Tarih:Haziran 16, 2024

PUBG Mobile Patch 1.1 ile Efsane Yenilikler Geliyor

PUBG Mobile Patch 1.1 ile Efsane Yenilikler Geliyor

PUBG Mobile yeni bir yama yayınladı. Yeni PUBG Mobile Patch 1.1 ile gelen yenilikler oldukça dikkat çekici. Şirket, başka bir oyun olan Metro Exodus ile ortaklık kurdu ve 10 Kasım 2020’de Patch 1.1’i yayınladı. Yeni güncelleme, yeni oyun modu, yeni silahlar, yeni ekipman vb. gibi birçok heyecan verici özellik ekliyor.

Ayrıca PUBG Mobile, 16. Sezon’un Royale Pass içeriği için Metro Exodus temasını benimsiyor. Yeni sürüm Android’de 610MB depolama alanı kaplarken, iOS cihazlarda 1.63GB’lık önemli bir yer kaplıyor.

Metro Exodus oyunu, bilgisayar, PS4 ve Xbox One’da başlatılan,  birinci şahıs nişancı oyunudur. 2019’da piyasaya sürülen bu oyun, Metro 2033 (2010) ve Metro: Last Light (2013) ‘ten sonra Metro Üçlemesinin üçüncü oyunu.

Resmi sürüm notlarına göre yama, yeni görevlere, yeni ekipmana, “The Black Market” adlı özel mağazaya ve daha fazlasına erişebileceğiniz “Metro Royale” adlı yepyeni bir oyun modu sunuyor.

PUBG Mobile Patch 1.1 ile Black Market, Metro Royale’de bulunan yeni silahları ve diğer eşyaları satın alabileceğiniz yer geliyor. Diğer ekipmanları Metro Cash kazanarak elde edebilirsiniz. Yeni silahlar ve ekipmanlar arasında Tikhar silahı, ağır zırh, yeni silah ve zırh ekleri, gece görüşü ve termal nişangahlar vb. yer alıyor.

Dahası, Erangel’e dayalı iki yeni harita geliyor. Harita üzerinde daha hızlı seyahat etmek için vagonları kullanabilir ve yeni NPC tabanlı oyun öğesi ile etkileşim kurmak için komuta noktasını kullanabilirsiniz.

“Winter Festival” adlı bir tema ise Aralık ayında gelecek. Erangel’i, Winter Castle Paradise’ı ararken engelleri aşmak için snowboard’u kullanabileceğiniz donmuş bir sınıra dönüştürecek. Ya da arkadaşlarınızla bir kulübede biraz zaman geçirebilirsiniz – hatta bir kartopu savaşı bile başlatabilirsiniz?

Ayrıca bkz: En İyi Ücretsiz PC Oyunları ve İndirme Bağlantıları

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir