Tarih:Mayıs 25, 2024

Prince Of Persia Sands Of Time Remake Sistem Gereksinimleri

Ubisoft'un en çok beklenen oyunlarından birisi olan Prince of Persia Sands of Time Remake hakkında bilinen ve bilinmesi gereken her detayı sizler için araştırdık ve bir araya getirdik...

Prince Of Persia Sands Of Time Remake Sistem Gereksinimleri

Ubisoft, ikinci Ubisoft Forward 2020 etkinliğinde Prince of Persia Sands of Time Remake oyununu duyurdu. Sistem gereksinimleri de dahil olmak üzere birçok özelliğini açıkladı. Etkinlik sırasında stüdyo, oyunun fragmanını da yayınladı.

Oyuncular şu an için Sands Of Time Remake hakkında çok az şey biliyorlar. Bu nedenle bu gönderide, çıkış tarihi, platformlar vb. dahil olmak üzere Ubisoft’un yaklaşan Prince of Persia oyunu ile ilgili bilmeniz gereken tüm ilgili bilgileri bir araya getirdik.

Prince Of Persia Remake Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çıkış Tarihi

Ubisoft, Sands Of Time Remake oyununu 18 Mart 2021’de piyasaya sürecek. Geçen yıl Eylül ayında yayınlanması beklenirken, Ubisoft 21 Ocak 2021’de erken bir yayın tarihi planladı. Ancak devam eden COVID-19 salgını nedeniyle geliştiriciler yayın tarihini iki ay erteledi.

Ayrıca bkz: En İyi Ücretsiz PC Oyunları 2021

Destekleyen Platformlar

Ubisoft’un The Sands Of Time Remake oyunu PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Üstelik PS5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülmesine dair bir onay yok. Ancak geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X’te oynayabileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

Şu anda Sands Of Time Remake için resmi bir PC gereksinimi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, aşağıda tahmin edilen ve önerilen Sands Of Time Remake PC gereksinimleri verilmiştir.

Ayrıca bkz: En İyi PS5 Oyunları Ve Çıkış Tarihleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 805
  • Grafik: AMD Radeon HD 7790 veya NVIDIA GeForce GTX 750
  • RAM: 8 GB RAM
  • Depolama: 30 GB Sabit disk alanı
  • DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-8370
  • Grafik: AMD Radeon RX 570 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 970 4GB
  • RAM: 16 GB RAM
  • Depolama: 30 GB Sabit disk alanı
  • DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı

Prince Of Persia Sands Of Time Remake Oynanışı

Ubisoft’a göre Prince of Persia Remake oynanışı, hareket yakalama teknolojisi nedeniyle daha gerçekçi olacak. Geliştiriciler oyunun orijinal tasarımına ve hissine saygı duydu. Dolayısıyla, oyunun orijinal versiyonunu oynadıysanız, tamamen farklı bir oyun oynuyormuş gibi hissetmeyeceksiniz.

İlginç bir şekilde Ubisoft Mumbai / Pune, Prince’in hareketlerinin hızını artırdı. Böylece her türden dublör yapma yeteneğini geliştirdi. Yani oyundaki dövüş sistemi Remake’de çok daha iyi olacak.

Ayrıca bkz: 2021’De Çıkacak Oyunlar Ve Çıkış Tarihleri

Geliştirmede kullanılan en son teknoloji sayesinde Prince of Persia Remake, oyunculara harika bir deneyim sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir