Tarih:Nisan 20, 2024

Xiaomi Mi Band 5 Ön İncelemesi

Xiaomi Mi Band 5 Ön İncelemesi

Xiaomi Mi Band 5 ön incelemesi ile akıllı bileklik hakkındaki merak edilen birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Xiaomi’nin popüler Mi Band serisini geçen hafta yeni bir modelle güncellendi: Mi Band 5. Yeni akıllı bileklik, bileğinize son derece uygun bir fiyat etiketi ile daha büyük bir ekran ve yeni özellikler getiriyor.

Kısa bir süre önce bazı online satış yerlerine getirlen Mi Band 5 ile gelen genel tasarım, Mi Band 4’e göre biraz değişti. Özellik bakımından yeni birkaç özellik eklendi. Fiyat etiketi önceki model ile karşılaştırıldığında biraz daha uygun fiyatlı.

Şimdi ise Xiaomi Mi Band 5 ön incelemesi ile daha nelere sahip olacaksınız, akıllı saatler mi akıllı bileklikler mi gibi sorulara daha net cevaplar elde edebileceksiniz.

Xiaomi Mi Band 5 Tasarım İncelemesi

İlk bakışta yeni bileklik, Mi Band 4 modeline çok benziyor. Ancak ekranı aydınlattığınız anda neyin farklı olduğunu görürsünüz. Ekran öncekinden daha büyük. Mi Band 5, Mi Band 4’teki 0,95 inç ekranın aksine 1,1 inç 126 x 294 çözünürlüklü bir ekranla birlikte geliyor. Ayrıca ekranın üzerinde 2.5D çizilmeye karşı dayanıklı bir cam var.

Temel tasarım Mi Band 4 ile aynı kalıyor. Yine uzun eliptik bir gövde ile karşılaşacaksınız. Üstelik yine aynı cilt dostu bir TPU bandınız var. Ancak şirket, yeni modeldeki şarj çözümünü yükseltti. Mi Band 5, altta pimler bulunan manyetik şarjla birlikte gelir. Bu, kolunuzdan bandı çıkarmayı gerekmediği için cihazı şarj etmeyi son derece kolaylaştırır.

Ayrıca bkz: En İyi Xiaomi Telefonlar

Özellik İncelemesi

Xiaomi, Mi Band 5 ile birkaç yeni özellik getirdi. Daha iyi kalp atış hızı izleme ve yeni bir barometre sensörü sağlayan yüksek performanslı bir PPG Life sensörü yer alıyor. Bileklik, ayrıca PAI (Kişisel Etkinlik Zekası) puanınızı hesaplar. Bant, uyku izleme hassasiyetini %40 ve ayrıca kalp atış hızı düzensizliği izlemeyi % 50 iyileştirmiştir.

Ayrıca bir dizi kapalı egzersiz ve kadınlar için regl döngüsünü takip uygulaması da mevcut. Uygulamaları arasında yeni spor takip uygulamaları ile farklı birçok kategoriye sahip olabilirsiniz. Yeni akıllı saatin tam incelemesi için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Daha fazla teknoloji haberi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir