Tarih:Haziran 14, 2024

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları 2020

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

2020 yılının en iyi Android wifi şifre kırma uygulamaları ile internetinizin güvenliğini test edebilirsiniz. WiFi ağlarını yönetmek,hacklemek ve sızma testinin sonuçlarını görmek, ağ güvenliği bilgisi için en iyi yöntemdir.

Tabi ki bunu yapmak için çeşitli programlara ihtiyacınız var. Bu durum için Android cihazınız oldukça ideal bir araç oluyor. Wifi şifre kırma için Android telefonunuzun bazı kaliteli WiFi şifre kırma programlarına ihtiyacı var.

Sorumluluk Reddi: Bu listede bahsedilen WiFi şifre kırma programları yalnızca eğitim amaçlıdır. Kişilerin kendi güvenliklerini test etmek için bunları kullanması beklenmektedir. İzinsiz olarak başkasının WiFi güvenliğine saldırmak veya kırmaya teşebbüs etmek ceza gerektiren bir suçtur.

2020 Yılının En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

  • Kali Linux Nethunter
  • aircrack-ng
  • Shark for Root
  • Zanti
  • Reaver
  • Netcut Pro for Android
  • Nmap
  • WPA WPS Tester
  • WiFi Kill
  • WPS Connect

1. Kali Linux Nethunter

Hemen hemen hepiniz, hackleme adına en iyi işletim sistemi olan Kali Linux hakkında en az birkaç şey duymuşsunuzdur. Kali Linux’un yapımcısı olan Offensive Security tarafından geliştirilen bir diğer sistem ilk açık kaynaklı Android sızma platformu olan Kali Linux Nethunter’dır

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

En iyi wifi şifre kırma programları arasında, Nethunter’da Wifite bulunuyor. Nethunter’ın yapılandırma arayüzü, oldukça karmaşık. Ancak internette yine araştırarak Wifite ile nasıl wifi kırılır sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Kali Linux NetHunter indir

2. aircrack-ng

Ağ güvenliğini test etmek ve kendinizi nasıl koruyacağınız hakkında bilgi almak için gerçek bir WiFi şifre kırma uygulamasına ihtiyacınız var. Böyle bir uygulama, WiFi şifre krımanın inceliklerini öğrenmenize ek olarak kendinizi korumanızı da öğretecektir.

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

Popüler güvenlik aracı aircrack-ng, birçok Android geliştiricisi ve güvenlik meraklısı tarafından Android’e taşınan böyle bir araçtır. Android’de aircrack-ng çalıştırmak oldukça kolay. Asıl nokta telefonunuzun monitör modunu destekleyen bir WiFi yonga setine sahip olmasıdır.

GitHubXDA-developers aracılığıyla aircrack-ng indir

3. Shark For Root

Shark For Root, ağ trafiğini ve iletişim protokolü geliştirmeyi analiz etmek için yaygın olarak kullanılan popüler uygulamalardan birisidir. Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığında, kullanımı oldukça zordur.

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

Wireshark açık kaynaklı yazılımının bir Android sürümü olarak karşımıza çıkar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tcpdump tabanlı uygulama, Rootlu telefonlarda çalışıyor.

Shark For Root indir

4. Zanti

Zimperium tarafından geliştirilen Zanti, güvenlik yöneticilerinin bir ağdaki risk seviyelerini analiz etmesine olanak tanıyan, oldukça popüler bir wifi şifre kırma uygulamasıdır. Bu kullanımı kolay mobil penetrasyon araç seti, WiFi ağ değerlendirmesi ve penetrasyon için kullanılabilir.

Ayrıca bkz: Wifi Öncelikli Bağlantı Nasıl Yapılır

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

WiFi tarayıcısı, yeşil renkte bilinen bir varsayılan anahtar yapılandırmasına sahip erişim noktalarını gösterir. Hedefin herhangi bir web sitesine veya sunucuya erişmesini engelleyebilirsiniz.

zAnti indir

5. Reaver

Kısaca RfA olarak da adlandırılan Reaver uygulaması, Android akıllı telefonlar için kullanımı kolay bir WiFi şifre kırma programıdır. İstediğiniz zaman etkinleştirilebilen ve devre dışı bırakılabilen monitör modu desteğiyle gönderilen Reaver, WPS özellikli kablosuz yönlendiricileri kendi başına algılar.

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

Bu WiFi şifre kırma uygulaması, WPS kayıt şirketi PIN’lerine karşı bir kaba kuvvet saldırısı başlatır ve WPA / WPA2 şifrelerini de açığa çıkarır. Çok çeşitli cihazlarda test edilen Reaver, WPA / WPA2 parolasını 2-5 saat içinde alabilir.

Reaver indir

6. Netcut Pro

Arcai tarafından geliştirilen Netcut uygulaması, Windows işletim sistemi gibi masaüstü platformları için güvenilir bir WiFi şifre kırma uygulaması olmuştur. Şirket, bunu Android platformuna da aktardı. Çalışması için root iznine ihtiyacı olduğunu unutmayın.

En İyi Android Wifi Şifre Kırma Programları

Program, WiFi üzerindeki tüm ağ kullanıcılarını tespit etmenizi sağlar. Herhangi bir WiFi’ye bağlı kalmanız yeterlidir ve iki kullanıcı arasındaki ağı kesebilir. Telefon türlerini sizin için listeler ve cihazı, ağa tekrar bağlandığında kullanıcıyı tanımanıza izin vermek için hatırlar.

Netcut Pro indir

7. Nmap

Nmap, başka cihazlarını WiFi bağlantısını kesmek ve mevcut ana bilgisayarlara, hizmetlere, paketlere, güvenlik duvarlarına vb. göz atmak için kullanışlı bir uygulamadır. Nmap Android sürümü ise, hem rootlu hem de rootsuz cihazlar için kullanılabilmektedir. Nmap ayrıca Windows, Linux gibi diğer platformlarda da mevcuttur.

Ayrıca bkz: Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözüm

Nmap indir

8. WPA WPS Tester

WPA WPS Tester Android uygulaması, WiFi ağlarını güvenlik açıklarına karşı taramak amacıyla geliştirilen en popüler WiFi şifre kırma araçlarından biridir.

Bu uygulama, Zhao, Blink, Asus, Arris, vb. gibi çeşitli algoritmalar kullanılarak hesaplanan WPS PIN ile Erişim Noktalarına olan bağlantıyı test eder. Bu uygulamanın çalışması için Android 4.0 ve üstü gerekir.

WPA WPS Tester indir

9. WiFi Kill

Çoğu etik hacker için WiFi Kill, en iyi çalışan WiFi hack uygulamalarından biridir. Adından da anlaşılacağı gibi WiFi Kill, bir cihazın internet bağlantısını devre dışı bırakmanıza izin veren bir uygulamadır. Basit bir arayüzle, ağdaki gereksiz kullanıcılardan kurtulmak için WiFi Kill’i kullanabilirsiniz.

Diğer özellikleri arasında, bir cihaz tarafından kullanılan trafiği, ağ adlarını gösterme ve diğer cihazlar tarafından ziyaret edilen web sitelerinin trafiğini alma yer alır. WiFi Kill hacker uygulamasının çalışması için root erişimine ihtiyacı olduğunu lütfen unutmayın.

WiFi Kill indir

10. WPS Connect

WPS Connect, Android akıllı telefonlar için popüler bir WiFi hack uygulamasıdır. Rootlu bir Android cihazda çalışan bu uygulama, diğer kullanıcıların internet bağlantısını devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.

Yapımcısı WPS Connect’in öncelikle WiFi yönlendiricinizin güvenli olup olmadığını doğrulamak için kullanıldığını söylüyor. Varsayılan PIN’lerin yanı sıra, WPS Connect ayrıca Zhao Chesung (ComputePIN) veya Stefan Viehböck (easyboxPIN) gibi algoritmaları da içerir.

WPS Connect indir

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir