Tarih:Haziran 16, 2024

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri 2021

Ücretli oyunları ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz yasal oyun indirme sitelerini sizler için sıraladık...

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Yabancı oyun indirme sitelerine hiç göz attınız mı? Üstelik yabancı ve yasal oyun indirme siteleri bir hayli sınırlı. Çoğunda olmasa da, bazılarında zararlı yazılım indirmeniz de mevcut. Aşağıda yer alan yasal oyun indirme siteleri ile piyasaya sürülen oyunları yakından takip edebilirsiniz.

En iyi oyun indirme siteleri listemizde, en iyi Türk oyun indirme siteleri mevcutken, birçoğu ne yazık ki yasal olmayan oyunları içeriyor. Sürekli artan dolar kuruna göz attığımızda, oyunların pahalı olması yasal olmayan yerlerden indirilmesine neden olmakta.

Herhangi bir ücret ödemeden premium oyunları, ücretsiz olarak bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz? Bazı siteler, anlaşmalı olarak ücretli oyunları ücretsiz olarak yayınlamakta. Aşağıda yer alan yabancı ve yasal oyun indirme sitelerine arada bir göz atarak, premium oyunları elde edebilirsiniz.

Ayrıca 2021 yılının En İyi Ücretsiz PC Oyunları listesine de göz atabilir, farklı maceralara atılabilirsiniz.

Ücretli Oyunları Ücretsiz ve Yasal İndirmek için
En İyi Oyun İndirme Siteleri

1. IGN Beta Giveaway

IGN Beta Giveaway premium oyunları barındıran ve ücretli PC oyunlarını ücretsiz indirmenize izin verir. Ana üye iseniz ücretli oyunlara tam erişim sağlamak için beta kodunuzu kullanabilirsiniz.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Promosyonlar piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra kapanana kadar mevcut oyunu doğrudan indirebilirsiniz. Sürekli takip ederek, yasal yoldan hiç bir ücret ödemeden doğrudan oyuna sahip olabilirsiniz.

IGN Beta Giveaway resmi sitesi

2. Steamgifts

Büyük bir oyuncu topluluğu ile ön plana çıkan Steamgifts, yabancı ve yasal oyun indirme siteleri arasında oldukça popüler. Nasıl üye olunacağını, hediyelere nasıl sponsor olacağınızı veya Steamgift’leri nasıl kullanacağınızı SSS bölümlerinden öğrenebilirsiniz.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Steam hesabınızın bağlantısı, bir şey kazanmanız durumunda veya hediyeniz için bir oyun kazanan kişilerle iletişime geçmeniz gerektiğinde topluluk üyelerinin profilinizi bulabilmesi için gereklidir. En önemli yanı dolandırıcıların siteyi kullanması zordur.

Steamgifts resmi sayfası

3. Green Man Gaming

Green Man Gaming, Birleşik Krallık merkezli bir çevrimiçi video oyunu satış mağazasıdır. 450’den fazla oyun yayıncısından 6600’den fazla oyunun bulunduğu bir kataloğa sahiptir. En son 2018 Ulusal İş Ödülleri olmak üzere 25’ten fazla ödül kazandı.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Green Man Gaming, ücretli oyunlar için aylık bir hediye veriyor. Size bir Steam anahtarı gönderecekler ve oyuna zaten sahipseniz, başka birine verilebilmeniz de mümkün.

Green Man Gaming resmi sitesi

4. Reddit FreeGameFindings

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Reddit, ücretsiz PC oyunları söz konusu olduğunda, birkaç alt gruba sahiptir. r/FreeGameFindings en dikkate değer olanıdır. Kullanıcılar bu alt dizinde tam oyunlara ve çekilişlere bağlantılar gönderebilir.

5. Ocean of Games

Ocean of Games, 2021’de ücretli oyunları ücretsiz indirmek için en popüler yasal oyun indirme sitelerinden biridir. Web sitesinde, kayıt olmadan indirilebilen geniş bir oyun koleksiyonu vardır.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Far Cry, Grand Theft Auto, Resident Evil ve çok daha fazlası gibi popüler oyunların en son sürümlerini bulabilirsiniz. Oyunlar, Aksiyon, Arcade, RPG, Hayatta Kalma, vb. gibi kategorilere ayrılmıştır. Yüzlerce oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ocean of Games resmi sitesi

6. GOG

GOG, video oyunları ve filmler için dijital bir dağıtım platformu hizmetidir. GOG Limited tarafından işletilmektedir ve CD Projekt’in yan kuruluşudur.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

26 Mart 2009’da GOG.com, Ubisoft ile bir anlaşma imzalayarak, oyunları yayınlama anlaşma imzaladı. Yılda en az iki veya üç premium oyun sunuyorlar ve hediye yaklaşık 48 saat sürüyor.

GOG resmi sitesi

7. My Abandonware

Retro oyunları hayranıysanız, ziyaret etmeniz gereken web sitesi My Abandonware’dir. Geliştiricileri tarafından terk edilmiş 15000’den fazla oyunla, Need For Speed, Warcraft, Lemmings, The Incredible Machine vb. gibi bazı klasikleri indirebilirsiniz.

Yabancı ve Yasal Oyun İndirme Siteleri

Yabancı oyun indirme siteleri arasında bura ile oyunları kayıt olmadan indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Web sitesinin sezgisel bir arayüzü var ve oynamak istediğiniz oyunu aramak için farklı yöntemler var.

My Abandonware resmi sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir