Tarih:Mayıs 25, 2024

Oppo Reno 5 Serisi Çıkış Tarihi Açıklandı – İşte Detaylar

Oppo'nun yeni nesil amiral gemileri 10 Aralık'ta tanıtılacak. Seride bu zamana kadar hiç kullanılmamış yeni bir teknoloji yer alabilir....

Oppo Reno 5 Serisi Çıkış Tarihi Açıklandı - İşte Detaylar

Bu sabah Oppo, Oppo Reno 5 çıkış tarihi ile ilgili bir poster yayınladı. Poster ile Reno 5 serisinin özellikleri hakkında az da olsa bazı bilgi gün yüzüne çıkmış oldu. Telefonlar FDF Tam Boyutlu Füzyon Portre Video Teknolojisi Sistemine sahip olan ilk seri olarak ön plana çıkacak.

Şirket (resmi Weibo hesabında), portre video çekiminin çeşitli sorunlarının bu teknolojinin yardımıyla çözülebileceğini belirtti. Bu işlev, kullanıcıların doğal bir şekilde hareketli portreler çekmesine olanak tanıyan AI desteği ile geliyor. Ayrıca güzelleştirme efekti ve AI video iyileştirmeyi de destekleyecek.

Oppo Reno 5 Pro’nun 32MP ön kamera ile geleceği ileri sürüldü. Ayrıca ek olarak 64MP başka bir kamera olacak. Ana kamera 100 seviyeli özelleştirilmiş AI güzellik algoritmasının sekiz katmanı ile dörtlü su ışıklı portre içeren AI video güzelleştirmeyi destekler.

Oppo Reno 5 Serisi Çıkış Tarihi Açıklandı - İşte Detaylar

Tamamen yeni Oppo Reno 5 serisi 10 Aralık’ta (önümüzdeki Perşembe) piyasaya sürülecek. Birkaç gün önce Oppo, Oppo INNO Day 2020’de “Leap Transition & Goodness” temasıyla FDF Tam Boyutlu Füzyon Portre Video Teknolojisi Sistemini tanıttı.

Ayrıca bkz: A101 De Satılan Oppo Realme C2 Telefon Alınır Mı

Reno 5 serisinin algı portre sistemi, özellikle yüz algılama ve optimizasyon düzeltmesi için AI aracılığıyla kapsamlı işlevlere sahiptir. Görüntü kalitesi geliştirme motoru, yeni nesil süper sarsıntı önleyici algoritma, mobil hızlandırılmış fotoğrafçılık, harika gece sahnesi videosu içeriyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir