Tarih:Nisan 20, 2024

En İyi 5 PUBG Mobile Hilesi 2020

En İyi 5 PUBG Mobile Hilesi 2020

Piyasadaki en popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile, çok geniş bir kitleyi çekmeye devam ediyor. Peki en iyi Pubg mobile hilesi ne? Aslında hileye gerek yok. Sadece elinizin bir süre alışması daha güvenilirdir.

Oyun geliştiricileri, hilelerin kullanımı konusunda oldukça dikkatli davranıyor. Bu yılın başlarında haftalık olarak rapor yayınlamaya başladılar. En son yayınlanan raporda 2.872.644’ün üzerinde hesap PUBG Mobile’da kalıcı olarak banlandı.

PUBG Mobile üzerinde hile kullanmak, hesabınızın kalıcı olarak kapanmasına neden olur. Ama yine de kullanmak istiyorsanız, kendi tercihiniz olacaktır.

Pubg üzerince hile yapanları tespit etmek için bir video inceleme sistemi de var. Ancak bunu yapmadan önce en iyisi, bu hilelerin gerçekte nasıl çalıştığını anlamaktır. PUBG Mobile’da oyuncular tarafından en çok tercih edilen hileleri aşağıda bulabilirsiniz.

2020 Yılının En Tehlikeli ve En İyi PUBG Mobile Hileleri

Aşağıdaki hileler yabancı platformlardan temin edilmektedir. Kullanımları için ayrı bir araştırma yapabilirsiniz. Hile 5 adet olmasına karşın, indirme bağlantısı size hepsi bir arada bir seçenek sunacak.

Ayrıca bkz: En İyi PUBG İsimleri 2020

Duvar Hilesi – Wallhack

Pubg mobile hileleri arasında en çok tercih edilen hilelerden birisidir. Oyuncular, bu hileyi kullanarak, görüş alanında olmadıklarında bile düşmanlarını tespit etme avantajına sahip olurlar. Her bir oyuncunun yerini duvarlardan kolayca tespit edebilirsiniz, dolayısıyla wallhack adı da buradan gelmektedir.

En İyi 5 PUBG Mobile Hilesi 2020

Geleneksel olarak bu hile, duvarları şeffaf hale getirir, ancak PUBG Mobile’daki en popüler hileler, rakip bir oyuncuyu parlak yeşil renkte vurgular.

Ayrıca bkz: En İyi PUBG Mobile Alternatifi Mobil Oyunlar 2020

ESP

ESP, PUBG Mobile’da haksız bir avantaj elde etmek için kullanılan bir başka popüler hile aracıdır. Buna wallhack’in bir adım ötesinde diyebilirsiniz, burada rakiplerin konumu dışında hemen her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

En İyi 5 PUBG Mobile Hilesi 2020

ESP sistemi temelde oyun istemcisine, cihazınızın belleğindeki oyun verilerini izleyen kod enjekte eder. Rakipleriniz hakkında isim, sağlık, mesafe, kullanılan silahlar ve çok daha fazlası gibi çeşitli bilgiler sunan en gelişmiş hiledir.

Aimbot Hilesi

Aimbot hilesinin kullanım mantığı oldukça basittir ve tıpkı wallhack gibi, çoklu nişancı oyunlarında tercih ediliyor. Bu hileyi kullanarak, bir oyuncu rakiplere karşı savaşırken %100 vuruş imkanı kazanır.

Ayrıca bkz: PUBG Alternatifi Hyper Scape

Bazı aimbot hileleri, rakibe nişan almanıza bile gerek duymadan, rastgele sıktığınızda bile işe yarıyor. Bu saldırının tespit edilmesi oldukça kolaydır. Bir rakip, siz saklanırken tam korumayla hasar vermeyi başarırsa, bir aimbot hack kullanıyor olma ihtimali yüksektir.

Hız Hilesi – Speed Hack

Yine tespit edilmesi kolay bir başka hile, oyun içinde hızlı hareket etmek için kullanılıyor. Ama bu hilenin bazı dezavantajları vardır. Çalıştırıldığında hızı bazen kontrol etmek zor olabilir. Hız kesmek, kısa menzilli savaşlarda ve hızlı bir şekilde ganimet toplamak için haritada gezinirken haksız bir avantaj sağlayabilir.

Ayrıca bkz: 2020 Yılının En İyi Ücretsiz PC Oyunları

Uçma Hilesi – Jump Hack

Uçma hilesi, kullanıcıların haritayı kuş bakışı görmelerine izin vererek havaya uçmalarına izin verir. Aynı zamanda anti-yerçekimi hilesi olarak da adlandırılır.

En İyi 5 PUBG Mobile Hilesi 2020

Tıpkı hız hilesi gibi, bu da bir araç sürerken kullanılabilir. Bu hack, düşmanları yukarıdan tespit etmek ve avlamak için kullanılırken, çok barizdir ve kolayca tespit edilebilir.

Paylaş

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir