetik kısımdan da arayabileceğiniz gibi, farklı animeler hakkında seçim yapmak için kategorilerden yararlanabilirsiniz. Anime indirmek için animeyi bulun, gelen sayfadan sekmeler halinde yer alan Bölümler bloğuna tıklayın. Dilediğiniz bölümü seçin ve indirin

Turkish Anime

Diğer iki anime sitesine göre daha az anime sayısı sunuyor. Ancak Turkish Anime’nin asıl önde olduğu nokta, anime manga listelerini güncel olarak sitesine eklemesidir. Site içerisinde birçok animenin mangasını bulabilirsiniz. Ayrıca animeleri izleyebilir ya da indirebilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin karşılama ekranı oldukça basit iken, tam olarak ne aradığınızı bilemez hale gelebiliyorsunuz. Ancak yukarıda yer alan sekmelerden Anime Listesine tıkladığınızda, birçok anime karşınızda belirecek. Burada bulduğunuz animeyi toplu indirmek yerine, izlerken, indirme butonu ile karşılacaksınız. İndirme bağlantıları oldukça hızlı.

Türk Anime İndir

Herkesin en az bir şansı olmalıdır mottosu ile listemize eklediğimiz Türk Anime İndir, henüz yapım aşamasında olan bir anime indirme sitesidir. Bünyesinde oldukça az sayıda anime bulunmasına karşın, listeler düzenli olarak güncellenmektedir.

Anime İndirme Siteleri 2021

Küçük bir blog sitesi olmasına rağmen, oldukça seri ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Dilediğinizi doğrudan bulabilirsiniz. Sınırlı sayıda anime indirme sitesi bulunduğu için denemekten zarar gelmez diyebilirim.

Ayrıca bkz:En İyi Film İndirme Siteleri

Anime İndirsene

Standart bir blog sitesi olan Anime İndirsene, diğer siteler kadar popüler olmasa da, sınırlı çerçevelerde oldukça yararlı bir anime indirme sitesi haline gelmekte. Bünyesinde barındırdığı animeler ve indirme bağlantıları ile sizleri en sevdiğiniz animelere kavuşturacak.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin genel kullanımı oldukça basit. Animenizi bulun, resmine tıklayın ve animenin bulunduğu sayfaya gelin. Açıklamanın ortasına eklenilen İndir butonunu kaçırmayın. Sonrasında yok sayabilirsiniz.

Animeindir Info

Torrent benzeri bir anime indirme sitesi mi arıyorsunuz. Basit bir arayüzü olsun, aradığımı kolayca bulayım mı diyorsunuz, o halde bu site sizin için biçilmiş bir kaftan.

Bir tablo içerisinde birçok animenin yer aldığı bir görünümü mevcut. Arama kısmına dilediğiniz animeyi yazın ve doğrudan ismine tıklayarak, güncel tüm bölümleri indirin.

Tr.Anime.İndir

2021 yılının en genç sitelerinden birisi olan Tr Anime İndir sitesi, sürekli genişleyen veritabanı ile anime indirme siteleri arasında yerini almayı başardı. Sürekli artan anime dizileri ile en sevdiğiniz animeleri indirmek için temiz bir arayüz sunuyor. Kısmen blog sitelerini andıran bir görünüm ile temiz ve basit bir arayüze sahip.

Anime serilerine ek olarak, sinema filmleri de indirebileceğiniz bir kategori mevcut. Ayrıca hızlı bir arama yapmak için bir arama motoru da vardır. Muhtemelen en beğeneceğiniz durum ise yüksek kaliteli indirme seçeneği sunmasıdır.

En iyi siteler kısmında dilediğiniz daha birçok ipucunu bulabilirsiniz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.