Tarih:Mayıs 25, 2024

En İyi Android Video Düzenleme Programları

2021 yılında videolarınıza renk katabileceğiniz en iyi Android video düzenleme programları sizlerle...

En İyi Android Video Düzenleme Programları

2021 yılının en iyi Android video düzenleme programları hakkında bir liste oluşturarak, birçok videoya renk katmak mümkün. Günümüzün akıllı telefonları üst seviyelerde videolar çekme özelliğine sahiptir. Durum böyle olmasına rağmen, bazılarımız en iyi video düzenleme programlarına ihtiyaç duyuyor.

Bilgisayar üzerinde çok sayıda video düzenleme yazılımı varken, akıllı telefonlar için ücretsiz video düzenleme programları da az da olsa Google Play Store’da mevcut. Çalışmak için uygundurlar ve harika özelliklerden oluşan bir koleksiyona sahiptirler.

Aşağıda Google Play Store’da ücretsiz olan 2021 yılının en iyi Android video düzenleme programlarının bir listesini oluşturduk. Dilerseniz daha fazla program için En İyi Programlar Kategorimize göz atabilirsiniz.

2021 Yılının En İyi 10 Android Video Düzenleme Programı

SıralamaEn İyi Video Düzenleme Programı 2021 
1Adobe Premiere Rush
2PowerDirector
3VideoShow
4KineMaster
5Viva
6Funimate
7Magisto
8Alive
9Quik
10FilmoraGo

1. Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, herhangi bir videoyu doğrudan Android cihazınızdan hızlı bir şekilde düzenlemenizi sağlayan, en iyi Android video düzenleme programlarından birisidir. Adobe, bu uygulama için “çevrimiçi video oluşturucuları için özel olarak tasarlanmış” ücretsiz video düzenleme programı demiştir.

Standart video düzenleme işlevlerinin yanı sıra, video efektleri uygulayabilir, rengi değiştirebilir, kaydırma ve yakınlaştırma efektleri oluşturabilmeniz mümkündür. Üstelik özel animasyonlu başlıklar ekleyebilirsiniz. Uygulama, yüksek kaliteli videolar çekmek için yerleşik bir kamera işlevine sahiptir.

Adobe Premiere Rush indir

2. PowerDirector

PowerDirector, kullanımı kolay bir zaman çizelgesi arayüzüne sahip tam özellikli bir Android video düzenleme programıdır. Ancak kontrollere alışmanız biraz zaman alabilir. Tam anlamıyla alıştığınız zaman, saniyeler içinde profesyonel ve etkili zengin videolar oluşturabilirsiniz.

En iyi Android video düzenleme programları arasında bu uygulama ile harika videolar oluşturabilirsiniz. PowerDirector ayrıca tüm işlevleri için öğretici videolar ile birlikte geliyor. Özelliklerinin çoğu ücretsiz sürümde mevcuttur.

PowerDirector indir

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

3. VideoShow

Video düzenleme programları arasında VideoShow çok sayıda ödül alan popüler bir uygulamadır. Aynı şekilde Google Play Store’da ücretsiz olarak bulunan Android için en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Kullanıcı dostu arayüzü ile VideoShow güvenilir ve kullanımı kolaydır.

Temel işlevlerin yanı sıra, videonuzu metin, efekt, müzik ve ses efektleri ekleyerek veya canlı dublaj yaparak da değiştirmeniz mümkün. Kullanılabilir 50’den fazla farklı tema vardır ve videonuzun boyutunu sıkıştırarak da küçültebilirsiniz. Videolar herhangi bir kalite kaybetmez ve video süresi sınırlaması yoktur.

VideoShow indir

4. KineMaster

Güçlü özelliklerin yanı sıra iyi tasarlanmış bir arayüzle birleştirilen KineMaster, Android’de bulunan en iyi video düzenleme programlarından biridir. Sürükle-bırak tekniğinin farklı medya dosyalarını kolayca içe aktarmasını sağlar.

KineMaster, düzenleme süreci üzerinde dikkate değer düzeyde kontrol sunar. Video parçaları arasına farklı geçiş türleri oluştrabilir veya metin blokları veya altyazılar ekleyebilirsiniz.

KineMaster indir

Ayrıca bkz: En İyi Video İndirme Programlar

5. Viva

VivaVideo, birçok etkileyici video düzenleme özelliğine sahiptir. Uygulama, doğrudan Android’inizden profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır.

En İyi Android Video Düzenleme Programları

Çıkartmalar ve filtrelerden animasyonlu kliplere ve altyazılara kadar yüzlerce kullanıcı dostu efekt arasından seçim yapabilirsiniz. Videoları kesmek ve yapıştırmak, kırpmak, klipleri birleştirmek vb. gibi temel işlevler kolayca çalıştırılabilir.

VivaVideo indir

6. Funimate

Funimate video düzenleme programı, kolayca eğlenceli videolar oluşturmak için mükemmel bir programdır. Günlük anları anında yaratıcı videolara dönüştürebilir ve farklı sosyal sitelerde otomatik paylaşım seçeneklerini etkinleştirebilirsiniz.

En İyi Android Video Düzenleme Programları

Kısa videoları düzenlemek için 100’den fazla gelişmiş video efektine sahiptir. Eğlenceli olabilecek kısa video döngüleri bile yapabilirsiniz. Funimate, uygulamayı kullanmadan önce oturum açmayı gerektiriyor.

Funimate indir

Ayrıca bkz: En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

7. Magisto

En iyi video düzenleme programları arasında Magisto, video düzenleme deneyimi olmayanlar için en iyi seçenektir. Çok fazla çaba harcamadan mükemmel bir video oluşturmanıza yardımcı olmak için video klipleri, fotoğrafları, müziği, metni, video efektlerini ve video filtrelerini birleştirebilmeniz mümkün.

En İyi Android Video Düzenleme Programları

Magisto, sofistike bir yapay zeka kullanır. videoları analiz eden ve en ilginç parçaları seçen bir algoritması vardır. Genellikle video yapımında mükemmel bir sonuç verir. Video düzenlemede yeniyseniz, bu, bazı uygulama içi satın alımlarda harika bir ücretsiz alternatiftir.

Magisto indir

8. Alive Movie Maker

Alive Movie Maker, en iyi video düzenleme programları 2021 listesinde yer almaya değer başka bir video düzenleme aracıdır. Uygulama, kullanımı kolay sezgisel video düzenleme araçlarıyla tamamen ücretsizdir.

Ayrıca Instagram için kare biçiminde 16: 9 videolar veya videolar oluşturmanın etkili bir yolunu sunar. Genel olarak, uygulama kısa videolar oluşturmak için kullanışlıdır, ancak çok rahatsız edici olabilen çok sayıda reklam görüntüler.

Alive Movie Maker indir

Ayrıca bkz: En İyi Film İzleme Siteleri 2021

9. Quik

Quik, Android’de videoları düzenlemenin başka bir akıllı yoludur. Üstelik yeni videolarınızı oluşturmak için herhangi bir fotoğrafı veya video klibi seçebilirsiniz. Quik ile ilgili en iyi şey, otomatik video oluşturma yeteneklerine sahip olmasıdır.

Videoları kırpabilir, efektler, metinler ekleyebilir ve her şeyi herhangi bir müziğin ritmine göre hızla senkronize edebilirsiniz. Videonun oluşturulmasını tamamladıktan sonra, 1080p veya 720p olarak kaydedebilir veya hatta doğrudan sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Quik indir

10. FilmoraGo

FilmoraGo, birçok kullanıcı tarafından beğenilen, dikkat çekici bir Android video düzenleme uygulamasıdır. Kırpma, kesme, tema ekleme, müzik vb. gibi tüm temel işlevler kolayca gerçekleştirilebilirsiniz. Ayrıca Instagram için 1:1 kare videolar, Youtube için 16:9 videolar oluşturabilirsiniz.

Ek olarak videonuzu güzelleştirmek için ters videolar oluşturabilir, geçişler, ağır çekim, metin vb. ekleyebilirsiniz. FilmoraGo’nun bazı uygulama içi satın alımları vardır, ancak harika özelliklerinin çoğu ücretsiz olarak mevcuttur.

FilmoraGo indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir