Tarih:Nisan 21, 2024

Mass Effect 5 Tanıtım Videosu Yayınlandı – Oyun Hakkındaki İlk Detaylar

2021 yılının en çok dikkat dikkat çeken oyunları arasına Mass Effect 5 yerleşiyor. Olağanüstü görselleri ve benzersiz bir hikaye deneyiminin olacağı ortada...

Mass Effect 5 Tanıtım Videosu Yayınlandı - Oyun Hakkındaki İlk Detaylar

BioWare, The Game Awards’ın bir parçası olarak bir sonraki Mass Effect 5 oyunu hakkında bilgi veren tanıtım videosunu yayınladı. Çok fazla detay içermese de oyun için küçük bir bakış sağladı. Yeni fragman yaklaşan oyundan ne bekleneceği konusunda bir fikir veriyor ve önceki oyunların devamı niteliğinde bir oyun ile karşılacağız.

Yeni Mass Effect tanıtım videosu, buzlu bir gezegene ulaşmadan önce birkaç galaksiden geçiyor ve hepsinin yerle bir olduğunu görüyoruz. Üstelik arka planda ölü bir Reaper’ın var olduğu bir gezegen de oyun geçiyor.

Muhtemelen ana karakterlerden birisi fragmanda görünen Asari kadın olacak. Asari kadın bir savaştan sona kalmış bir karakter olabilir ve yeni bulduğu N7 teçhizatı ile olaylar farklı bir boyuta varabilir.

Tanıtım videosu ise;

Mass Effect 5 çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Ancak 2021’e damgasını vuracak en iyi oyunlar arasında yerini alabilir. Grafikler son derece etkileyici ve heyecan verici duruyor.

Ayrıca bkz: En İyi Korku Oyunları 2020

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir