Tarih:Haziran 16, 2024

En İyi Mobil Korsan Oyunları

En İyi Mobil Korsan Oyunları

Telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi korsan oyunları hangisi? Play Store ve App Store üzerinde binlerce oyun varken, en iyi mobil korsan oyunları listesini nasıl elde edersiniz? Makalemizi okumaya devam edin ve en iyi seçenekler arasından seçim yapın.

Hepimiz maceraları severiz. Söz konusu macera oyunları olduğunda kendi geminizle yelken açmak ve dünyayı dolaşmaktan daha iyi ne olabilir. Jack Sparrow’un Karayip Korsanları’ndaki amansız mücadelesine hemen herkes hayran.

Dünyayı dolaşmak ve diğer tüccarları yağmalamak yasadışı olmasına karşın, bir o kadar da eğlenceli. Ama bu kurgular gerçek hayatta işe yaramayacak. Fakat gerçeklerden kaçmak için kesinlikle harika oyunlar oynayabiliriz. Masaüstü ailesi olarak sizlere en iyi korsan oyunları listesini oluşturduk.

2019 Yılında Oynayabileceğiniz En İyi Korsan Oyunları

1. Pirate Code

Başlangıçta, oyun çok oyunculu modda oynamanıza izin veriyor. 2,3 veya 5 oyunculu bir filoyla oynayabilir ve diğer düşman gemilerini yok edebilirsiniz. Bir oyun kazanmak farklı bir sandık açmanıza izin verir. Bunlar çeşitli yükseltmeler ve hediyeler içeriyor. Geminizi daha güçlü ve ölümcül yapmak için bunları kullanabilirsiniz. Güncellemeler size daha fazla zırh, daha iyi toplar ve torpido füzeleri sağlıyor.

Geminiz için bir kaptan seçebilirsiniz, her birinin korkunç bir savaş yeteneği var. Kaptanın seviyesini artırmak savaş gücünü ve yıkıcı yeteneğini de arttırır. Genelde kilitlidir ve kilidini açmak için farklı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Oyun iyi ve üst düzey grafiklere sahip. Çemberin içine girin ve düşman filosunu alt edin ve oyunu kazanmak için toplam 100 puan kazanın.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

 2. The Pirate: Caribbean Hunt

Karayipler’in kalbine doğru yelken açın ve bilinmeyen noktaları keşfedin. Oyun size gerçekçi bir yelken simülasyonu veriyor. Yana doğru ve ileriye doğru hareket ettirebileceğiniz 2 farklı yelkenli var. Mürettebat kiralayarak, mal kaçakçılığı yaparak ve insanları feribotla alarak gücünüzü artırabilirsiniz.

Oyunda 5 tür cephane yer alıyor. Ayrıca patlayıcı variller, yanan yağlar ve meyveli tokmaklar gibi özel silahlarınız da var. Düşman gemilerini ve kalelerini bombalayarak ülke genelinde hüküm sürdüğünüz alanları artırın. Kendi filonuzu yaratın ve komuta ettiğiniz her gemiyi kontrol edin. Oyun ayrıca size 50 yıllık gerçek tarih ve olaylar hakkında da çeşitli bilgiler veriyor.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

3. The Pirate: Plague Of The Dead

Bu oyun açık dünya korsan oyunudur. Efsanevi korsan kaptan John Rackham gibi özgür dünyadaki bir hedefi keşfetmek ve yaklaşmak için denizde yelken açın. Oyun, farklı görevleri tamamlamanıza izin veren etkileşimli bir hikaye moduna sahiptir. Flying çetesinin ölü kaptanlarını yeniden canlandırın, bu kaptanların her biri gemiye farklı yetenekler katacaktır. Oyunda aynı zamanda dinamik gündüz ve gece döngüsü var ve hava moduna da sahiptir.

Yelkenleri yükselterek geminizle ilerleyin ve görevleri tamamlayın. Oyun deniz keşfetmek için bir navigasyon sistemine bile sahip. Ayrıca mevcut konumunuzu takip edebilir ve diğer gemileri bulmak için bir monoküler kullanabilirsiniz.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

4. Ships Of Battle

Karayipler’deki en korkutucu korsan olmaya hazır mısın? Yelkeninizi çekin; diğer korsan ve deniz gemilerini bulmak için denizde gezin. Savaşmak ve eşyalarını yağmalamak için bütün gemileri ele geçirin. Zarar alan geminizi onarın ve düşmanları yenmek için bir kez daha denizin kalbine yelken açın. Daha büyük gemileri yenmek daha iyi bir bonus verecektir.

Korsan koyunda, daha fazla cephane almak için demirciye gidebilirsiniz. Savaş kapasitesini artırmak için daha fazla ekip üyesi toplayın. Pazarda ganimet satmak ve savaş geminizi yükseltmek için para kazanabilirsiniz. Tersanede madeni paralar ve değerli taşlar ile yeni gemiler satın alın.

Play Store’dan İndir

5. Pirates of the Caribbean: Tides Of War

Sezgisel grafiklere sahip harika bir strateji oyunu. Ünlü Jack Sparrow ve Gibbs ile kendi karakterinizi geliştirin. Kaptan Jack Sparrow, Will Turner ve Kaptan Barbossa ile birlikte Karayip korsanlarının en büyük hikayelerine ortak olun. Adanı inşa et ve kendi filonu yarat, akıncılara en meşhur eşkıyaları topla ve okyanusu yönet.

Bu oyun aynı zamanda antik doğaüstü canavarlarla ve diğer korsanlarla savaşmak için ittifak yapmana izin veriyor. Mürettebatınızı ve adanın seviyesini yükseltmek için farklı binalar inşa edin. Seviyenizi arttırmak için mistik yaratıkları avlayın ve düşman gemilerini avlamak için de yeni gemiler inşa ederek yelken açın.

Play Store’dan İndir | App Store’dan İndir

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir