Tarih:Haziran 16, 2024

Huawei Masaüstü Monitörü Özellikleri

Yapılan açıklamalara göre Huawei, ilk monitörü olan Huawei Display 23.8 ″ modelini 14 Nisan'da dünyanın birçok noktasında piyasaya sürecek....

Huawei Masaüstü Monitörü Özellikleri

23,8 inç FHD IPS paneli içeren Huawei ilk masaüstü monitörü 14 Nisan‘da piyasaya sürülecek. 2 Nisan 2021 tarihinde Huawei, ilk masaüstü monitörünü piyasaya sürmek için hazırlandığını duyurdu. Yeni monitör Huawei Display 23.8 ″ olarak adlandırıldı.

Huawei Display 23.8 ″ modelinin piyasaya sürülecek olması, şirketin elektronik ürün portföyünü çeşitlendirmek için yeni çalışmalar yaptığını ortaya çıkardı. Bu aynı zamanda Çinli teknoloji devinin “1 + 8 + N” stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Huawei ilk masaüstü monitörü, Huawei’nin dizüstü bilgisayarına benzer şekilde çerçevesiz bir ekrana sahip. Ayrıca Huawei, “FullView DNA” sına sahip olduğunu ve İngiltere, Fransa, Almanya, Malezya, Tayland ve Filipinler’de piyasaya sürüldüğünü söylüyor.

Huawei Masaüstü Monitörü Özellikleri

Huawei ilk masaüstü monitörü, yalnızca 5,7 mm ölçülerinde üç dar çerçeveyle çevrelenmiş şık ve kusursuz bir tasarım sunmaktadır. Bu, ekranın Huawei Display 23.8 ″ üzerinde yüzde 90 ekran / gövde oranına sahip olduğunu gözler önüne serer. Monitör, PC’ler, dizüstü bilgisayarlar ve hatta mobil cihazlarla da uyumlu olacaktır. Panel, IPS’yi destekler ve bir FHD (1920x1080px) çözünürlüğe sahiptir. Yüzde 72 NTSC renk gamına ve 178 derece geniş görüş açısıyla 1000: 1 kontrast oranına sahiptir.

Ayrıca Bkz: HUAWEI Band 6 Özellikleri Netlik Kazanıyor

Ayrıca yeni monitör, kullanıcıların gözlerini daha iyi korumak için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikası ve Flicker Free sertifikasıyla birlikte gelecek. Huawei, tüm bu özellikler sayesinde monitörün üstün görüntü kalitesi sunmayı amaçladığını belirtiyor.

Ayrıca Bkz: Huawei MateStation B515 Tanıtıldı – Fiyatı Ve Özellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir