Tarih:Aralık 7, 2023

En İyi Torrent Siteleri 2021

En İyi Torrent Siteleri 2020

Sürekli artan güvenlik nedenlerinden ötürü güncel Torrent sitesi bulmak zor. Bundan ötürü sizlere 2021 yılının en iyi torrent siteleri hakkında bir liste oluşturduk. Yasal olarak kapatılan siteler, kendi proxy ağlarını oluşturarak her geçen gün adreslerini güncellemektedirler.

Yasal nedenlerden ötürü torrent sitelerinin engellenmesi VPN hizmetlerine yönelik talebi daha da yükseltmiştir. En iyi torrent siteleri ile internette kolay kolay bulamayacağınız film, oyun ya da farklı bağlantıları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Listemizin en altında yer alan ücretsiz Proxy uzantısı ile kolay bir vpn kurulumu yapabilirsiniz.

Film izlemke için ücretli bağlantılar bulana kadar, en iyi torrent siteleri üzerinden indirip ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yalnızca film değil, program, oyun, dergi ve kitap gibi binlerce kategori de ücretsiz erişim sağlayan en iyi torrent siteleri binlerce insana hizmet vermeye bir şekilde devam edecektir.

Ayrıca sürekli artan listelerimiz ile En İyiler kategorimize göz atıp, farklı konularda en iyileri keşfedebilirsiniz

2021 Yılının En İyi Torrent Siteleri

The Pirate Bay

KickAssTorrent sitesinden sonra en çok ismini duyuran site The Pirate Bay olmuştur. Torrent konusunda en eski ve en ünlü torrent sitelerinden bir tanesidir. Site şu anda oyunlar, filmler, müzik ve diğerleri gibi her tür kategoriden yüz binlerce torrent dosyasına barındırmaktadır.

Bununla birlikte güvenilir indirmeler yapmak için indirme sayılarına göz atmanız da yarar olacaktır. Çünkü birçoğunda virüsler olmaktadır. Sisteminize zararlı programların yüklenmesini istemezsiniz. Ayrıca hızlı seed ve peer bulma oranları sayesinde olağanüstü indirme hızları sunabilen güvenilir bir torrent sitesidir.

LimeTorrents

Birinci sıralarda her ne kadar The Pirate Bay’in büyük bir torrent deposu olduğunu ifade etmiş olsakta bu depo LimeTorrents’in deposu ile neredeyse karşılaştırılamaz.  LimeTorrents bir tracker sitesi olmasa da, şimdiye kadar görülen en büyük torrent koleksiyonuna sahip.

Büyük bir torrent ağına sahip olmasının yanı sıra, bu site oldukça hızlı indirme sunmaktadır. Bu da müzik, oyun, film ve istediğiniz diğer şeyleri indirmek için mükemmeldir.

Ayrıca bkz: En İyi Film İndirme Siteleri

Rarbg.to

Fazla modern bir görümümü olmaması bazı kullanıcılar için olumsuz özellik olarak değerlendirilmesine sebep olmuştur. Ama kaliteli ve hızlı leechler ile daha sağlıklı torrent dosyaları sunuyor.

Filmler, müzik, yazılım, oyunlar, vb. dahil olmak üzere normal torrent indirme kategorilerinden başka Rarbg, farklı olarak film ve dizilerin fragmanlarını içeren ayrı bir web sayfasına da sahiptir. Genel olarak insanlar, fragmanlarını izlemek için bir torrent sitesini ziyaret etmeyebilir.

Zooqle

Torrent siteleri arasında nispeten yeni bir isim. Ancak söz konusu başarı grafiği olunca, oldukça hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bu artışısının en büyük sebebi veritabanlarında ki binlerce torrentin sürekli olarak eklenmesidir.

Çok sayıda alt kategoriye sahip olan Zooqle, nadiren kullanan kişiler için bile çok daha kolay seçimi yapmaktadır. Web sitesi, 3 milyondan fazla doğrulanmış torrentleri dizinlemeye programlanmıştır.

TorrentDownloads

Diğer torrent siteleri kadar olmasa da TorrentDownloads, oldukça büyük torrent veritabanına sahiptir. Sitede müzikler, diziler, filmler, oyunlar, yazılım, anime ve çok daha fazlası gibi kategorilerden 16 milyondan fazla torrent dosyası sunulmaktadır.

Torrents.me

Torrents.me sitesi genel olarak diğer torrent sitelerinde bulunan verilerin bir arama motorundan arama yapılıyormuş gibi sonuçlar arayarak sizlere yardımcı oluyor. Aslında Torrents.me, torrentleri arayarak diğer sitelerden veri toplayıp sizlere bir tablo sunar.

Site torrent gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda torrent sitesini listeler ve bunları farklı kategorilere ayırır. Örneğin, kullanıcılar ilgili kategori sayfasını ziyaret ederek filmler için en iyi torrent sitelerini kolayca bulabilir.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

TorLock.com

“.com” uzantısını taşıyan sınırlı sayıda ki torrent sitelerinden birisidir. Giderek popülerlik kazanan torrent sitesi, çeşitli kategorilerdeki torrentleri bir arada sunuyor. Üstelik üyelik için güvenlik sistemi de sunar.

Görsellik açısından TorLock bulabileceğiniz en iyi görünüme sahip olmayabilir. Ancak, kesinlikle Pirate Bay, RARABG, LimeTorrents vb gibi birçok diğer torrent siteleri üzerinde bir hızı vardır.

Ayrıca bkz: Anime İndirme Siteleri 2021

1337x.to

1337x, görsellik anlamında tasarımın bilincinde olan bir torrent sitesidir. Ana sayfadan dizin sayfasına kadar her şey özenerek yerleştirilmiş ve hoş bir tasarıma ev sahipliği yapar. Son zamanlarda giderek daha da popüler hale gelen torrent sitesi, farklı kategorilerde torrentleri barındırıyor.

Aynı zamanda Trending bölümünde, günün ve haftanın en popüler torrentlerini listeler. En iyi torrent siteleri arasında değerlendirilen 1337x, bir birinden farklı bulundurduğu torrent kategorileri ile son derece kaliteli torrenleri sağlar.

YTS.ag (YTS.am)

YTS.ag torrent sitesi özellikle film severler için eşsiz bir kaynaktır. Bu torrent sitesi hakkında dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Bu web sitesinin birkaç yıl önce işlevleri kapatılan YTS / YIFY grubuyla hiçbir bağı yoktur.

Genel olarak torrent sitelerinin ana sayfaları en popüler bağlantıları listelerken YTS ana sayfasında sadece bir arama sayfasına sahiptir. Ana sayfanın bu şekilde olması benzer içerikli torrent siteleri ile farklı bir rekabeti beraberinde getirmektedir.

Pirateiro

Pirateiro son zamanlarda daha çok Orta Asya’da popülerliğini artıran bir torrent sitesidir. Arayüzünde oldukça basit bir görünüme sahip olan Pirateiro, anasayfasında güncel torrent etiketlerini barındırıyor.

Sitenin diğerlerinden farkı ise, en son yayınlanan film torrentleri üzerine fragmanlar sağlamasıdır. Aktif olarak kullanılabilen site, daha çok güncel filmleri barındırmakta.

Ayrıca bkz: Yabancı Ve Yasal Oyun İndirme Siteleri 2021

Torrent Galaxy

Bu listedeki diğer torrent sitelerinin aksine, hemen herşeyi tek bir anasayfada göreceğiniz minimalist hoş bir tasarıma sahiptir. Sitede yer alan kategoriler, çözünürlük, platform ve boyuta göre farklılıklar göstermektedir.

Son zamanların hızla yüklenen bir torren sitesi olarak Torrent Galaxy, bu listedeki en görsel olanıdır. Torrent tablosunda isimlerin üzerine geldiğinizde küçük resim halinde torrentlerin kapakları görüntülenmektedir.

Torrentz2

Torrentz2 ismi tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Torrentz sitesinin şu anda hizmet verdiği yeni bir alan ismidir. Resmi sitenin birkaç yıl önce kapanmasından dolayı Torrentz2, torrentçilerin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

Diğer sitelerden farklı olarak Torrentz2, dizinlenen dosyaların çoğunun fazla peer oranlarına sahip olmasının yanı sıra neredeyse hiç virüs içermemesi, sitenin bu anlamda oldukça temiz bir sicile sahip olmasına yardım eder.

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

En iyi Proxy Uzantısı

Bazı torrent sitelerinin ülkemizde yasak olduğunu ve proxy ya da VPN kullanarak girmeniz gerektiğini hatırlatırmak isteriz.

Sürpriz: Chrome tarayıcınıza ekleteceğiniz ufak bir eklenti sayesinde VPN ya da benzeri bir program kullanmadan dilediğiniz yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki torrent siteleri de buna dahil.

Chrome eklentisinin adı skyZIP indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir