Tarih:Nisan 20, 2024

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

En güncel oyun indirme siteleri ile güncel iyi oyunları doğrudan bilgisayarınıza indirip deneyebilirsiniz....

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

En iyi oyun indirme siteleri için araştırma mı yapıyorsun? Her geçen gün oyun dünyasına yeni oyunlar ekleniyor ve hemen hepsi dolar kuru ile değerlendiriliyor. Bundan dolayı günümüzde bir oyunu satın alıp oynamak oldukça pahalı bir hale geldi. Bu durumdan aşağıda paylaştığımız siteler sayesinde kurtulabilirsiniz.

Paylaştığımız oyun siteleri sayesinde premium oyunları hiç bir ücret vermeden oynamak mümkün. Peki bunu hangi siteler sağlıyor diyorsanız sorunuza cevap olmak için araştırıp bu siteleri bulduk.

Her türlü ücretli premium oyunu indirebileceğiniz siteleri sizler için araştırdık. Aşağıdaki her site doğrudan hızlı indirme bağlantılarına sahiptir. Dilediğiniz her oyunu indirebilir ve şayet oyun yoksa, yöneticiden rica edip yükletebilirsiniz. Ayrıca sizler için derlediğimiz En Güncel Oyunlar ve Ücretsiz İndirme Bağlantıları 2021 adlı makalemizden bazı güncel oyunları bulabilirsiniz.

2021 Yılında Oyun İndirebileceğiniz En İyi Siteler

1 – Torrent Oyun Indir

Site oyunları düzenli olarak oyunlarını güncelleyip bir yenisini eklemektedir. Bu durumda onları en iyi oyun indirme siteleri listemizde yer almasını sağladı. Bünyesinde binlerce oyun bulunan oyun indirme adreslerinden birisidir.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Oyunları torrent üzerinden indirmek isteyen oyun sevenler için en ideal torrent sitesidir. Site içerisinde indirmek istediğiniz oyunu arama yerinde aratmanız oyunu bulmanız için yeterli olucaktır. Bunların yanı sıra site oyunu indirdikten sonra nasıl kuracağınız hakkında videolu şekilde anlatılıyor.

Ayrıca bkz: En İyi Torrent Siteleri

2 – FullProgramlarIndir

Oyun indirme siteleri arasında uzun zamandır varlığını sürdüren aktif bir sitedir. Deneme veya demo değil de, oyunlarını tamamı tam sürüm şeklinde indirmek mümkündür. Şu anda oyun indirme siteleri içinde oyun arşivi en fazla olan site diyebiliriz.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Sitede virüs açısından korkmanıza hiç gerek yoktur.Aynı zamanda sitede karşılaştığınız her sorun için yorum yaparak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz hızlı bir şekilde geri dönüş yapılan bir sitedir. Sadece oyunun yanı sıra başka programlar indirmek için de bu siteye bakabilirsiniz. Sadece oyun indirme sitesi değil, neredeyse bütün konularda indirme yapabileceğiniz bir sitedir.

Ayrıca bkz: Ücretsiz Ve En İyi Proxy Listesi

3 – Sağlam İndir

Türkiye’deki en iyi ve en eski indirme sitelerinden birisi olan Sağlam İndir, günümüzde de oldukça popüler bir oyun indirme sitesidir. Diğer oyun indirme sitelerine nazaran daha az oyun bulunsa da her geçen gün eklenen yeni oyunlar ile yine de popülerliliğini kaybetmeyen bir oyun indirme sitesidir.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Oyun indirme arayüzü olarak basit ve açıklayıcıdır. Günümüze kadar hiç bir şeklde önemini kaybetmeden gelen sitede virüs bulunmaz bu yüzden oyunlarınızı indirirken endişelenmenize gerek yoktur.

Ayrıca bkz: Anime İndirme Siteleri

4 – Full Oyun

Kendisini sadece oyun indirme indirme sitesi olarak sınırlandıran site bu özelliği sayesinde oyun indirme siteleri arasında epey iyi bir yerdedir. Site içerisinde binlerce güncel oyun bulunduruyor. Oyunlar direk hızlı indirme bağlantıları ile indirme imkanı sağlıyor.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Arayüzü oldukça sade ve açıklayıcı olan site, oyun severlere oldukça kolay oyun indirme imkanı sağlıyor. Sitede istediğiniz oyunu, arama yerine yazıp bulmanız da son derece basit.

Ayrıca bkz: En İyi Video İndirme Programları

5 – One İndir

Oyun indirme sitelerinden bir diğeri ise One İndir sitesidir. Kendine özgü indirme seçenekleri ile şu anda indirebileceğiniz en çok oyun sayısına sahip olanlardan birisidir. Sitenin arayüzünde hızlı arama seçeneğinin de bulunması, sadece birkaç kelime girerek, o oyuna ulaşmanıza yardımcı olur.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Türkiye’deki birçok indirme sitesi içinde, çok farklı kategorilerde indirme seçeneği sunduğu için One İndir, aynı zamanda birçok farklı uygulamanın indirilmesini sağlanmaktadır. Ayrıca oyun indirme siteleriarasında hemen hemen her kategoride oyunu bünyesinde bulunduran site, sunduğu basit arayüzü ile oldukça hızlıdır.

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

6. The Pirate Bay

KickAssTorrent sitesinden sonra en çok ismini duyuran site The Pirate Bay olmuştur. Torrent konusunda en eski ve en ünlü torrent sitelerinden bir tanesidir. Site şu anda oyunlar, filmler, müzik ve diğerleri gibi her tür kategoriden yüz binlerce torrent dosyasına barındırmaktadır.

Bununla birlikte güvenilir indirmeler yapmak için indirme sayılarına göz atmanız da yarar olacaktır. Çünkü birçoğunda virüsler olmaktadır. Sisteminize zararlı programların yüklenmesini istemezsiniz. Ayrıca hızlı seed ve peer bulma oranları sayesinde olağanüstü indirme hızları sunabilen güvenilir bir torrent sitesidir.

7. İndir.Gamer

Amatör görünmesine rağmen, hızlı bağlantılar sunan bir diğer oyun indirme sitesi olan İndir.Gamer, en iyi oyun siteleri arasında yavaş yavaş popülerlik kazanmakta.

En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

Sadece oyun değil, aynı zamanda Android uygulamaları ve oyunları da indirebileceğiniz bir sitedir. En güncel oyunlar ile birlikte farklı kategorilerde birçok oyun bulmanız mümkün olacaktır.

8. Steam

Söz konusu legal oyun indirme olduğunda ücretli ve ücretsiz oyunları bulabileceğiniz Steam, sadece ülkemizde değil, dünya genelinde popülerlik kazanan sistemde, hemen hemen bütün oyunları indirmeniz mümkün.

Zaman zaman gerçekleştirilen indirimli oyun dönemlerinde, yüksek fiyatlı birçok oyunu ücretsiz indirmeniz mümkün olmaktadır.

Ücretli yada ücretsiz olarak virüs olmadan oyun indirebileceğiniz en iyi oyunları yukarıdaki listeden bulabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir