Tarih:Mayıs 25, 2024

A101 de Satılan Oppo Realme C2 Telefon Alınır mı

A101 de Satılan Oppo Realme C2 Telefon Alınır mı

25 Kasım 2020 tarihi itibariyle A101 de satılan Oppo Realme C2 telefon nasıl? Hangi özellikleri bünyesinde barındıyor? 1799 TL fiyatı ile Oppo Realme C2 tercih edilebilir mi? Detaylı bir şekilde göz atalım.

Çıktığı ilk andan bu yana kamera özellikleri ile ön plana çıkan Oppo’nun Realme markası, özellikle gençlere yönelik yaptığı benzersiz tasarımlarla ismini duyurdu. A101 de 25 Kasımdan itibaren satışa sunulacak Oppo Real C2 telefon, fiyatını ne kadar hakediyor?

Aşağıda yer alan detaylı açıklamalar ile A101 de satılan Oppo Realme C2 telefon satın alınır mı? Hemen hızlıca özelliklerine göz atalım. Ayrıca diğer A101 ürünü olan Piranha tablet hakkındaki incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Oppo Realme C2 Nasıl Telefon – Özellikleri

ModelOppo Realme C2
Ekran6.1 inç
İşletim SistemiColor OS 6.0 |Android 9.0(Pie)
Ram2GB RAM
Depolama32GB Depolama
Arka Kamera13MP + 2 MP Yapay Zeka Destekli
Ön Kamera5MP Selfie Kamerası
GarantiÜretici Garantili | Süre 2 Yıl
Fiyat1799 TL

Şimdi özellikleri yorumlayalım. Üretici garantili olması, A101’den almış olsanız bile cihazınızın şirket tarafından yapılacağını gösteriyor. Oppo’nun yeni yeni popüler olduğunu düşünürsek, garantiye büyük özen göstermeleri gerekiyor.

A101 de Satılan Oppo Realme C2 Telefon Alınır mı

Fiyatına göre bir bütçe telefonu olan Oppo Realme C2, oldukça düşük düzeyde özelliklere sahip oluyor. 2GB’lik RAM ile büyük oyunlar konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Telefonunuz, ısınır yahut kasabilir.

Günlük ihtiyacınızı görebilecek bir telefon. Büyük boyutlu oyunlar için tercih edilmemeli.

Kamera kısmında Oppo, Google gibi çalışıyor. Yani megapiksel boyutunu düşürüp dijital optimizasyonlar kullanarak, resim kalitesini artıyor. Bu da oldukça iyi bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. 13MP arka kamera ile detaylı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

Yorumlarınızı bizimle paylaşarak, Oppo’nun bütçe telefonu Realme C2 hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir