Tarih:Mayıs 25, 2024

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2021

Evde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi mobil bilardo oyunlarınızı sizler için sıraladık...

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

2021 yılının en iyi mobil bilardo oyunları nelerdir. Günümüzde bilardo, hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Play Store’dan ücretsiz olarak indirmeniz de, ücretsiz oyun deneyimi elde etmeniz için önemli.

Akıllı telefonlarınızda bilardo oyunları oynamanın keyfini en iyi android bilardo oyunları ile çıkarabilirsiniz. Çeşitli türlerde bilardo oyunları mevcuttur ve oyunun kuralları aynı kaldığından neredeyse hepsi benzerdir.

Listede belirtilen tüm oyunlarda da oynama yöntemleri hemen hemen benzerdir. Ancak farklı grafiklere, animasyonlara ve oynanışa sahip oyunlar alacaksınız. Bazıları 3 boyutlu, bazıları 2 boyutlu. Şimdi ise aşağıdaki listeye bir göz atalım.

En iyi bilgisayar oyunlarını ise En iyi oyun indirme siteleri aracılığıyla indirebilirsiniz.

Telefonlar için 2021 Yılının En İyi Bilardo Oyunları

1. 8 Ball Pool

8 Ball Pool ile dünyanın dört bir yanından çevrimiçi olarak çeşitli insanlarla 8 top bilardo oynayabilirsiniz. Sadece bu değil, sosyal hesabınızı da ekleyebilir ve arkadaşlarınızı sizinle maç oynamaya davet edebilirsiniz. Her oyuncunun oynaması için zaman belirli bir zamanı vardır. Birinin başarısız olması durumunda sıra bir sonraki oyuncuya geçecektir.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Kazanılan paraları, ipuçları ve diğer güçlendirmeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Bunun dışında, bu oyunu herhangi bir sosyal hesaptan giriş yapmadan misafir olarak oynayabilirsiniz. Bu bilardo oyunu, pratik modunda çevrimdışı da oynanabilir.

Platformlar: Android | iOS

Ayrıca bkz: En İyi PUBG İsimleri

2. Pooking – Billiards City

Bu oyunda bilardo oynayacaksınız ama biraz farklı bir durum söz konusu. Yukarıdaki oyunun aksine, yalnızca çeşitli seviyelerde oynayabilir ve bir sonrakine ilerlemek için verilen hedefleri temizleyebilirsiniz. Bu, Android ve iOS kullanıcıları için çevrimdışı bir bilardo oyunudur.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Oynamak için şehir haritasına yayılmış seviyeler alacaksınız. Bu sayede her bir seviyede biraz daha zor bir durumla karşılaşarak daha eğlenceli bir oyun deneyimi elde edeceksiniz. Seviyelerde ilerledikçe yeni ipuçları da kazanacaksınız. Ayrıca oynamak için zaman sınırı yoktur, bu nedenle dilediğiniz kadar zaman ayırabilirsiniz.

Platformlar: Android | iOS

Ayrıca bkz: En İyi PUBG Mobile Alternatifi Mobil Oyunlar

3. Pool Ace

Pool Ace, diğer oyuncularla çevrimiçi maç oynamaktan hoşlananlar için harika bir bilardo oyunudur. Burada 1’e 1 8 Top maçlarını oynayabilir, daha fazla ödül kazanmak için mücadelelere katılabilir ve hatta kimin en iyi olduğunu görmek için turnuvalarda oynayabilirsiniz.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Bunun dışında 9 Top oyunu, Usta mücadelesi ve hatta iki oyuncunun aynı cihazda oyunu oynayabileceği tek oyunculu modu vardır. Çip kazanmak için rakiplerinizi mağlup edin ve onları yeni ipuçları satın almak ve mücadelelere ve turnuvalara katılmak için kullanın.

Platformlar: Android | iOS

Ayrıca bkz: En İyi Mobil Korsan Oyunları

4. Pool Billiards Pro

Bu oyunda, 8 top veya 9 top oyununda iki oyuncu, karşılıklı müsabaka veya zaman modu arasından seçim yapabileceğiniz tek oyuncu modu gibi çeşitli modlar ile oynayacaksınız. Bu oyunda bir de arcade modu vardır. Bu modda, verilen sınırlı şansla çeşitli aşamaları ve içlerindeki tüm seviyeleri oynayacak ve geçeceksiniz.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Seviyelerde ilerledikçe oyunun zorluğu ve hedefleri zorlaşacak. Bunun dışında Google Play Hesabınızı kullanarak giriş yaparak, arkadaşlarınızla da bu oyunu oynayabilirsiniz.

Platformlar: Android

Ayrıca bkz: En Güncel Oyunlar

5. 3D Pool Ball

Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi 3 boyutlu bir bilardo oyunudur. Çevrimiçi maçlar, turnuvalar, farklı bahis miktarları, sıranızı oynamak için sınırlı süre gibi oynama modları neredeyse 8 Top Bilardo oyununa benzer.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Oynarken seçiminize göre bu oyunda 3D veya 2D model arasında geçiş yapmanız mümkün. Ayrıca 9 top bilardo oyunu için çevrimdışı bir modu vardır. Her maçta kazandıkça, profilinizi özelleştirmek ve profiliniz için bir isteka ve diğer avatarlar gibi öğeler satın almak için kullanabileceğiniz jetonlar kazanacaksınız.

Platformlar: Android

Ayrıca bkz: Super Mario Alternatifi En İyi Oyunlar

6. Billiards Nation

En iyi mobil bilardo oyunları arasında en iyi Pooking – Billiards City alternatifidir. Burada doğrudan Arcade’den oynamak için yalnızca bir mod elde edeceksiniz. Tıpkı Pooking gibi, şehir haritasına dağılmış çeşitli seviyeler alacaksınız.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Bir sonraki seviyeye geçmek için her seviyede verilen hedefi temizlemeniz gerekecek. Ve en önemlisi, bu oyun tamamen çevrimdışı oynanabilir ve 3 boyutlu bir bilardo oyunudur.

Platformlar: Android

Ayrıca bkz: En İyi Korku Oyunları

7. Pro Snooker

Yine en iyi mobil bilardo oyunları ile benzer Android ve iOS cihazlar için başka bir bilardo oyunu. Bu oyunda, bilgisayarla pratik oyunlar oynayacaksınız ve rakip olarak 2 oyuncu veya bir bilgisayarla hızlı maçlar yapacaksınız.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Turnuva etkinlikleri ve lig etkinlikleri vardır, ancak bunları oynamak için uygulama içi satın alımlar yapmanız gerekir. Bunun dışında, çevrimiçi ve çok oyunculu oyunları da oynayacaksınız. Bu modlarda, aynı cihazda iki oyunculu modda, diğer oyuncularla çevrimiçi ve hatta arkadaşlarınızla yerel ağlar üzerinden oynayabilirsiniz.

Platformlar: Android | iOS

8. Snooker Stars

Oyunu açtığınızda size oyunu nasıl oynayacağınızı ve topları nasıl atacağınızı öğretecektir. Burada isteğinize göre sezon maçları veya 1 VS 1 çevrimiçi maç oynayabilirsiniz. Sezonda, oyunun bir sonraki seviyesine geçmek için verilen görevleri ve hedefleri tamamlayacaksınız.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

Ayrıca bunu Facebook hesabınıza bağlayabilir ve arkadaşlarınızı bir maç için davet edebilir veya onlara meydan okuyabilirsiniz. Bu oyunun harika grafikleri var ve oldukça akıcı. Ek olarak, oyunu oynarken en iyi şutu ve açısını belirlemek için kameranın konumunu da değiştirebilirsiniz.

Platformlar: Android | iOS

9. Real Pool 3D

Real Pool 3D oldukça akıcı oyunlardan birisi olarak değerlendirebiliriz. En iyi mobil bilardo oyunları arasında 6 farklı oyun modu ile en zengin seçeneklerden birisi haline geliyor.

En İyi Mobil Bilardo Oyunları 2020

3D animasyonları olduğu için muhtemelen ilginizi çekecek. Dahası oyunu kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Oynatma modunu, metre veya ipucunu çekip sürükleyerek değiştirebilir, masaları ve hatta masanın etrafındaki odayı özelleştirebilirsiniz.

Platformlar: Android | iOS

10. Pool Night

Bu listedeki iki oyunun birleşimi diyebileceğimiz bir oyundur. Oyunun aşamaları ve hedefleri Booking – Billiards City’ye benzer. Bilardo masalarında ise oynama yöntemi ve temsili 8 Ball Pool gibidir.

Bir sonrakine ilerlemek ve puan kazanmak için oyunda verilen hedefleri verilen süre veya atışlar içinde temizlemeniz gerekecek. Bu oyunda liderlik tablosunun tepesine ulaşmak için elinizden geldiğince yüksek puan alın.

Platformlar: Android 

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir