Tarih:Mayıs 25, 2024

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

2020 yılının en iyi arama kaydedici uygulamaları neler? Neden arama kaydedici uygulamalar var? Bir aramayı bitirdikten sonra “Keşke aramayı kaydetmiş olsaydım” dediğimiz zamanlar olur.

İşle ilgili aramalardan sevdiklerimizle aramalara kadar, akıllı telefonlar artık kısa veya uzun görüşmelerimizi kaydetmemize izin veriyor. Ancak tüm Android cihazlar bu işlevi barındırmaz. Bunun yerine harici uygulamalar kullanıyoruz.

Android Telefonlarda Aramalar Nasıl Kaydedilir?

Bazı telefonlar da ses kayıt özelliği zaten var. Buna ek telefonun hoparlörünü açıp, farklı bir telefonla da sesi kaydetmemiz mümkün. Ama işinizi en iyi şekilde yapacak olan arama kaydedici uygulamaları sizler için hazırladık.

Mümkün olan en iyi yol, telefon görüşmelerini kaydetmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır. Bu nedenle, telefon görüşmelerinin bir kopyasını telefonunuzda saklamak için En iyi arama kaydedici uygumaların bir listesini oluşturduk.

2020 Yılının En iyi Arama Kaydedici Uygulama Listesinin Özeti

  1. Otomatik Arama Kaydedici
  2. Arama kaydı – Cube ACR
  3. Görüşme Kayıt – ACR
  4. otomatik çağrı kaydedici
  5. Call Recorder Automatic
  6. All Call Recorder Lite 2020
  7. Çağrı Kaydedici

Android için En iyi Arama Kaydedici Uygulamalar 

1. Otomatik Arama Kaydedici

Oldukça basit bir uygulama mı arıyorsunuz? Aradığınız en iyi uygulamalardan birisi bu. Tek yapmanız gereken, uygulamaya ses ve çağrı erişimi sağlamak için her zamanki yöntemi takip etmek.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Geri kalan işlem oldukça basit, doğrudan telefonu kaydedebiliyorsunuz. Yapılan tüm aramalar, uygulamaya gelen aramalar, giden aramalar, tüm aramalar veya önemli aramalar gibi farklı bölümlerde eklenecektir.

2. Arama kaydı – Cube ACR

Arama Kaydı – Cube ACR uygulaması, kullanımı kolay bir uygulamadır ve telefon görüşmelerini kaydetmek için en iyi uygulamalardan biri haline getirir. Uygulama başlatıldığında, telefon görüşmesi kaydedicinin nasıl çalışacağı konusunda size bir brifing verecektir.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Uygulama, devam eden bir çağrı sırasında ekrandaki uygulama widget’ına tıklamanız yeterli. Bu sayede gelen ve giden WhatsApp, Skype ve Viber çağrılarını otomatik olarak kaydedecektir.

3. Görüşme Kayıt – ACR

Görüşme Kayıt ACR uygulaması başlangıçta arama kaydının ülkenizde yasal olduğunu onaylamanızı gerektiriyor. Uygulamayı kurduğunuzda, aramalar (gelen veya giden) otomatik olarak kaydedilecektir.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Ayrıca desteklenen Cloud depolama hizmetlerindeki çağrıları kopyalayabilir, notlar ekleyebilir veya kayıtları yedekleyebilirsiniz.

4. otomatik çağrı kaydedici

En iyi arama kaydedici uygulamalar arasında “otomatik çağrı kaydedici”, önce gerekli izinleri ister ve ardından kullanmaya hazır hale gelir.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Çeşitli telefon kayıt uygulamalarına benzer şekilde, Otomatik Çağrı Kaydedici, kaydedilen tüm aramaları listeleyen ve solda Tüm aramalar, Giden aramalar, Gelen aramalar ve Favori aramalar, Ayarlar ve daha fazlası gibi seçeneklere sahip bir menüye sahip bir sayfaya sahiptir.

5. Call Recorder Automatic

Diğer çağrı kayıt uygulamalarına çok benzer şekilde, bir akıllı telefondaki depolama alanına erişmek, çağrıları kaydetmek, çağrıları yönetmek ve kişilere izin vermek ister. Ayrıca güvenlik nedeniyle arama kayıtlarının bölgenizde yasal olduğuna dair izin ister.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Uygulama, üç bölümün bulunduğu basit bir arayüze sahiptir: Gelen aramalar, Tüm aramalar ve Giden aramalar. Arama kayıtlarını silmenin yanı sıra, Premium’a yükseltme ve buluta yedekleme seçeneği gibi birkaç ayar daha alacaksınız.

6. All Call Recorder Lite 2020

All Call Recorder Lite 2020, düşük boyutlu ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip bir arama kaydedici Android uygulamasıdır. Uygulama dört bölüme ayrılmıştır: tüm aramalar, giden aramalar, gelen aramalar ve acil aramalar.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Çağrı kaydedici uygulaması, aramaları kaydetmek istemediğiniz numaraları hariç tutma, bir PIN kullanarak uygulamanın kilidini açma, paylaşım seçenekleri ve hatta reklamları kaldırma seçeneği gibi çeşitli ayar seçenekleriyle birlikte gelir.

7. Çağrı Kaydedici

Çağrı Kaydedici uygulaması başlatıldığında, bilmeniz gereken bir dizi uyarı alacaksınız. Bunlara ek olarak uygulamanın bazı operatörlerde tek taraflı kaydı var. Ayrıca diğer ses kayıt uygulamalarıyla uyumsuzluğu, güç tasarrufu modu ve birkaç izin eksikliği var.

Android için En İyi Arama Kaydedici Uygulamalar 2020

Uygulama, bir kez açıldığında, tüm çağrı kayıtlarını görüntüler ve sol tarafta çeşitli diğer seçenekleri ve sağda belirli arama kayıtlarını hızlı bir şekilde aramak için bir arama logosu bulunan bir ayar menüsü vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir