Tarih:Aralık 2, 2023

Mercedes MBUX Hyperscreen Teknolojisi – Mercedes EQS Özellikleri

Mercedes yapay zekayı sistemine ekleyerek, yeni bir çığır açacak...

Mercedes MBUX Hyperscreen Teknolojisi - Mercedes EQS Özellikleri

MBUX Hyperscreen nedir? Hangi özellikleri Mercedes EQS otomobiline ekleyecek? Yeni Mercedes EQS sedan gelecek yıl üretime sunulacak. Otomobilin teknolojik gelişmelere karşın duyarlı olduğu şimdiden netlik kazandı. Mercede EQS, opsiyonel bir yükseltme olarak otomobil üreticisinin MBUX bilgi-eğlence sisteminin MBUX Hyperscreen adı verilen yeni ve geliştirilmiş bir versiyonunu içerecek.

Şirket, ultra geniş ekranın yaklaşmakta olan EV’nin tüm ön kontrol panelini kapsadığını ileri sürdü. Üstelik yeni MBUX Hyperscreen ile otomobilin sistemi daha sezgisel hale getirmek için karışıma yapay zeka eklediğini söylüyor.

Otomobil üreticisi, 11 Ocak’ta saat 11: 00’de başlayacak olan CES basın toplantısında bilgi-eğlenceyi detaylandıracak. Şirketin gelişmiş dijital tasarım başkanı da dahil olmak üzere birçok yönetici, tasarım hakkında konuşmak için hazır olacak.

Mercedes MBUX Hyperscreen Teknolojisi - Mercedes EQS Özellikleri

Ayrıca bkz: Elektrikli Ve Hibrit Araba Arasındaki Farklar

Maalesef akış herkese etkinlik olmayacak, ancak etkinlikten sonra tüm ayrıntıları sizinle paylaşacağız. Türkiye’ye gelme ihtimali tabi ki yıllar süren bir zaman aralığını kapsayabilir. Şimdilik sadece bakmala yetinecez gibi duruyor.

Kaynak: MBusa

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir