WhatsApp Grupları Signale Nasıl Eklenir
WhatsApp Grupları Signale Nasıl Eklenir
İpuçları

WhatsApp Grupları Signale Nasıl Eklenir

WhatsApp, gizlilik politikalarını güncelledi. Artık “WhatsApp grupları Signale nasıl aktarılır?” sorusu meydana geldi. Bununla birlikte Signal’de Kullanıcıları yeni veri toplama uygulamaları ve Facebook ile veri entegrasyonu konusunda bilgilendirdi.

Kısacası WhatsApp kullanıcıların sohbetlerini diledikleri gibi kullanabiliyor. Bu durum birçok kullanıcının farklı alternatifler aramasını gerektiriyor.

Şimdi, Signal’e geçmeyi planlıyorsanız ,WhatsApp gruplarınızı yeni Signal uygulamasına eklemek isteyebilirsiniz. Kullanıcıların geçişi kolaylaştırmak amacıyla WhatsApp grupları Signale nasıl eklendiğini gösteren bir ipucu oluşturduk.

WhatsApp Gruplarınızı kolayca Signal’e nasıl taşıyabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Henüz mevcut bir yöntem olmadığından, bu yöntemin grup sohbetinizi Signal’e taşımayacağını unutmayın.

Ayrıca bkz: Gizliliğe Önem Veren En İyi WhatsApp Alternatifleri 2021

Signalde WhatsApp Grupları Oluşturma

  • Signal uygulamasını indirin ve uygulamada hesabınızı oluşturun veya giriş yapın.
  • Ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve oradan “Yeni Grup” seçeneğini seçin.
  • Signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubundaki üyelerden bir kişiyi ekleyin.
  • Grup adı girin; Grup üyeleri için herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmak için WhatsApp grubunuzla aynı adı kullanabilirsiniz.
  • Şimdi, grup adına dokunun daha sonra Ayarlar kısmından Grup bağlantısına gidin. Yeni bir bağlantı oluşturun.
  • Paylaş seçeneğine basın ve bağlantıyı kopyalayın.
  • Bağlantıyı Signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubuna yapıştırın. Artık bu bağlantıya tıklayan herkes Signal’deki gruba katılabilir.

Arkadaşlarınızı gruba davet etmek için bu bağlantıyı diğer uygulamalarda paylaşabilirsiniz. Ek olarak, başka birinin WhatsApp alternatifinde gruba katılmasını istemediğinizde Signal size paylaştığınız bağlantıyı kapatma seçeneği sunmaktadır.

Daha fazla ipucu için İpuçları kategorimize göz atabilirsiniz.

WhatsApp grup sohbetlerini Signal’e taşıma seçeneği henüz mevcut değildir, ancak yakın zamanda grup sohbetlerinizi de Signal’e taşıyabilmeniz mümkün olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir