Tarih:Mayıs 25, 2024

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan en iyi antivirüs programlarını sizler için derledik...

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

2020 yılının en iyi mobil antivirüs programları neler? Telefonunuzu nasıl koruma altına alırsınız? Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yüklü en iyi Android antivirüs uygulamasına sahip olmak çok önemlidir. Sonuçta Android, dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir ve bu, kötü niyetli insanlar için büyük bir hedef olabileceği anlamına gelir.

Android cihazlarımızla mobil bankacılık ve alışveriş gibi birçok uygulama var. Kısacası o kadar çok şey yapıyoruz ki, akıllı telefonunuza veya tabletinize kötü amaçlı yazılım bulaşması gerçekten büyük sorunlar doğurabilir. Bu yüzden bu konuda bulacağınız en iyi Android antivirüs uygulamalarından birini yüklemeniz çok önemlidir.

Bu makalede 2020’nin en iyi mobil antivirüs uygulamalarını listeledik. Bunlardan bazıları tamamen ÜCRETSİZ indirilebilir uygulamalar. Birçoğu otomatik taramalar yapmaktan çok daha fazlasını yapar. Kötü amaçlı web sayfalarının ve dosyaların ilk başta açılmasını veya indirilmesini aktif olarak engellemeye çalışırlar. Daha fazla en iyi program için buraya tıklayınız.

2020 Yılının En İyi Android Antivirüs Programları

1. Bitdefender Mobile Security

Sıkı güvenlik ile iyi özellikli – en iyi Android antivirüs uygulaması

Bitdefender Mobile Security, hırsızlık önleme ve birinci sınıf antivirüs yetenekleri de dahil olmak üzere bir dizi özellik ile Android cihazınıza mükemmel koruma sunar. Üstelik birçok güvenlik test sonucunda %99,9’luk bir koruma oranı olduğu gözlemlendi. Bu gerçekten etkileyici.

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Mobile Security, size Google’ın Chrome tarayıcısı için gerçek zamanlı koruma, sisteminize ve tipik kullanım modelinize bağlı olarak güvenlik işlemleri için akıllı önerilerde bulunabileceğini iddia eden bir otomatik pilot özelliği sunar.

Ayrıca bkz: En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları 2020

Ayrıca WearOn teknolojisi aracılığıyla akıllı saatinize bir güvenlik katmanı ekleyen şık bir Gizlilik danışmanı aracı da vardır. Üstelik bir de dahili VPN mevcut.

Bitdefender Mobile Security indir

2. Norton Mobile Security

Uygulama kontrol cephesinde yenilikçi mobil savunmalar sağlar

Norton Mobile Security, Norton Mobile Insight tarafından desteklenen bir Uygulama Danışmanı ve olası gizlilik riskleri ve diğer istenmeyen özellik içeren uygulamaları denetler.

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Diğer özellikler arasında istenmeyen telefon aramalarına karşı koruma sağlamak için arama engelleme, güvensiz bir kablosuz ağa bağlandığınızda sizi uyaran Wi-Fi güvenliği ve çalınan veya kaybolan bir cihazı uzaktan kilitlemenize veya tüm verilinizi silmenize olanak tanıyan hırsızlık önleme özellikleri bulunur verileriniz.

Norton Mobile Security indir

3. Avast Mobile Security

Harika bir ücretsiz Android antivirüs programı, ancak reklamlar sinir bozucu

Antivirüs devi Avast, sıradan bir tarayıcı olmanın ötesine geçen başka bir kaliteli uygulama. Bu uygulama virüs taramasını çok iyi yapıyor ve bağımsız test laboratuvarları tarafından yüksek puan alıyor.

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Avast Mobile Security’nin şık özellikleri, çalınam veya kaybetme durumunda Android cihazınızı takip etmeye olanak sağlar. Ayrıca uzaktan kilitlemenize (veya silmenize) olanak tanıyan bir hırsızlık önleme sistemi içeriyor.

Ayrıca bkz: En İyi Yabancı Dil Öğrenme Programları

En dikkat çekici özelliği depolama alanını boşaltmak için önemsiz bir temizleyici ve cihazınızı hızlandırmayı amaçlayan bir “RAM artışı” gibi bazı ilginç performans artırıcı özelliklerinin olmasıdır.

Avast Mobile Security indir

4. AVG AntiVirus Free

Oldukça popüler Android antivirüs uygulaması

AVG AntiVirus Free, Android cihazınızın güvenliğini sağlamak için başka bir yüksek kaliteli uygulamadır ve hiçbir ücret ödemeden etkileyici bir koruma düzeyi sunar. Aslında, yukarıdaki Avast ile aynı popüler antivirüs motorunu kullanıyor.

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Yine de bu aynı ürün anlamına gelmez. Çok sağlam temel antivirüs korumasının yanı sıra çalınan (veya kaybolan) bir telefonu bulmanızı, kilitlemenizi veya silmenizi sağlayan hırsızlık önleme özellikleri vardır. Ayrıca Avast gibi, bu uygulama reklam desteklidir, ancak premium sürüme yükselterek bu reklamlardan kurtulabilirsiniz.

AVG AntiVirus Free indir

5. Kaspersky Internet Security

Mükemmel bir ücretsiz uygulama ile yüksek kaliteli kötü amaçlı yazılım savunmaları

Kaspersky, Bitdefender gibi büyük oyuncularla aynı üne sahiptir. Güvenlik uygulamasının ücretsiz sürümü, birinci sınıf kötü amaçlı yazılım algılama dahil olmak üzere bazı akıllı özelliklere sahiptir.

En İyi Mobil Antivirüs Programları 2020

Yalnızca Kaspersky Internet Security’den faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda bazı ağır hırsızlık önleme yetenekleri de vardır. Android cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda yerini bulmanızı sağlar. Ayrıca telefonu uzaktan kilitleyebilir veya içindeki verileri silebilir, hatta o anda cihazı kullanmakta olan kişinin bir fotoğrafını bile çekebilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

Diğer bir etkileyici özellik ise güvenlik yönetimini basitleştiren Android Wear desteğidir. Ayrıca bu uygulama daha önce de belirttiğimiz gibi ücretsizdir.

Kaspersky Internet Security indir

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir