Tarih:Haziran 16, 2024

En İyi iPad İş Uygulamaları 2020

En İyi iPad İş Uygulamaları 2020

En iyi iPad iş uygulamaları, günlük iş yükünüzü yönetmenizi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Apple Store’da çok sayıda iPad uygulaması ve oyunu mevcut. Daha da önemlisi, iş amaçlı kullanabileceğiniz birçok iddialı uygulama var.

E-posta, mesajlaşma ve birçok yönetim görevi gibi kritik işlerin büyük bir listesi yalnızca varsayılan uygulamalarıyla iPad’de gerçekleştirilebilir. Tabi ki hepsi bir arada uygulamalar ile en iyi iPad iş uygulamaları farklı birçok işinizi gerçekleştirmeye yardımcı olur.

İster iPad Air, ister iPad Mini veya Pro modellerinden birine sahip olun, Apple’ın tableti için mevcut en iyi iş uygulamalarını araştırdık. Bunlar, verimliliğinizde gerçek bir fark yaratabilecek, müşterilerle ilişkilerinizi geliştirebilecek ve işlerinizi yaratıcı bir şekilde halletmenize yardımcı olacak.

Ayrıca en iyiler hakkında daha fazla bilgi almak için En İyiler kategorimize göz atabilirsiniz.

2020 Yılının En İyi iPad İş Uygulamaları

1. Microsoft 365

Listemizin ilk sırasını piyasadaki en iyi Office paketi olan Microsoft 365 alıyor. Bazıları ücretsiz, bazıları ücretli rakipler varken, hiçbiri Microsoft 365’in sahip olduğu işlevsellik genişliğine sahip değil.

En İyi iPad İş Uygulamaları 2020

Muhtelen en iyi yanı bulut tabanlı bir uygulama olmasıdır. Bu sayede tüm belgeleriniz yalnızca bulutta depolanmaz kalmaz. Aynı belgeleri Microsoft hesabınızda oturum açtığınız sürece birden fazla cihazda da çalıştırabilirsiniz. Mac için kullanılabilen uygulamalar paketi Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’u içerir.

Microsoft 350 indir

2. Bitrix24

Bitrix24, en iyi iPad iş uygulamaları arasında birçok özelliği bir arada sunan birleşik bir çalışma alanıdır. İçerisinde anlık mesajlaşma, telefon, proje yönetimi, belge işleme, çalışan yönetimi ve daha birçok özellik bulur.

Kişiler ve iletişimler günlüğe kaydedilir, müşteri adayları satış yöneticilerine atanır, gönderilen e-postalar, kaydedilen aramalar, teklifler ve faturalar anlık olarak düzenlenebilir.

En İyi iPad İş Uygulamaları 2020

Bitrix24’ün alışılmadık derecede cömert ücretsiz hesabı 12 kullanıcıyı destekler ve 5 GB depolama alanı içeriyor. Ancak daha fazlasına ihtiyacınız varsa, Plus hesabı 6 kullanıcıya kadar daha fazla özellik sunar ve 50 GB çevrimiçi depolama alanı sağlar.

Bitrix24 indir

3. Genius Scan

Belgelerinizi tarayıp bilgisayara aktarmak ister misiniz? iPad’inizin kamerasıyla belgelerin resimlerini çekin ve Genius Scan ile bunları PDF’lere dönüştürün. Pratikte, bu kadar basit. Taradığınız belgeyi PDF veya JPG olarak dışa aktarmanız mümkün.

En İyi iPad İş Uygulamaları 2020

Ofisinizdeki herhangi bir kağıt yığınını azaltmak istiyorsanız, Genius Scan’in toplu tarama işlevi mükemmel bir araç olabilir. Tüm bu kağıtları içe aktarın, ilerledikçe işleyin ve doğrudan Dropbox veya OneDrive’a göndermesini sağlayın.

Genious Scan indir

4. Slack

Slack’in tüm en iyi yazılım araçları gibi çalışma prensibi vardır. Web tarayıcılarında, mobil uygulamalarda ve masaüstü istemcilerinde gerçek zamanlı mesajlaşma olarak ön plana çıkar. Ekip üyeleri ile bire bir veya gruplar halinde veya konulara göre kanallarda sohbet edebilir.

Slack’in en iyi yaptığı şey, sezgisel bir şekilde duyarlı bir arayüzle gelmesidir. Program, konuşmayı devam ettirmek için bir dizi entegrasyon, eklenti ve kısayolla hayata geçirmektir. Dosya aktarımlarından görüntülü aramaya kadar ihtiyacınız olabileceğini düşündüğünüz tüm işlevleri yerine getirebilir.

Slack indir

5. 1Password

Her işletmenin bir dizi sistemi vardır ve genellikle bunlar birbirine bağlı değildir. Yani her biri için bir giriş ve şifreyi hatırlamanız gerekir. Ya bunları unutursanız? 1Password, iPad’inizdeki tüm erişim kimlik bilgilerinizi yönetmenize olanak tanıyor. Üstelik parola kasanıza sadece siz erişebilirsiniz. Bunu sağlamak için Touch ID ve bir ana parola ile giriş yapmanız gerekiyor.

Hesaplarınızı daha güvenli hale getirmek için birçok çevrimiçi hizmetle kullanabilirsiniz. Ve uygulama, yinelemeleri veya güvenli olmayan girişleri önlemek için hesaplarınızı yeni bilgilerle otomatik olarak güncelleyebilir. Tamamen güvende olmanızı sağlamak için her şey uçtan uca şifrelenmiştir.

1Password indir

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir