Tarih:Haziran 14, 2024

Vivo X60 Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo'nun en yeni telefonu dikkat çeken bir tasarıma ev sahipliği yapacak....

Vivo X60 Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo’nun en yeni telefonu Vivo X60 telefonunun görüntüleri sızdırıldı. Tasarım özellikleri bu sayede gün yüzüne çıkmış oldu. Bugün, ünlü dijital blog yazarı @Digital Chat Station tarafından paylaşılan Vivo X60 canlı görüntüleri, iddialı bir tasarımın olacağını gösteriyor.

Telefon henüz piyasaya sürülmedi. Ancak yakın zamanda tanıtımı yapılacak gibi duruyor. Vivo X60’ın tek delikli esnek düz ve kavisli kenarlı ekran kullanacağını ortaya koyan iki fotoğraf var. ü

Blogcu ayrıca, cihaz bir mikro kafa kullandığından, yalnızca en iyi varyantların kamerasının süper büyük CMOS’a sahip olduğunu, diğer sürümlerin (Vivo X60 ve X60 Pro) ana kamerayı (orta CMOS) / 5 eksenli VIS kullandığını da ortaya çıkardı. Sarsıntı Önleme ve üst düzey sürüm (X60 Pro +), birincil kamera (süper büyük CMOS) + 5 eksenli VIS sarsıntı önleyici kullanır.

Arka kamera lens düzenlemesinin ve sensörlerin de önceki nesle benzer olduğu görülüyor. Exynos 1080 yonga seti ile piyasaya sürülecek. Samsung, Vivo’nun yakında çıkacak olan X serisi cihazının bu yonga setini kullanan ilk cihaz olacağını doğruladı.

Ayrıca bkz: AnTuTu Sonuçlarına Göre En İyi Android Telefonlar – 2020 Kasım

Tamamen yeni Exynos 1080, 5nm üretim süreci kullanan sekiz çekirdekli bir yonga setidir. AnTuTu Benchmark, yonga setinin yaklaşık 620000 puan aldığını, hem CPU hem de GPU’da Qualcomm Snapdragon 865’e neredeyse eşit veya hatta onu geçtiğini ortaya çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir