Tarih:Nisan 20, 2024

Sony Xperia Compact 2021 Teknik Çizimleri Ortaya Çıktı

Sony, amiral gemisinde işleri tam istedikleri gibi olmadığı için bütçe telefonlarına yönelecek gibi duruyor...

Sony Xperia Compact 2021 Teknik Çizimleri Ortaya Çıktı

Geçen hafta ortaya çıkan Sony Xperia 10 III teknik çizimlerinden sonra Sony Xperia Compact 2021 telefonunun da teknik çizimleri yayınlandı. @OnLeaks tarafından yayınlanan ve bu yıl piyasaya çıkacak Xperia Compact telefonun görselleri telefonun tasarımını ortaya koyuyor.

Bununla birlikte bazı raporlar, bunun Xperia Z ve Xperia XZ gibi üst düzey özelliklere sahip olduğunu ortaya koyuyor. Buna karşılık telefonun bir bütçe telefonu olacağını ileri sürülüyor.

Telefonun, çoğu Xperia telefonundaki çentiksiz ekrana kıyasla çentikli 5.5 inç düz ekrana sahip olduğu ortaya çıktı. Ayrıca 140 x 68.9 x 8.9 mm ölçülerinde olduğu söyleniyor.

Sony Xperia Compact 2021 Teknik Çizimleri Ortaya Çıktı

Görüntüde devasa bir alt çerçeve, üstte 3,5 mm kulaklık girişi, güç düğmesine yerleştirilmiş bir parmak izi sensörü ve özel bir kamera düğme gösteriliyor. Telefonun 13 megapiksellik bir arka kameranın yanı sıra ikincil bir kamera ve 8 megapiksel ön kamera ile gelmesi bekleniyor.

Yeni Sony Xperia Compact 2021 ilkbaharından itibaren piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Ayrıca diğer Xperia modelleriyle birlikte Şubat sonu veya Mart başında tanıtımının yapılması bekleniyor.

Kaynak: Voice

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir