Tarih:Mayıs 25, 2024

Brawlhalla Artık Android ve iOS Telefonlarda

Brawlhalla Artık Android ve iOS Telefonlarda

2017’de yayınlanan Brawlhalla, PS4, Xbox One, Microsoft Windows, macOS ve Switch’te yer alıyordu. Aynı zamanda 2D oyunlar arasında da oldukça popülerdi. 2020’ye gelene kadar oyun, 40 milyondan fazla oyuncuya sahip oldu.

Ücretsiz olarak sunulan Ubisoft’un oyunu, artık Android ve iOS cihazlarda kullanıma sunuldu. Şirket, bunu resmi Twitter hesabında yayınladı. Üstelik bir de Brawlhalla fragmanı bu tweette yer alıyor.

Ubisoft’un oyununda hem çevrimiçi hem de arkadaşlarınızla multiplayer olarak oynayabileceğiniz seçenek mevcut. Oyunun temel oynama şekli, bir platform üzerinden diğer oyunları atmaya yönelik. Oyuncular platformdan düştüklerinde bir can kaybederler.

Brawlhalla, 1v1 Strikeout ve Experimental 1v1 dahil olmak üzere çeşitli oyun modları sunuyor. En zorlayıcı oyun modu, dört oyuncunun birbirini sahneden düşürmek için karşı karşıya geldiği “Free-For-All” modudur.

Toplamda, sekiz oyuncuya kadar on oyun modu vardır. Üstelik Brawlhalla her hafta yeni bir özellikli mod sunuyor. Brawlhalla’da 50 karakter mevcut. Ayrıca bu sayı zamanla artacak.

Android için indir
iOS için indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir