Tarih:Nisan 20, 2024

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi Nihayet Onaylandı

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi Ertelendi

Call of Duty Mobile 9. Sezon, 16 Ağustosta geliyor. Görünüşe göre söylentiler gerçekten doğru. Call of Duty Mobile Sezon 9’un 16 Ağustos’ta başlayacağı nihayet onaylandı. Ayrıca bu, oyuncuların tüm harika yeni içerikleri Cumartesi gününe kadar görebilecekleri anlamına geliyor.

Call of Duty Mobile, oyun içi bir afiş aracılığıyla Sezon 9’un çıkış tarihini doğruladı. Afiş, “Yeni Sezon 16 Ağustos’ta geliyor” mesajı ile birlikte yaklaşan Shipment 1944 haritasını sergiliyor.

İlginç bir şekilde, 9. Sezonun 2. Dünya Savaşı temasıyla “Conquest” olarak adlandırıldığı söyleniyor. Ancak Call of Duty Mobile, henüz 9. Sezon için herhangi bir başlığı veya temayı onaylamadı.

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi Nihayet Onaylandı

Genel olarak, içerik güncellemesi yeni Sezonun başlamasından önce geliyor. Bu nedenle, büyük güncellemeyi Cumartesi gününden önce görme olasılığınız da var.

Call of Duty Mobile, önümüzdeki sezon için çok beklenen Gunsmith özelliği de dahil olmak üzere birçok yeni içerik yayınladı.

Bunun dışında Call of Duty Mobile, Battle Royale modunda bazı büyük değişiklikler getirecek. Başlangıç ​​olarak, “Isolated” Battle Royale haritasında dört yeni konum olacak. Ayrıca airdrop’lar, oldukça heyecan verici olan oyuncuların özelleştirilmiş ekipmanlarını da içerecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir