Tarih:Haziran 16, 2024

Samsung Galaxy Chromebook 2 Özellikleri Netlik Kazanıyor

Samsung, ocak ayında tanıtılan Samsung Chromebook cihazının yeni bir yükseltmesi üzerinde çalışıyor...

Samsung Galaxy Chromebook 2 Özellikleri Netlik Kazanıyor

Samsung Galaxy Chromebook 2 özellikleri sızdırılan bir görsel ile gün yüzüne çıkmaya başladı. Görünüşe göre Samsung, bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Galaxy Chromebook’un devamı üzerinde çalışıyor. Evan Blass tarafından sızdırılan bir fotoğrafa göre, bazı küçük farklılıklarla birlikte önceki modeli andırıyor.

Samsung Galaxy Chromebook 2 ile bağlantı noktaları yeniden düzenlendi ve artık bilgisayarın her yerinde aynı renk hakim. Eski turuncu modelin gümüş kenarlara sahip olduğunu, yenisinin ise düz turuncu renge sahip olduğunu ilk anda fark edeceksiniz.

Yaklaşan Chromebook gerçekten ilkiyle neredeyse aynı görünse de, satın almaya değer olup olmadığı özelliklerine ve fiyatlandırmasına bağlıdır. İlk Galaxy Chromebook’un fiyatı 999 dolardı. e Google’ın Chrome OS destekli dizüstü bilgisayar, muhtemelen satın alabileceğiniz en pahalı seçeneklerden biridir.

Samsung Galaxy Chromebook 2 Özellikleri Netlik Kazanıyor
Samsung Chromebook 1

Piyasada yarı fiyatına veya daha çok özelliğe sahip çok sayıda düzgün Chromebook var. Bir önceki modele göre çok daha iyi bir pil ömrü sağlayan yükseltmeler yer alabilir. Çünkü ilk bilgisayarında ortalama pil ömrü sadece 4 saat idi.

Ayrıca bkz: Apple MacOS Big Sur 11.0.1 Güncellemesi

Ekran yönünde yeni bir yükseltme söz konusu olabilir. 4K ekranı açıkça en fazla gücü tüketiyor ve Samsung’un bu sorun için bir çözüm bulup bulmadığı görülmeye değer olacak. Şimdilik cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil.

Yeniliklerden haberdar olmak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın.

Kaynak: Voice

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir