Tarih:Ocak 20, 2021

Anime İndirme Siteleri 2020

2020 yılının en güncel anime indirme siteleri ile sevilen mangaların animelerini yüksek hızlarda indirmeniz mümkün olacak...

2020 yılının en iyi anime indirme siteleri nelerdir diye arayanlardansınız, doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Toplu anime indir seçeneği ile serileri anında indirmeniz mümkün olacak. Özellikle benim gibi anime hayranıysanız, bu yazıyı sonuna kadar okuyabilirsiniz. 1999 yılından beri süre gelen One Piece gibi bir efsane anime serisinin yanı sıra Bleach gibi ruhlar dünyasının en üst savaşçısı olan Ichigo gibi birçok animeyi indirebilirsiniz.

Peki anime indirme siteleri neye göre seçiliyor? Sitelerin güven oylarına göre, yayında kalma sürelerine oluşturuyoruz. Aşağıda yer alan sitelere göz gezdirin. Naruto’nun efsanevi dövüşlerine tanıklık etmenin zamanı geldi.

Birbirinden güzel ve eğlenceli anime serilerini indirebileceğiniz, anime indirme siteleri ile en sevdiğiniz animelere kısa süre içerisinde bilgisayarıza, tabletinize ya da telefonunuza indirerek izleyebilirsiniz. İndirme sitelerinin arayüzleri, indirme bağlantıları ve veritabanları birbirinden farklı. Sizler için en kolay indirme yöntemlerine sahip olanları sıraladık.

2020 Yılının Anime İndirme Siteleri

Anime-İndir

Her gün güncellenen bölümleri en yeni animeleri indirmek için Anime-İndir sitesini kullanabilirsiniz. Sitenin alt resimden gördüğünüz gibi oldukça sade bir tasarımı mevcut. Çok fazla karışıklığa mahal vermeden, doğrudan istediğiniz animeleri bulabilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin sunduğu en iyi özellik bana göre, devam eden ya da tamamlanan animeleri ayırması olmuş. Ayrıca sevdiğiniz animelerin mangalarını indirip, okumanız mümkün. Google Drive ve Mega indirme linkleri ile hızlı indirme yapmanıza olanak tanımaktadır.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Anime Kalesi

Diğer film izleme ya da indirme sitelerini geride bırakarak, en farklı tasarıma sahip olan anime indirme sitesi muhtemelen Anime Kalesi’dir. Beyaz ve grip tasarımının oldukça forum-vari hazırlanmış tasarımı ile oldukça farklı bir yeri var diyebiliriz. Sitenin normal görünümü oldukça karmaşık. Ancak kullanmaya başladıkça ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitede aramak istediğiniz animeyi alfabetik kısımdan da arayabileceğiniz gibi, farklı animeler hakkında seçim yapmak için kategorilerden yararlanabilirsiniz. Anime indirmek için animeyi bulun, gelen sayfadan sekmeler halinde yer alan Bölümler bloğuna tıklayın. Dilediğiniz bölümü seçin ve indirin

Turkish Anime

Diğer iki anime sitesine göre daha az anime sayısı sunuyor. Ancak Turkish Anime’nin asıl önde olduğu nokta, anime manga listelerini güncel olarak sitesine eklemesidir. Site içerisinde birçok animenin mangasını bulabilirsiniz. Ayrıca animeleri izleyebilir ya da indirebilirsiniz.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin karşılama ekranı oldukça basit iken, tam olarak ne aradığınızı bilemez hale gelebiliyorsunuz. Ancak yukarıda yer alan sekmelerden Anime Listesine tıkladığınızda, birçok anime karşınızda belirecek. Burada bulduğunuz animeyi toplu indirmek yerine, izlerken, indirme butonu ile karşılacaksınız. İndirme bağlantıları oldukça hızlı.

Taze Anime

Türkçe alt yazılı anime bulmak, bunun üstüne bir de indirmek söz konusu olduğunda Türkiye’de pek kaynak bulmak mümkün değil. Ama Taze anime bu durumu biraz kolaylaştırıyor. Sitenin karmaşık bir yapımı olmasına rağmen, tüm istenilen özellikleri beraberinde getiriyor.

Anime İndirme Siteleri 2020

Anlık olarak 1452 anime dizisine sahip olan Taze Anime, forum şeklindeki karşılama ekranı ile oldukça başarılı. Sevdiğiniz animeyi indirmek için isme tıklayın, birden fazla indirme bağlantısı ile karşılaşacaksınız ekranın altında. En sevdiğiniz animeye erişmek bir tık kadar yakınınıza gelmiş olacak.

Ayrıca bkz:En İyi Film İndirme Siteleri 2020 Güncel

Anime İndirsene

Standart bir blog sitesi olan Anime İndirsene, diğer siteler kadar popüler olmasa da, sınırlı çerçevelerde oldukça yararlı bir anime indirme sitesi haline gelmekte. Bünyesinde barındırdığı animeler ve indirme bağlantıları ile sizleri en sevdiğiniz animelere kavuşturacak.

Anime İndirme Siteleri 2020

Sitenin genel kullanımı oldukça basit. Animenizi bulun, resmine tıklayın ve animenin bulunduğu sayfaya gelin. Açıklamanın ortasına eklenilen İndir butonunu kaçırmayın. Sonrasında yok sayabilirsiniz.

Animeindir Info

Torrent benzeri bir anime indirme sitesi mi arıyorsunuz. Basit bir arayüzü olsun, aradığımı kolayca bulayım mı diyorsunuz, o halde bu site sizin için biçilmiş bir kaftan.

Bir tablo içerisinde birçok animenin yer aldığı bir görünümü mevcut. Arama kısmına dilediğiniz animeyi yazın ve doğrudan ismine tıklayarak, güncel tüm bölümleri indirin.

En iyi siteler kısmında dilediğiniz daha birçok ipucunu bulabilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir