Tarih:Haziran 16, 2024

PUBG Alternatifi Hyper Scape Yayınlandı – Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri

PUBG Alternatifi Hyper Scape Yayınlandı - Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri

Ubisoft ilk battle royale Hyper Scape oyununu duyurdu. Hyper Scape bir aydan fazla bir süredir Açık Beta sürümündeydi ve video oyununu deneyen hemen hemen herkes tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

Şimdi Ubisoft nihayet Birinci Sezon:  The First Principle ‘ın gelişiyle birlikte PC, PS4 ve Xbox One için oyunu başlattı. Ayrıca en iyi yanı, 100 oyunculu Battle Royale oyununun oynaması tamamen ücretsiz olmasıdır.

Tıpkı geleneksel bir battle royale oyunu gibi, Hyper Scape de ayakta kalan son kişi olmak için savaşan yaklaşık 100 oyuncu bulunuyor. Bununla birlikte, Hyper Scape’i PUBG ve Warzone gibi diğer battle royale oyunlarından farklı kılan şey, inanılmaz derecede hızlı tempolu oyunudur.

Hyper Scape’de Parkour önemli bir unsurdur. Bu nedenle bir aksiyon filmindeymiş gibi binaların tepesine tırmanabilirsiniz.

Bunun dışında oyuncular, oyunda farklı hackler kullanarak gerçeği bükebilirler. Örneğin, “Wall” hacklemesi, oyuncuların hiçliğin ortasında, düşmanların peşlerinden koşmalarını engellemek için devasa bir duvar inşa etmelerine olanak tanır. Bunun gibi, Hyper Scape’de çok sayıda güçlü hack var.

Sezon, oyuna orta seviye Dragonfly olan yeni bir silah sunuyor. Bunun dışında, düşmanları birkaç saniyeliğine savunmasız hale getirebilecek yeni bir “Mıknatıs” saldırısı var.

PUBG Alternatifi Hyper Scape Yayınlandı - Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri

Şaşırtıcı bir şekilde, Hyper Scape, Neo Arcadia dünyasının kentsel peyzajında ​​bir yere gizlenecek olan Hafıza Parçalarını toplayarak ortaya çıkarılabilecek bir hikayeyi takip edecek.

Hyper Scape, oynamaya değer Battle Royale türüne yeni ve heyecan verici bir yaklaşımdır. Ayrıca, Hyper Scape’in oynaması ücretsiz olduğu için, oyunu indirip denediğinizde hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

Hyper Scape’ı indirmek için tıklayınız.

Hyper Scape Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Aşağıda, sisteminizin Hyper Scape’i düşük ayarlarda çalıştırmak için ihtiyaç duyacağı minimum işlemci gücü seviyesi verilmiştir:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core i3 3220 veya AMD FX-4130
 • RAM: 6 GB
 • Boş Alan: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ekran kartı: 2 GB ayrılmış VRAM ile Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
 • Ses kartı: Güncellenmiş sürücülere sahip DirectX uyumlu Ses kartı

Ayrıca bkz: 2020 Yılının En İyi Ücretsiz PC Oyunları ve İndirme Bağlantıları

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Hyper Scape daha düşük ayarlarda çalıştırılabilir, ancak bunlar, Ubisoft’un en son battle royale oyununu oynamak için ideal gereksinimler değildir. Çünkü belirli sorunlar ve gecikmelerle karşılaşmanız muhtemeldir. Bu nedenle, Hyper Scape oynamak için gerçekten önerilen donanıma bir göz atalım. Aşağıda, tüm seçenekleri orta olarak ayarlayarak 1080p ve 60FPS’de çalıştırılması için önerilen özellikler verilmiştir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit sürümler)
 • İşlemci: Intel Core i7 4790 veya AMD Ryzen 5 1500X
 • RAM: 8 GB
 • Boş Alan: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 (4 GB) veya AMD Radeon RX 480 (4 GB)
 • Ses kartı: Güncellenmiş sürücülere sahip DirectX uyumlu Ses kartı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir