Tarih:Haziran 16, 2024

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Nasıl Adlandırılacak?

Call Of Duty Mobile 9.Sezon Nasıl Adlandırılacak?

Call of Duty Mobile 9.sezon ayın 11 gibi yayınlanacak.  Battle Pass olarak adlandırılan 8. Sezon’un sona ermesinden birkaç gün önce Activision 9.Sezon’u yayınlayacak. Ancak, Activision’dan COD Mobile 9.Sezon’un temasıyla ilgili resmi bir açıklama henüz yok.

Bununla birlikte, 9.Sezon’un İkinci Dünya Savaşı temasına sahip olacağına ve ‘Conquest‘ olarak adlandırılacağına dair söylentiler var. Call of Duty Mobile’ın hikayesini oyun içi çizgi romanlarla takip ediyorsanız, 8.Sezon’un kıyamet temalı olduğunu görebilirsiniz.

Bazı sızıntılara göre, Call of Duty Mobile Sezon 9 bizi 2. Dünya Savaşı’na geri götürecek. Bu nedenle, Çok Oyunculu’da Shipment haritasını tekrar alacağız.

Bilmeyenleriniz için, Shipment haritasının farklı bir versiyonu da Call of Duty: World War 2’de mevcuttu. Bunun dışında, 9.Sezon ile gelen yeni karakterler ve yeni silahlar da olacak.

Yeni karakterlerin Lev Kravchenko, Viktor Reznov, Edward Richtofen ve Nikto olduğu ileri sürüldü. İlginç bir şekilde Viktor Reznov, COD Mobile 8. Sezon çizgi romanında da tanıtılmıştı.

Ayrıca bkz: 2020 Yılının En İyi Ücretsiz PC Oyunları ve İndirme Bağlantıları

Dahası Call Duty Mobile 9.sezon için yeni silah için çok talep edilen Kar98K var. Bunun dışında COD Mobile’daki dört ana silah, 2.Dünya Savaşı temasını sergileyen yeni görünümler alacak.

Ancak bunların sadece söylentiler olduğu unutulmamalıdır. Activision’dan resmi bir haber alana kadar 9. Sezonun temasından veya başlığından emin olamayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir