Tarih:Nisan 20, 2024

Humankind Oyunu Çıkış Tarihi ve Özellikleri Yayınlandı

Tarihsel strateji oyunları arasında oldukça geniş hikaye tabanı ile Humankind ekleniyor. Üstelik Nisan 2021'den itibaren birçok platform için oynanabilir olacak...

Humankind Oyunu Çıkış Tarihi ve Özellikleri Yayınlandı

Humankind, 22 Nisan 2021’de piyasadaki yerini alacak. Yeni oyun, oldukça mükemmel strateji oyunları olan Endless Space ve Endless Legend‘in yaratıcısı Amplitude Studios tarafından geliştirildi. Türü ise tarihsel strateji oyunu.

SEGA tarafından yayınlanıyor ve 4X oyun türüne yeni bir bakış getiriyor. Firaxis’in Medeniyeti var ve taç için geliyor. Birkaç ay önce bir Nisan ayında çıkacağı ileri sürülmüştü. Bugün The Game Awards etkinliğinde SEGA, Humandkind’ın çıkış tarihin 22 Nisan 2021 olarak belirlendiğini doğruladı.

Humankind sadece PC ve Mac’te değil, tüm cihazlarınızda mevcut olacak. Aşağıda yer alan tanıtım fragmanı ile oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer Oyun Haberleri için kategorimize göz atabilirsiniz.

Humankind Ön Siparişe Açıldı

Digital Deluxe Edition için tüm platformlarda %15 indirimle ön sipariş verebilirsiniz. Üstelik ön sipariş aşağıda yer alan bonus içerikle birlikte geliyor:

  • Notre-Dame yapıları– Oyun içinde inşa edilecek
  • Notre-Dame anlatı etkinlikleri – Notre-Dame gibi yapılar etrafında temalı anlatı etkinlikleri ekler
  • Victor Hugo avatar seti – Avatarınızı özelleştirmek için Victor Hugo setini ekler
  • İlham verenInspirationalavatar kişiliği – Avatarınızı özelleştirmek için “ilham verici” bir kişilik ekler
  • Resmi film fon müziği – Arnaud Roy tarafından .mp3 biçiminde oluşturulan tüm Humankind parçaları

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2020

Test aşaması bitene kadar oyun hakkında çok fazla bilgiye sahip olacağız. Oyun, Civilization’ın 4X tacına uzun süredir en yüksek profilli mücadeleyi temsil ediyor ve bu, kaçırmak istemeyeceğiniz devasa bir çarpışma olacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir