Tarih:Haziran 16, 2024

Sons of the Forest Fragmanı Yayınlandı – Çıkış Tarihi Netleşiyor

The Forest'ın devamı niteliğinde olan Sons of the Forest'ın fragmanı, ilk oyundan daha heyecan verici olacağını gösteriyor...

Sons of the Forest Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

Sons of the Forest çıkış tarihi 2021’in başlarında olacak gibi duruyor. Kült favori hayatta kalma korku oyunu The Forest’ın devamı olan Sons of the Forest tanıtım fragmanı, ilk oyundan daha üst grafiklere sahip olduğunu gösteriyor. Oyunun geliştiricisi Endnight Games, oyuna, hikayesine ve sürüm penceresine yeni bir bakış sunan yeni bir fragman paylaştı.

Bir buçuk dakikalık video, sıradan ve heyecan verici anları yan yana getirmek için harika bir iş çıkarıyor. Bir an, oyuncu karakteri bir açıklıkta bir kulübe inşa etmek için odun kesiyor, ancak daha sonra kendilerini grotesk mutant anlarla yüz yüze buluyor.

Aynı zamanda bazı tüyler ürpertici hikaye ipuçları ile karşılaşacağız. Oyunu almadan önce fragmanı izlemek sizi oyun hakkında bayağı fikir sahibi edecek. Klip, 2021 çıkış tarihini ortaya koyan bir başlık kartıyla sona eriyor, ancak Sons of the Forest’ın önceki sürümü gibi erken erişimde başlayıp başlamayacağını veya daha geleneksel bir sürüm olup olmayacağını netleştirmiyor.

The Forest, 2018’de resmi olarak PC ve PlayStation 4’te çıkmadan önce Steam Erken Erişim’de bulunmuştu. Yeni The Sons of the Forest oyununun da 2021 yaklaşırken, bütün özelliklerini öğreneceğiz.

Ayrıca bkz: En İyi Korku Oyunları 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir