Tarih:Aralık 7, 2023

HUAWEI Band 6 Özellikleri Netlik Kazanıyor

HUAWEI Band 6 özellikleri hakkında sızdırılan bilgileri sizler için netliğe kavuşturduk...

HUAWEI Band 6 Özellikleri Netlik Kazanıyor

HUAWEI Band 6 özellikleri piyasaya sürülmeden önce netlik kazandı. Mart ayının başlarında açıklanan bir raporda HUAWEI Band 6’nın Nisan ayında piyasaya sürüleceği belirtilmişti. 5.’si beklenirken 6’ya geçiş yapılması herkeste bir merak uyandırdı. Resmi olarak açıklama olmasa da bu fitness takip cihazının tasarımı ve temel özellikleri Weibo aracılığıyla sızdırıldı.

Weibo’da piyasaya sürülmemiş olan HUAWEI Band 6 özellikleri paylaşıldı. Bu özelliklere bakınca HONOR Band 6’dan pek bir farkı olmadığını siz de göreceksiniz. Şimdi ise özellikleri hakkında bilgilendirme kısmına geçelim.

Paylaşılan görüntüler, HUAWEI Band 6’nın dar çerçeveli ve uyandırmak için kaldır işlev desteğine sahip 1,47 inç AMOLED ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Ekranın eski HUAWEI Band 4’te bulunandan 1,5 kat daha büyük olduğu söyleniyor.

Fitness takipçisi, 18 gramlık hafif bir gövdeye ve her hava koşulunda rahatlıkla takılabilen bir silikon kordona sahip olacak. Ayrıca şirket, tam şarjla iki haftaya (14 gün) kadar pil ömrü ve 5 dakikalık şarjla 2 güne kadar pil ömrü sağlıyor. İzleyici manyetik bir şarj cihazıyla şarj olacak ve Siyah, Turuncu, Yeşil ve Pembe olmak üzere 4 farklı renk ile gelecek.

Ayrıca Bkz: Redmi Watch Ön İncelemesi – NFC Destekli En İyi Bütçe Akıllı Saati

Özelliklerden bahsedersek, HUAWEI Band 6, Kung Fu dahil olmak üzere 96 adet spor modunu destekleyecek. Ayrıca ulaşım kartları ve mobil ödemeler için NFC’ye sahip olacak. Çoğu fitness takipçisinde olduğu gibi, birkaç isim vermek için kamera kontrolü, çağrı ve mesaj uyarıları gibi özellikler ile birlikte gelecek.

Son olarak, kandaki oksijen seviyesi izlemenin yanı sıra, yakında çıkacak olan Huawei fitness takipçisi, HUAWEI TruSeen ™ 4.0 24 saatlik kalp atış hızı izleme, HUAWEI TruSleep ™ 2.0 uyku izleme ve HUAWEI TruRelax ™ 2.0 stres izlemeyi de destekleyecek.

Sunulan temel olanaklara sahip bu fitness takipçisinin fiyatı hakkında kesin bilgiler hala bulunmamaktadır. Ayrıca ne zaman piyasaya sürüleceği de net olarak bilinmemektedir.

Ayrıca Bkz: Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Netlik Kazanmaya Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir