Tarih:Haziran 14, 2024

Call of Duty Mobile 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Bilinmesi Gerekenler

Call of Duty severleri mutlu edecek bir haberle karşınızdayız...

Call of Duty Mobile 2. sezon çıkış tarihi ve bilinmesi gerekenler hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. 1. sezonunda ‘Desperado’ Battle Royale sınıfı ve Blitz oyun modu vb. dahil olmak üzere harika yeni içerikler getirmişti. Ancak, COD Mobile geliştiricileri artık 2. sezon ile bir adım daha ileri gitmeye karar vermiş gibi görünüyor.

COD Mobile güncellemesi ile gelen bazı özellikler, 2. sezonda nelerin geleceği hakkında bize önemli bilgiler verdi.

Call of Duty Mobile 2. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile 2. sezonun 11 Mart 2021’de çıkması bekleniyor. Her ne kadar kesin bir bilgi olmasa da, söylentilerin bu yönde olduğuna dair bilgilere ulaşıldı.

Ayrıca Bkz: En İyi Ücretsiz PC Oyunları 2021

Yeni ‘Gözcü’ Battle Royale Sınıfı

COD Mobile “Gözcü” BR sınıfı, oyuncuların belirlenen bir alana küme çağrısı yapmasına olanak tanıyor. Yani, bir düşman mangası tespit ederseniz, onlara bir grup saldırısı gerçekleştirmek için o konumu işaretleyebilirsiniz.

Diğer battle royale sınıflarına benzer şekilde, Spotter BR sınıfı pasif bir yetenekle gelir. Roketatar’ın yeniden doldurma hızını artırırken yakındaki kanatlı düşmanları ortaya çıkarır.

Warzone Kargo Kamyonu

“Call of Duty Warzone” oyuncuları, oyundaki devasa kargo kamyonlarına aşinadır. Neyse ki aynı kamyon COD Mobile 2.Sezon güncellemesinde geliyor.

Tabii ki diğer COD Mobile araçlara göre Kargo kamyonu yavaştır. Ancak aracın büyüklüğü muhakkak düşmanları bir süreliğine geri itmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bkz: 2021’De Çıkacak Oyunlar Ve Çıkış Tarihleri

Yakın Mesafe Mayını

Uzun bir bekleyişin ardından Call of Duty nihayet yakın mesafe mayınına kavuşuyor.

Yakın mesafe mayını, belirli bir alana yerleştirilebilen ve çevrede düşmanlar olduğunda patlayan ölümcül bir ekipmandır. Dahası, yakın mesafe mayınını daha hızlı sürede patlatmak için silahınızla vurabilirsiniz.

Kaynak Makinesi

Call of Duty Mobile 2. sezon hakkında sızan bilgilerden bir diğeri ise oyunda bir kaynak makinesinin geleceğidir.

Bir sonraki COD Mobile güncellemesi yayınlanır yayınlanmaz oyuncular, saniyeler içinde hasarlı araçları onarmak için kaynak makinesini kullanabilirler.

Ayrıca Bkz: En İyi Google Stadia Oyunları 2020

Tank Savaşı Modu

Call of Duty Mobile, yepyeni bir battle royale modu olan tank savaşı moduna kavuşuyor. Toplam beş bileşen toplamanız ve ardından aynı tankı monte etmek için bileşenleri kullanmanız gerekir.

Çok Oyunculu Haritalar

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1363156462881697798

Activision, Call of Duty Mobile 2. sezon güncellemesi ile yeni bir çok oyunculu haritanın geleciğini zaten doğruladı. Shoot House olarak isimlendirilen bu harita, bir modern savaş haritasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir