Tarih:Mayıs 25, 2024

A101 de Satılan Piranha Tablet Alınır mı?

A101 de Satılan Piranha Tablet Alınır mı?

Harca harca bitmez mottosu ile ismini duyuran A101, 19 Kasım’da Piranha tablet adında bir tableti satışa sunuyor. Piranha tablet alınır mı? Çocuklar için en iyi Eba tabletleri listesine girer mi? İşte sorularınıza biraz cevap verelim.

İsmini pek duymadığımız Piranha markası, geçtiğimiz 11 yıldır ismini duyuran önemli Türk markalarından birisidir. Biraz derine inersek, acaba Türk malları ne kadar kaliteli diye düşünürüz. Ancak Piranha garanti kapsımını geniş tuttuğu için güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni tablet piyasası, dolar endeksli olmasından ötürü, bilindik markaların ürünleri yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Piranha Tablet’in fiyatı 499 TL. Haliyle makul bir fiyatı barındırıyor. Özelliklerini biraz yorumlayalım.

Ayrıca A101 de Satılan Oppo Realme C2 Telefon Alınır mı incelememize de göz atabilirsiniz.

Piranha Tablet Özellikleri

ModelPiranha Tablet
Ekran8 inç
İşletim SistemiAnroid 10 Go Edition
Ram2GB RAM
Depolama32GB Depolama
Arka KameraMevcut
Ön KameraMevcut
Garanti2 Yıl
Fiyat499 TL
A101 de Satılan Piranha Tablet Alınır mı?

Tabletin özelliklerinden birisi olan Android 10 GO Edition, Google’ın daha çok düşük özellikli cihazlar için geliştirdiği basit bir Android yazılımı sunuyor. Ancak Android 10 sürümünün bulunması, güvenlik yazılımının oldukça iyi olduğunu gösteriyor.

PUBG Kaldırmaz

Muhtemelen çocuk ve gençlik dönemindeki insanların en çok ilgisi şu an PUBG ya da PUBG Alternatifi oyunların üzerinde. Ancak tabletteki 2GB’lik RAM büyük oyunları oynamanıza izin vermez.

Kameralarının bulunması oldukça iyi. Ayrıca depolaması da oldukça büyük. 32GB’lik bir depolamanın bulunması daha çok müzik, video ve fotoğraf konusunda size gereken alanı verecektir.

Sonuç Olarak Alınır mı ?

Piranha Tablet, günlük ihtiyaçları karşılayacak özelliklerle geliyor. Çocuklarınızın EBA ya da diğer online işlemlerde kullanması için ideal bir tablettir. Fiyatı ise oldukça makul.

Ancak büyük oyunları oynayabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. RAM boyutu oldukça düşük. Bundan dolayı büyük oyunlar oynamaz. İndirdiğinizde tablet göçmez. ancak çok fazla kasar.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir