Tarih:Haziran 14, 2024

Just Cause Mobile Duyuruldu – Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Android ve iOS cihazlar için heyecan verici yeni bir oyun geliyor - Just Cause Mobile. Sunduğu geniş özellik yelpazesi ile Just Cause Mobile birçok kişiyi cezbedecek....

Just Cause Mobile Duyuruldu - Özellikleri ve Çıkış Tarihi

The Game Awards‘da SQUARE ENIX, Just Cause Mobile oyununu Android ve iOS cihazlara getireceğini duyurdu. Bu sayede Just Cause evreni genişliyor ve artık mobil platformlarda da destek sağlıyor. Just Cause Mobile, mobil platformlar için özel olarak tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir aksiyon macera oyunudur.

Oyun, 2021’de Android ve iOS’ta piyasaya sürülecek. Şirket oyunun, aksiyon dolu tek oyunculu ve çok oyunculu deneyimler sunacağını belirtti. Günümüzün Battle Pass oyunları formatında, hareketli, çatışmalı ve heyecan dolu bir oyun deneyimi sunacak.

Tek başınıza oyun sırasında düşmanlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak donanım ve yükseltmeler almak için çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla takım kurabilir ve rekabetçi çok oyunculu ve ortak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Just Cause Mobile Özellikleri ve Yenilikleri

Just Cause Mobile‘da dört farklı oyun modu bulunur:

Hikaye Modu

Just Cause evreninde geçen yepyeni bir aksiyon dolu hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Ajansın gizli programı Firebrand’ın bir üyesi olarak, dünyadaki yerleri keşfedin ve Darkwater güçlerini ele geçirin ve geçmiş Just Cause yinelemelerinden tanınmış karakterlerle ittifaklar kurun.

Triple Threat 30 – 30 Kişilik Battle Pass Oyunu

Hızlı tempolu Just Cause ile çok oyunculu olarak çevrimiçi yarışın! 10 oyuncudan oluşan üç takım, patlayıcı silah ve araç cephaneliğini kullanırken genişleyen bir haritada savaşıp, üslerini güvenceye almak ve puan kazanmak için savaşır. Oyuncular ayrıca büyük ödüller kazanmak için takım arkadaşlarıyla klanlar oluşturabilirler.

CO-OP Ekip Görevleri

Oyuncuların düşman dalgalarını alt edeceği zorlu görevleri tamamlamak için 4 oyunculu bir kadroda takım oluşturun. Mükemmel teçhizatı seçin ve ağır tanklar ve zırhlı mekanizmalar gibi zorlu düşmanlarda yolunuzu patlatın!

Mücadele-Meydan Okuma Modu

Becerilerinizi test etmek için ekstra bir meydan okuma mı arıyorsunuz? Meydan Okuma Modu, yıkıma neden olmaktan en iyi tur süresini elde etmeye kadar değişen üç farklı zorlukta yüksek puanlar elde etmenizi sağlayacak. Destruction, Wingsuit ve Race görevlerini tamamlayarak temsilciniz için ekstra ödüller kazanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir