Tarih:Mayıs 25, 2024

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

Call Of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

Call of Duty Mobile 9.Sezon çıkış tarihi açıklandı mı? Call of Duty Mobile Sezon 8 şu an yayında. Oyuncular bu sezon ile gelen hemen her şeyi büyük bir ilgi ile karşıladı. Ancak son sızıntılara göre, Call of Duty Mobile 9.Sezon yeni içerik açısından çok daha iyi olacak.

CoD Mobile kısa bir süre önce 9.Sezon’u test sunucusunu yayınladı ve yeni operatör becerileri, avantajları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşan içeriği tanıttı. Kısacası o kadar çok yeni içerik var ki, herkesin her şeyi takip etmesi zor. Bu yazıda, Call of Duty Mobile 9.Sezon ile piyasaya sürülmesi beklenen her şeyden bahsedeceğiz.

Güncel yazıya ulaşmak için tıklayınız; Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi Nihayet Onaylandı

Call Of Duty Mobile 9.Sezon ile Neler Gelecek?

1. Yeni Battle Royale Haritası

Call Of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

Call of Duty Mobile’ın 9.Sezonda yeni bir Battle Royale haritası aldığı hakkında bir söylenti var. Söylentili harita ‘Alcatraz‘ olarak isimlendiriliyor. Üstelik Black Ops 2 ve Black Ops 4’te de görünen küçük bir hapishane adası olarak karşımıza çıkacak. Yeni harita sadece oyuncuların sonsuz yeniden doğuş kazanacağı 10v10 Savaş maçlarına ev sahipliği yapacak.

2. Silah Dükkanı

Yeni Silah dükkanı sistemi, Call of Duty Mobile 9.Sezon test sunucularında zaten yayında. İlginç bir şekilde, bu yeni sistemde oyuncular 5 yerine 10 yükleme yuvası alacaklar.

Call Of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

Oyuncular, silahları için namlu, dipçik, optik, lazer görme, tutamaç ve arka kavrama dahil olmak üzere çoklu ekleri donatabilecekler. Dahası, Silah Dükkanı sisteminde farklı kırmızı noktalar, lazer manzaraları ve holografik manzaralar olacak.

Ayrıca bkz: Oyun Haberleri

3. Yeni Bir Kalkan: Turret Scorestreak

Call of Duty: Modern Warfare’de hayranların favorisi olan Turret Kalkanı, Call of Duty Mobile 9. Sezon ile çıkıyor.

Call Of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

Turret kalkanı, sizi düşmanlardan korumak için 50 cal makineli tüfek ve göğüs kalkanı ile birlikte geliyor. Düşmanlarınıza ateş etmek ve gerekirse başka bir yere aktarmak için bir Taret kalkanını düz bir yüzeye yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca bkz: 2020 Yılının En İyi Ücretsiz PC Oyunları ve İndirme Bağlantıları

4. Yeni ‘Equalizer’ Operatör Becerisi

Call Of Duty Mobile 9. Sezon Çıkış Tarihi ve Yeni Özellikler

“Equalizer” Call of Duty: Infinite Warfare’deki en güçlü silahlardan birisiydi. Yakın bir çatışma durumunda düşmanları mahvetmek için önemli bir atış hızına sahip makineli tüfekleri içeriyor. Ve son olarak, bu güçlü silah Sezon 9 için yeni Operatör Yeteneği olarak Call of Duty Mobile’a geliyor.

5. Yeni Çok Oyunculu Haritalar

Her yeni sezonda olduğu gibi, Call of Duty Mobile 9. Sezon’da da yeni Çok Oyunculu haritalar gelecek. Sızıntılara göre, Call of Duty Mobile, Sezon 9’da iki yeni harita sunabilir:

  • Pine: Call of Duty: Modern Warfare’den 2v2 Çok Oyunculu Harita
  • Terminal: Call of Duty: Modern Warfare 2’de orta ölçekli çok oyunculu bir harita

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Çıkış Tarihi

Gelecek sezonun 6 Ağustos 2020‘de piyasaya sürülebileceği yönünde spekülasyonlar var. Çünkü Sezon 8 Battle Pass’in süresi sona erdi. Bu tarih doğru ise Sezon 8, CoD Mobile’ın en kısa sezonlarından biri olacak.

Bununla birlikte, Call of Duty Mobile Sezon 9’un çıkış tarihinde resmi bir onay olmadığından, bu bilgileri bir ön bilgi olarak ele alın. Bunların hepsi Call of Duty Mobile Sezon 9 sızıntıları; ancak 9.Sezonda çok daha fazla içerik olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir