Tarih:Nisan 20, 2024

En İyi Kripto Para Uygulamaları

2021 yılında kripto paraları takip edebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz, en iyi Kripto Para uygulamalarını sizler için derledik...

En iyi kripto para uygulamaları 2021 listesi ile akıllı telefonunuzda kripto paraları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hepiniz kripto para birimini duymuş olmalısınız. Kısa sürede kullanıcılar arasında popüler hale gelen dijital paradır.

Bu para birimi işlemleri güvenli hale getirmek için kodlar, şifreleme ve Blockchain Teknolojisi kullanılarak oluşturulur. Ve para gibi herhangi bir fiziksel forma ihtiyaç duymaz, hepsi çevrimiçi gerçekleşir. Duymuş olabileceğiniz kripto birimlerinin yaygın örneklerinden bazıları Bitcoin, Ether ve LTC’dir, ancak çok daha fazla yeni nesil kripto para bulunmaktadır.

Kripto para birimleri, kar elde etmek için transfer edilebilir veya daha fazla yatırım yapılabilir. Siz de dijital parayı denemek istiyorsanız ve size yardımcı olabilecek uygulamalar arıyorsanız, o zaman doğru sayfaya geldiniz. Dijital parayı bilmenize, öğrenmenize ve bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak Android ve iOS cihazlar için mevcut en iyi kripto para uygulamaları 2021 listesini hazırladık.

Ayrıca Bkz: En İyi IOS Emülatörler

2021 Yılının En İyi Kripto Para Uygulamaları

SıralamaEn İyi Kripto Para Uygulamaları 2021
1Binance
2Cryptocurrency Secrets
3Coinbase
4TabTrader
5Blockfolio
6Remitano
7CoinMarketApp
8Cex.io

1. Binance

Binance, 100’den fazla kripto para türünün alım satımına izin veren bir platformdur. Bu uygulamadan istediğiniz zaman satın alabilir, satabilir, para yatırabilir ve hatta çekebilirsiniz. Bu uygulama, satın almadan ve satmadan önce değerlendirebileceğiniz dijital varlıklarla ilgili her dakika analiz sağlamaktadır. Piyasa işlemleriyle ilgili en son bilgilere sahip olabilmeniz için gerçek zamanlı olarak güncellenmeye devam eden grafikler bulunmaktadır.

Bunları ayrıntılı olarak incelemek için grafiğe çeşitli filtreler uygulayabilirsiniz. Ancak tüm bunlardan önce, alışa ve satışa başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekecek. Bunun dışında para birimlerinin BNB, BTC, ALTS ve USD cinsinden değerini görebilirsiniz. Ayrıca, tüm piyasa analizleri ve performansları ile seçilen para birimlerinin satın alınması veya satılması için özel bir sekme veya bölüm var.

Ayrıca Bkz: En İyi Google Chrome Eklentileri 2021

2. Cryptocurrency Secrets

En iyi kripto para uygulamaları hakkında bir fikriniz yoksa ve Kripto para biriminde tamamen yeniyseniz, bu uygulama çok yardımcı olabilir. Cryptocurrency Secrets, kripto para birimi, türleri, hesapların nasıl açılacağı, yatırım stratejisi ve diğer şeyler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Burada, tüm bilgilerin anlatıldığı 8 bölüm bulacaksınız.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi, verilerini çoğu zaman senkronize etmesi, böylece en son ayrıntıları ve bilgileri alabilmenizdir. Dijital para birimlerine yeni dahil olmayı planlayanlar için gerçekten harika bir eğitim uygulamasıdır. Ancak tek dezavantajı, yalnızca Android kullanıcıları için mevcut olmasıdır.

3. Coinbase

Coinbase, herhangi bir kripto para birimini satın almanıza, satmanıza veya takip etmenize izin veren başka bir uygulamadır. Kullanımı ve anlaşılması kolaydır. Uygulamayı açtığınızda size çeşitli dijital para birimlerinin fiyatlarını ve özelliklerini göstermektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra uygulama sizi bilgilendirerek yönlendirecektir.

Coinbase’de çeşitli seçeneklere sahip 5 sekme bulunmaktadır. İlki, Bitcoin, ZRX, BAT, ETC vb. kripto para birimleri satın alabileceğiniz veya bunları satabileceğiniz fiyat sekmesidir. Bir diğeri, farklı para birimlerine göre sahip olduğunuz tüm bakiyeyi görebileceğiniz hesaplardır. Bunları doğrudan buradan satın alabilir veya satabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Mutlaka Denemeniz Gereken 6 Uygulama 2021

4. TabTrader

En iyi kripto para uygulamaları arasında TabTrader, Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini satın almak, satmak ve kontrol etmek için harika bir uygulamadır. Çeşitli kripto para birimlerinin döviz kurlarını çift şekilde görmenize izin vermetkedir. Bu uygulama, birden fazla izleme listesi oluşturmanıza ve her birinin tam değerini eklemenize izin verir. Ülkenize göre herhangi iki dijital parayı gerçek para birimi ile eşleştirebilirsiniz.

İzleme listesi dışında, birden fazla ticaret hesabı ekleyebilirsiniz. Bu uygulama, kendi web sitelerinden veya kimlik bilgilerini kullanarak QR kodunu tarayıp TabTrader hesabı eklemeye izin verir. Binance, Bitbay, Bitfinex ve çok daha fazlasını destekler. Hesabı ekledikten sonra kripto para birimlerini satmaya veya satın almaya başlayabilirsiniz.

5. Blockfolio

Blockfolio, hem Android hem de iPhone kullanıcılarına özel kripto para birimini yönetmek ve izlemek için en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulamada farklı dijital para birimlerini ve bunların piyasa oranlarını kontrol etmek için çeşitli portföyler oluşturabilirsiniz. Bir portföye birden fazla para birimi ekleyebilir ve yerel para biriminize göre oranları belirleyerek seçim yapabilirsiniz.

Satın alma, transfer etme veya sadece farklı döviz kurlarına göre dijital para biriminin piyasa performansını izlemek için işlem eklemeye izin verir. Bu sayede tüm işlemlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Bununla, dijital para ticaretinde ne kadar kar veya zarar taşıdığınızı görmek kolay hale gelir. Diğer dijital para birimi ile ilgili döviz kurları hakkında bilgi almak için bir hatırlatıcı da ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bkz: En İyi Chrome Alternatifleri

6. Remitano

Remitano, Bitcoin ve Etherum alım satımı amacıyla kurulan bir değişim platformudur. Uygulamayı açtığınızda, bulunduğunuz yerin çevresinde veya yakınında bulunan kripto paralarla işlem yapmak isteyen satıcıların ve alıcıların listesini gösterecektir.

Remitano cüzdanını veya mevcut herhangi bir bitcoin cüzdanını ticaret için kullanabilirsiniz. Başka bir para biriminde işlem yapmak isterseniz, uygulamada verilen ülkeler listesinden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı sorabileceğiniz ve anında yardım alabileceğiniz bir bot bulabilirsiniz.

7. CoinMarketApp

Alım satım yapmanıza ve kripto para birimi ile ilgili ayrıntılara sahip olmanıza izin veren birçok uygulama olsa da, CoinMarketApp kullanıcılar arasında harika geri bildirimler alıyor. Mevcut her dijital paranın ve piyasa değerlerinin fiyatlarını sunmaktadır. Fiyatı ve piyasa değerlerini görmek istediğiniz temel para birimini seçmeniz gerekmektedir.

İlerlerken, favori paralarınızı işaretleyebilir ve Favori bölümlerinde kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde, her seferinde tüm kripto paraların listesine göz atmak yerine, istediğiniz paraların fiyatını ve değerini kontrol etmeniz kolay olacaktır. Çoğu uygulama gibi kripto para birimleriyle ilgili haberleri de okuyabilirsiniz.

8 – CEX.IO Exchange

CEX.IO, aynı zamanda bir masaüstü uygulaması ile birlikte gelen başka bir harika kripto para uygulamasıdır. Düşük kurlar ile sunulan kripto paralar satın alabilir, farklı para birimlerine dönüştürebilir ve takas yapmanıza da olanak sunar. Coinbase kadar çok yönlü olmasa da oldukça iddialı en iyi kripto para uygulamalarından birisi olarak nitelendirebilir.

En İyi Kripto Para Uygulamaları

CEX.IO mobil uygulaması ise günün her anında hemen her yer anlık kripto para alıp satmanıza olanak tanır. Basit ve güvenilir bir Bitcoin uygulaması mı arıyorsunuz? CEX.IO ile daha da fazlasını elde edersiniz!

Ayrıca Bkz: En İyi Android Temizleme Uygulamaları 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir