Tarih:Haziran 16, 2024

Among Us Bilgisayardan Nasıl Oynanır

Günümüzün en popüler oyunlarından birisi haline gelen Among Us, ücretsiz bir şekilde bilgisayar üzerinden nasıl oynanır? Sizler için kısa bir rehber oluşturduk...

Among Us Bilgisayardan Nasıl Oynanır

Among Us bilgisayardan nasıl oynanır diye araştırma yapanlardansanız, doğru yerdesiniz. Bu yılın en popüler oyunlarından birisi haline gelen Among Us, mobil platformlar için geliştirildi. Ancak bilgisayardan oynamak da mümkün.

Bilgisayardan oynamak için ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak bunu emülatörler ile aracılığıyla ücretsiz oynayabilirsiniz. NoxPlayer sayesinde Among Us mobil versiyonunu bir kuruş ödemeden bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Öncelikle Among Us hakkındaki genel sorulara bir değinelim. Ayrıca En İyi Oyunlar listemize de göz atabilirsiniz.

Among US Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?

Amoung Us, çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu 2018’de piyasaya sürüldü. O zamanlar çok az oyuncu isminden ötürü oyunu tercih etti. Ancak 2020’de, bazı popüler internet fenomenleri COVID-19’dan ötürü bu oyunu oynadı.

Daha sonrasında oyun, insanların evlerinde sıkışıp kalırken arkadaşlarıyla bağlantı kurmaları için eğlenceli bir yol haline geldi. Ayrıca InnerSloth’un oyun deneyiminin muhteşem oynanış deneyimi, küresel başarısının arkasındaki ana nedendi.

Bilgisayardan Ücretsiz Among Us Nasıl Oynanıyor?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Among Us oyununu bilgisayar sürümü ücretsiz değildir. Herkesin oyunu satın almaya gücü yetmez. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, emülatör kullanmak.

İşte en iyi mobil emülatörlerden biri olan NoxPlayer denklemin içine giriyor.

Ayrıca bkz: En İyi Android Oyun Ve Uygulama Emülatörü NoxPlayer

NoxPlayer, daha iyi donanım, daha yüksek kaliteli grafikler ve daha akıllı klavye kontrolüne sahip bir Android tablet oluşturarak bilgisayarda mobil oyunların veya uygulamaların çalıştırılmasını destekler.

NoxPlayer ile bilgisayarda Among Us, mobil sürüm üzerinden ücretsiz olarak çalıştırabilir. Ayrıca, NoxPlayer size aşağıdaki gibi daha iyi bir oyun deneyimi sunabilir:

Akıllı klavye kontrolü

Akıllı klavye ayarları sayesinde oynayacağız şekilde kontrolleri yapılandırabilirsiniz. Örneğin, hareket yönü olarak “WASD” tuşlarını ve diğer kontroller için farklı tuş atamaları yapabilirsiniz.

Oyunun kontrollerini kendi rahatınıza göre özelleştirme esnekliği NoxPlayer’ın en iyi parçasıdır ve süreç de oldukça kolaydır.

Ayrıca bkz: Super Mario Alternatifi En İyi Oyunlar 2020

Daha Büyük Ekranın Avantajlarından Yararlanın

Oyunu bir bilgisayar ekranında çalıştırarak oyuncular görevi tamamlayabilir veya büyük ekranda haritayı kontrol edebilir. Bu şekilde, daha fazla netlik elde edersiniz ve herkesten önde olma şansınız artar.

Batarya Bitecek Endişesi Yok

Among Us mobil cihazlarda oynamanın temel sorunu, şarjı hemen bitirmesidir. İlginç bir oyunun ortasında olduğunuzu ve aniden “düşük pil” bildirimini aldığınızı hayal edin. Among Us bilgisayardan nasıl oynanır? sorusunun en önemli noktası bu oluyor. NoxPlayer aracılığıyla PC’de Among Us oynayarak, bu tür şeyler için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

NoxPlayer ile Among Us Nasıl Oynanır

NoxPlayer emülatörüne Among Us indirmeniz yalnızca üç aşamalı bir işlemdir:

 1- NoxPlayerı resmi sitesinden indirin

2- Şimdi, Araçlar → Google Play’i tıklayın ve ardından Google hesabınızda oturum açın

3- Play Store üzerinden Among Us’ı indirin.

Şimdi, geriye kalan tek şey Aramızda NoxPlayer’ı başlatmak, arkadaşlarınızı davet etmek ve en önemlisi harika bir oyun deneyimi yaşamak.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir