Tarih:Mayıs 25, 2024

Prince Of Persia Remake Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor

Prince Of Persia Remake Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor

Prince of Persia, Ubisoft’un yıllar önce piyasaya sürdüğü en popüler oyunlardan birisi. Bir süredir hayranlar Ubisoft’tan Prince of Persia serisini yeniden başlatmasını istiyor. Görünüşe göre Ubisoft sonunda oyuncuların isteklerini dinliyor.

Kısa süre önce, Max adıyla bilinen Orta Amerika satış sitesinde “Prince of Persia Remake” adlı iki liste çıktı. PS4 ve Nintendo Switch için oluşturulan listeler Kasım 2020’de piyasaya sürüleceğini gösteriyor.  Ancak maalesef listeler artık kaldırıldı.

Ken Xyro adlı bir kişi listeleri gördü ve ekran görüntüsünü Twitter’da yayınladı. Ona göre, listeler ayrıca daha sonra silinen ön sipariş sayfalarına bir bağlantı da içeriyordu.

“Prince of Persia Remake” olan listenin başlığı açıkça önceki Prince of Persia Games oyunlarından birinin yeniden başlatılması anlamına geliyor. Bu söylenti doğruysa, hangi Prince of Persia oyununun yeniden düzenlendiğini bilmek zor.

https://twitter.com/KenXyro/status/1296101070649712640

Ancak, bazı hayranlar bunun 2003 yılında çıkan Prince of Persia: Sands of Time olduğunu tahmin ediyor. Bu doğruysa, Ubisoft tüm Prince of Persia üçlemesini yeniden başlatabilir.

Ayrıca bkz: En Güncel Oyunlar ve Ücretsiz İndirme Bağlantıları 2020

Öte yandan, bazı Prince of Persia fanatikleri, listelemenin logosunun 2008’in Prince of Persia video oyununa işaret ettiğini söylüyor. Yine de, Kasım ayına kadar yeni bilgilerin gün yüzüne çıkacağını söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir