Tarih:Aralık 2, 2023

OnePlus OxygenOS 11 Beta Yayınlandı

OnePlus OxygenOS 11 Beta Yayınlandı

OnePlus, Çin’de HydrogenOS 11’i duyurduktan sadece bir gün sonra OnePlus 8 serisi için Android 11 tabanlı OxygenOS 11 Beta güncellemelerini yayınladı. Bu Android 11 geliştirici önizleme derlemeleri, göreceğimiz tüm OxygenOS 11 özelliklerine erken bir bakış sunuyor.

Yeni HydrogenOS 11, kullanıcı arayüzü açısından Samsung’un OneUI’sine benziyor. OnePlus, Always-on display, zamana göre değişen canlı duvar kağıdı gibi özellikler ekledi. Ayrıca yerel uygulamalarına bir kullanıcı arayüzü revizyonu getirdi.

OxygenOS 11 Beta Özellikleri

OxygenOS 11’de görebileceğimiz özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Always-on Display
  • Canlı Duvar Kağıdı
  • ORM Bellek Yönetim sistemi
  • Yeni Zen Modu temaları
  • Hızlı ayarlarda açma / kapama seçeneği ile optimize edilmiş karanlık mod
OnePlus OxygenOS 11 Beta Yayınlandı

OnePlus 8 Serisi için OxygenOS 11 Beta Nasıl İndirilir

Bir OnePlus 8 veya OnePlus 8 Pro cep telefonunuz varsa ve OxygenOS 11 özelliklerini denemek istiyorsanız, işte OxygenOS 11 beta’nın güncelleme bağlantıları;

Yukarıdaki dosyaları indirdikten sonra, Ayarlar> Sistem> Sistem Güncelleme‘ye girin. Ardından ekranın sağ üst köşesindeki dişli düğmesine dokunarak “Yerel Yükseltme” seçeneğini seçin.

Yükseltme işleminin tüm verileri sileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, yükseltmeye devam etmeden önce verilerin yedeğini almanız önerilir.

OnePlus’ın 2020’nin 4. çeyreğinde akıllı telefonları için OxygenOS 11’i piyasaya sürmesi bekleniyor. OxygenOS 11 güncellemesinin OnePlus 6’dan başlayarak tüm OnePlus akıllı telefonlar için mevcut olacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir