Tarih:Haziran 14, 2024

Stardew Valley Ortak Oyun Güncellemesi Aldı – İşte Özellikleri

Stardew Valley, bugüne kadar ki en büyük güncellemeyi yayınlandı. Artık aynda anda 3 farklı ekranda oynayamaya izin verecek...

Stardew Valley Ortak Oyun Güncellemesi Aldı - İşte Özellikleri

Beşinci yıldönümüne iki aydan daha kısa bir süre kala, tarım simülatörü Stardew Valley şimdiye kadarki en büyük içerik güncellemesini aldı. Kısa bir makalede listelenecek çok fazla değişiklik var, ancak daha dikkate değer olanlardan bazıları oyuna sayısız saat harcayanlara hitap edecek.

En büyük güncelleme, oyuna hafif bir kırışıklık ekleyen yeni bir sahil çiftliği. Burada balık tutmak ve yiyecek aramak için birçok fırsat bulacaksınız, ancak tüm bitkilerinizi sulamak için fıskiye kullanamayacaksınız. Bu da çiftliği biraz zorlayacak.

Deneyimli oyuncular, diğer şeylerin yanı sıra keşfedilecek yanardağ temalı bir zindan ekleyen yeni bir oyun sonu alanı bulacaklar. Bununla birlikte, güncellemenin sunduğu her şeyi deneyimlemek için yeni bir kayıt dosyası başlatmanıza gerek yoktur.

Buluşacak yeni kasaba halkı, toplanacak ek öğeler ve tamamlanması gereken yeni bir görev var. Ek olarak en büyük değişiklik, Stardew Valley’in mevcut çok oyunculu işlevini temel alan yeni bir işbirliği modudur. Size ve üç kişiye kadar aynı ekranda oynamanıza izin verir.

Stardew Valley’in 1.5 içerik güncellemesi bugün bilgisayarlara indirilebilir. Geliştirici Eric “ConceredApe” Barone’ye göre, gelecek yılın başlarında konsollara gelecek ve daha sonra mobil cihazlarda yayınlanacak.

Kaynak: Polygon

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir