Tarih:Haziran 16, 2024

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir 2021

2021 yılında internetin daha da bir denetim altına girdiğini varsayarsak, yeni yöntemler ile yasaklı sitelere girmeniz gerekecek. Sizler için 100% çalışan basit yöntem oluşturduk...

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir 2021

2021 yılında yasaklı sitelere nasıl girilir diye merak edenlerdenseniz, sizler için kısa bir ipucu oluşturduk. Muhtemelen girmeye çalıştığınız bir sitenin yasaklandığını görmüşsünüzdür.

İnternet ücretsizdir ve herkesin kullanımına açıktır ancak engellenen içerik eğlenceyi mahvedebilir. Zaman zaman coğrafi olarak kısıtlanmış web siteleri ve web hizmetleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Peki yasaklı sitelere nasıl girilir? Bunun kolay bir yöntemi var mı?

Dünyanın birçok yerinde internet sansürünün artmasıyla birlikte, sansürü atlamanın ve web sitelerinin engelini kaldırmanın yolları da ortaya çıktı. VPN’ler, web sitelerinin engelini kaldırmak ve sansürü atlamak için en yaygın kullanılan araçlar haline geldi.

Yasaklanan Sitelere VPN ile Nasıl Girilir?

1. Tarayıcınız için Hola VPN uzantısını yükleyin. Google Chrome, Opera, Microsoft Edge ve Mozilla Firefox için mevcuttur.

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir 2021

2. Yasaklanan web sitesini ziyaret edin, tarayıcınızdaki Hola VPN uzantısına tıklayın. Web sitesinin mevcut olduğu ülkeyi seçin ve “Unblock” seçeneğine tıklayın.

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir 2021

3. Web sitesi yeniden yüklenecek ve artık VPN uzantısında seçtiğiniz ülkede mevcutsa kolayca erişebilirsiniz. Hola VPN, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ülke sunar.

Ayrıca bkz: En İyi Torrent Siteleri

Bir VPN kullanarak, internetin olması gerektiği gibi keyfini çıkarmak için engellenen web sitelerine erişebilir ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırabilirsiniz.

Yukarıdaki açıklama bir yasaklı siteye nasıl kolay yoldan erişebilirsiniz, onun için bir rehberdi. Tabi ki bilgisayarınıza proxyler tanımlayarak da yasaklı sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Ücretsiz Ve En İyi Proxy Listesi

VPN Kullanmak Güvenli mi?

VPN veya Sanal Özel Ağ, bilgisayarınızdan giden verileri VPN sağlayıcısı tarafından sağlanan güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirerek çalışır. Bu nedenle hedef web sitesi IP adresinizi öğrenemez.

Ek olarak, VPN’ler ayrıca gizliliği korumak için trafiğinizi şifreler. Kısacası güvenilirlik açısından oldukça ideal diyebiliriz.

Farklı konularda bilgi almak için lütfen aşağıya yorum yapmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir