Tarih:Mayıs 25, 2024

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Benzersiz fotoğraflar oluşturabileceğiniz en iyi Android fotoğraf düzenleme programlarını sizler için derledik...

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Akıllı telefonlarınızda resimlerinizi düzenleyebileceğiniz en iyi Android fotoğraf düzenleme programları 2021 listesi ile benzersiz fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Akıllı telefonların dört veya daha fazla arka kamerayı bir araya getirmesi ve megapiksel sayısını çılgın bir şekilde artırmasıyla, akıllı telefon fotoğrafçılığı son birkaç yılda oldukça hız kazandı.

Gelişmiş sensörlere rağmen, bazı fotoğraflar rötuş gerektiriyor. Bundan dolayı fotoğraf düzenleme programları devreye giriyor. Çoğu akıllı telefondaki varsayılan galeri uygulaması, temel fotoğraf düzenleme özellikleri sunar. Ancak temelin ötesinde ince ayar yapmak istiyorsanız, fotoğraflarınızı düzenlemek için özel uygulamalara ihtiyacınız olabilir.

Mevcut birçok seçenekle, Google Play Store’da bulabileceğiniz en iyi Android fotoğraf düzenleme programları arasından seçim yapabilirsiniz. Daha fazla En İyi Programlar için kategorimize göz atabilirsiniz.

2021 Yılının En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

SıralamaEn İyi Fotoğraf Düzenleme Programı 2021
1PicsArt Photo Studio
2PhotoDirector
3Fotor Photo Editor
4Photoshop Express
5VSCO Photo & Video Editor
6YouCam Perfect
7Toolwiz Photos-Pro Editor
8Snapseed
9Photo Lab
10Pixlr

1. PicsArt Photo Studio

500 milyondan fazla indirme ile PicsArt, 2021’de piyasadaki en iyi Android fotoğraf düzenleme programlarından birisi olmaya hak kazanıyor. PicsArt’ın bu kadar ön plana çıkma nedeni, fotoğraflarınızı özelleştirmek için sahip olduğunuz çok sayıda seçeneğinizdir.

Dahili bir kamera özelliği ve fotoğrafları paylaşmak için bir sosyal ağ ile birlikte geliyor. Diğer özellikler arasında kolaj oluşturma, çizim, çerçeveler, çıkartmalar ve daha fazlası var. Uygulama, bazı uygulama içi satın alımlarda ücretsiz olarak sunulsa da, reklamlarla uğraşmanız gerekir.

PicsArt indir

2. PhotoDirector

PhotoDirector bir çeşit çok amaçlı fotoğraf düzenleme programıdır. Basit ama güçlü araçlarıyla resimlerinizin renklerini ve tonunu hızlı bir şekilde ayarlayabileceğiniz şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Uygulama, fotoğraflarınızı çekerken canlı fotoğraf efektleri uygulayabileceğiniz bir uygulama içi kamera özelliğine sahiptir. Bu sayede görüntüleri düzenleyebilir ve Facebook, Flickr ve daha fazlasında hızlıca paylaşabilirsiniz.

PhotoDirector indir

Ayrıca bkz: Android Için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar

3. Fotor Photo Editor

En iyi fotoğraf düzenleme programları arasında Fotor, görüntüleri geliştirmek için tonlarca harika özellik ile geliyor. Ayrıca Android için en çok tavsiye edilen ve en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulama, görüntüleri düzenlemek için çok çeşitli fotoğraf efektleri ve filtreler sunar.

Bir resmin parlaklığını, pozlamasını, karşıtlığını ve diğer yönlerini değiştirmek için 10’dan fazla özelleştirilebilir “Düzenleme” işlevi kullanabilirsiniz. Fotoğraf editörü ayrıca çok sayıda kolaj şablonuyla kolajlar oluşturmanıza da olanak tanır. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak reklamlar içerir.

Fotor indir

Ayrıca bkz: En İyi Android Video Düzenleme Programları

4. Photoshop Express

Basit ve minimalist bir arayüze sahip Adobe Photoshop Express, cihazlarda hızlı, kolay ve güçlü düzenleme için harika bir Android fotoğraf editörüdür. Kırpma, düzeltme, döndürme ve fotoğrafları çevirme gibi temel özelliklerle doludur.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Photoshop Express’te tek dokunuşlu filtreler, çeşitli efektler, renkler, otomatik düzeltme, çerçeveler ve ayrıca panoramik fotoğraflar gibi büyük dosyaları işlemek için Image Rendering Engine gibi bazı gelişmiş araçlar bulunur. Tabi ki en güzel özelliği reklamsız olmasıdır.

Photoshop Express indir

5. VSCO Photo & Video Editor

Bir profesyonelseniz, VSCO fotoğraf düzenleme uygulamasını duymuş olmalısınız. En iyi Android fotoğraf düzenleme programları arasında , fotoğraflarınızı neredeyse anında geliştirmek için 10 farklı düzenleme modu ve birkaç filtre getiriyor.

VSCO’yu en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri yapan şey, fotoğraf düzenleme için kullanıcılara sunduğu HSL ve Split Tones gibi profesyonel araçlardır. Android uygulaması ayrıca bir video düzenleyiciye sahiptir.

VSCO indir

Ayrıca bkz: En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

6. YouCam Perfect

YouCam Perfect, portre fotoğraflarınızı saniyeler içinde güzelleştirebileceğiniz 2021 yılının en iyi Android fotoğraf düzenleme aracıdır. Arka planı, vinyeti ve HDR efektlerini bulanıklaştırmak için efektler ve tek dokunuşlu filtreler gibi birçok araç içeriyor.

Uygulama, belinizi küçültmek ve anında daha ince görünmenizi sağlamak için Yüz Şekillendirici, Göz Torbası Çıkarıcı ve Vücut İnceltici farklı özellikleri vardır. YourCam Perfect ayrıca video özçekim özelliklerine de sahiptir.

YouCam indir

7. Toolwiz Photos-Pro Editor

Toolwiz Photos, 200’den fazla güçlü araç sağlayan muhteşem bir hepsi bir arada PRO fotoğraf düzenleme programıdır. Filtreler ekleyebilir, yüzleri değiştirebilir, doygunluğu ayarlayabilir ve hatta eğlenceli kolajlar oluşturabilirsiniz.

Bu ücretsiz Android uygulaması, zarif ve minimalist bir arayüzle geliyor. Özellikleri ve kullanım kolaylığı, onu Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri yapar.

Toolwiz indir

8. Snapseed

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş, oldukça fazla özellik taşıyan güçlü bir Android fotoğraf editörüdür. Ücretsiz olarak mevcuttur ve ayrıca reklamsızdır. Uygulama, kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Snapseed, 29 farklı araç türü de dahil olmak üzere, fotoğrafın görünümünü değiştirmek için birçok farklı filtre türüyle birlikte geliyor. Düzenlemeyi tamamladıktan sonra, dosyayı kaydetmek veya arkadaşlarınızla paylaşmak için kolayca dışa aktarabilirsiniz.

Snapseed indir

Ayrıca bkz: Android Yetişkin İçerikler Nasıl Engellenir

9. Photo Lab

Photo Lab, fotoğraflarınıza benzersiz bir dokunuş katar. Gerçekçi düzenlemeler, şık fotoğraf filtreleri, güzel çerçeveler, yaratıcı sanatsal efektler oluşturabilirsiniz. Ayrıvca 900’den fazla farklı efekt koleksiyonuna sahiptir.

Basit ve sezgisel bir arayüzle, fotoğraf düzenleme uygulaması oldukça kolay hale getiriyor. Bu Android fotoğraf düzenleyici, bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her temel araca sahiptir.

Photo Lab indir

10. Pixlr

En iyi Android fotoğraf düzenleme programları 2021 arasında Pixlr, bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm araçlara sahiptir. 2 milyondan fazla ücretsiz efekt, kaplama ve filtre kombinasyonuna sahiptir. Çeşitli düzenler, arka planlar ve aralık seçenekleriyle fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bir doodle, karakalem çizimler ve mürekkep çizimleri ile bir fotoğrafı değiştirmeniz mümkün. Görüntüleri doğrudan çeşitli sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla indirmek ücretsizdir ve reklamlar içerir.

Pixlr indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir